Innowacyjne oświetlenie domu

Piszcie o czym chcecie
Postzunia
Czeladnik
Czeladnik

Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: Postzunia » 08 sie 2019, 21:08

Jak mamy piękny duży ogród to trzeba go zagospodarować i odpowiednio wyposażyć i mam prośbę co polecacie w takim temacie? Chodzi mi o pomysł na innowacyjne oświetlenie najlepiej takie żeby komponowało się z otoczeniem. Czekam na wasze propozycje.

Blondyna22
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: Blondyna22 » 09 sie 2019, 08:39

Jeśli chcesz mieć piękne i innowacyjne oświetlenie to zapoznaj się z słupami oświetleniowymi https://www.alumast.eu/produkty/smartpo ... rt-design/ Możesz mieć słup o dowolnym wzorze który daje piękne zdrowe światło w pięknych barwach.

wystrachana
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wystrachana » 09 sie 2019, 20:09

Przejrzałam te produkty Alumast i naprawdę ciekawa alternatywa jeśli chodzi o oświetlenie domu czy też ogrodu. Nie ma to jak słup oświetleniowy który wygląda jak drzewo. Wzorów jest mnóstwo i każdy powinien coś dopasować pod swoją wizję.

mamuskaa
Laik
Laik

Post autor: mamuskaa » 12 sie 2019, 10:07

Jeżeli mówimy oświetleniu ogrodu to polecam dekoracyjne kule ze sklepu mlamp.pl. Ja swoje kupiłam i mogę cieszyć się pięknie oświetloną dróżką do ogrodu i altany. Może i Tobie przypadną do gustu.

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 22 sie 2019, 12:39

Mi najbardziej podobają się latarenki ogrodowe na prawdziwą świecę- niepowtarzalny klimat:) Ostatnio gdy robiłem zakupy w sklepie Indelo widziałem tam takie. Chyba zamówię sobie, bo liczę, że pogoda jeszcze dopisze i uda się kilka wieczorów spędzić przy grillu ze znajomymi. Swoją drogą, tradycyjne oświetlenie też tam znajdziecie, wzornictwo bardzo różne- do wyboru , do koloru:)

KonradSkal
Amator
Amator

Post autor: KonradSkal » 29 sie 2019, 08:52

Hmmmm innowacyjnie wyglądającym oświetleniem jest oświetlenie LEDowe. Sam ma takie w domu i wygląda to naprawdę fajnie. Jak w odpowiednim miejscu pociągniesz tasmy to dom potrafi wyglądać bardzo nowocześnie i futurystycznie. Do LEDów warto jeszcze dokupić ściemniacz do led, żeby móc kontrolowac natężenie światła.

Edna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Edna » 10 wrz 2019, 08:13

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak np. girlandy zewnętrzne ? Zastanawiam się od jakiegoś czasu na takim właśnie rozwiązaniem do swojego ogrodu i powiem szczerze, że wydaje mi się ono idealnym uzupełnieniem typowych elementów oświetleniowych, szczególnie jeżeli postawimy na takie produkty, jak te z oferty sklepu Iluve.com.

Dixtri
Laik
Laik

Post autor: Dixtri » 20 wrz 2019, 12:46

Jakiś czas temu z polecenia znajomej natrafiłam na stronę, która zawiera bardzo dużo porad i wskazówek dotyczących doboru oświetlenia do domu. Jeśli jesteście ciekawi to znajdziecie ją tutaj: http://oswietleniedodomu.pl/ Koniecznie zerknijcie i dajcie znać co uważacie ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków