Porada w sprawie fryzury

Piszcie o czym chcecie
TearsHunter
Laik
Laik

Porada w sprawie fryzury

Post autor: TearsHunter » 23 lut 2011, 00:54

Witam serdecznie. Szukam porady fryzjerskiej. Lubie eksperymentować z włosami i nieraz juz robiłem przeróżne rzeczy z nimi i teraz znowu mnie naszło :D Tym razem jednak postanowiłem sobie zrobić irokeza z tym, że nie zwykłego w szpic tylko nieco bardziej "klockowatego". Wiem jednak, że nie wszystkim pasują irokezy dlatego też chciałbym się zapytać czy u mnie nie będzie takiego problemu.

Link do mojego zdjęcia z profilu: http://img43.imageshack.us/img43/9365/zdjcie0037c.jpg
A tu to co chce Sobie zrobić na głowie: http://farm3.static.flickr.com/2485/392 ... 51a877.jpg

Dzięki wszystkim z góry i czekam na odpowiedź :)

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Re: Porada w sprawie fryzury

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:59

Wg mnie bardzo fajna stylizacja,tym bardziej jeżeli chcesz zrobić z własnymi włosami coś oryginalnego. Jestem takze zdania,że powineineś dobrac taką fryzurę w któej czujesz się dobrze i w jakiej Ci wygodnie.

christalka
Laik
Laik

Post autor: christalka » 01 lip 2011, 22:09

Witajcie, ja sobie przedłużam włosy w firmie beauty-for-you.com.pl Szczerze polecam, przede wszystkim ze względu na dogodne terminy, czasem mam napięty grafik i muszę to załatwić w miarę szybko i zawsze znajdą dla mnie odpowiedni dogodny termin. No i poza tym cena bardzo atrakcyjna! Szczególnie w porównaniu z innymi fryzjerkami, które nieraz doliczają sobie jeszcze dodatkowe koszty bo, np za dodatkowe pasma czy coś! Uważajcie na to i nie dajcie się nabrać. Bo niektórzy fryzjerzy tak naciągają ludzi. No i te mięciutkie w dotyku naturalne słowiańskie włoski! Będziecie zadowolone! Aha, pytajcie o Panią Ewę! Jest najbardziej profesjonalna! :)

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 20 wrz 2011, 12:52

No tak,ale w tym wątku jest raczej mowa o irokezie,a nie przedłużaniu włosów. A swoja drogą nie uważam aby to był dobry pomysł,wole naturalne i zadbane włosy. A do układania takiego irokeza polecam produkty do profesjonalnego fryzjerstwa czyli w tym przypadku linię New Styling.

Fryzek
Amator
Amator

Post autor: Fryzek » 26 wrz 2011, 14:46

Chłopie ty masz idealne włosy na dredy, które ostatnio zrobiły się bardzo modne.
Popatrz na te fotki z favore.pl
http://www.favore.pl/108475_dredy-dread ... rskie.html

Nie wiem ile kosztują teraz dredy ale myślę, że w granicach 200-300 zł, a efekt jest długi.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 27 wrz 2011, 12:40

Z dredami jest różnie - "specjaliści" w tej dziedzinie biorą nawet po 1500 - 3000 zł za głowę. Oczywiście można zrobić i za 200 - 300 zł jednak wszystko zależy od kunsztu. Pamiętajcie, że po jakimś czasie trzeba je i tak poprawić - warto się dowiedzieć czy to będzie możliwe (i za ile). Nie miałem z nimi bezpośredniego związku ale słyszałem, że warto wplatać runo owcze (są wtedy grubsze i ładniej wyglądają). No i trzeba uważać z opalaniem :lol:
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

fryzjerka
Laik
Laik

Post autor: fryzjerka » 20 paź 2011, 10:19

Jak najbardziej mi się podoba...pomyślała bym jeszcze nad jakimś kolorkiem... polecam farby do koloryzacji z serii combocolor ze sklepu www.selective.com.pl

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków