Powiększenie piersi

Piszcie o czym chcecie
Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Powiększenie piersi

Post autor: eleonora » 24 paź 2019, 07:09

Czy są tutaj dziewczyny które zdecydowały sie na powiększenie piersi?

jesli tak to jaką metodą?
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

danka88
Czeladnik
Czeladnik

Re: Powiększenie piersi

Post autor: danka88 » 24 paź 2019, 10:24

Na stronie są opisane wszystkie metody powiększenia
https://sprzedawacz.pl/moda/odziez/biel ... iersi.html

Najpopularniejsze są implanty. Zabieg operacyjny przeprowadzany jest przez chirurga plastyka, na sali operacyjnej w znieczuleniu ogólnym. Zespół operacyjny to chirurg plastyk, instrumentariuszka, anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna.

Druga opcja to powiększanie własnym tłuszczem. Zabieg nie daje jednak trwałego efektu i wszystko z czasem zanika.

kinia744
Mistrz
Mistrz

Post autor: kinia744 » 29 paź 2019, 15:25

Ja na powiększenie piersi zdecydowałam się rok temu, w klinice http://klinikagrzesiak.pl/ w Warszawie. I jestem zadowolona z efektu, mam teraz piersi o jakich zawsze marzyłam. Co do kliniki to wam ją polecam, mają dobrych chirurgów, to prawdziwi specjaliści.

nikitka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: nikitka » 09 sty 2020, 09:35

ja powiększałam biust dokładnie rok temu. To była przemyślana decyzja, długo szukałam lekarza i zastanawiałam się nad wyborem konkretnych implantów. Zdecydowałam się na Mentory bo czytałam, ze są najlepsze. I to prawda! Zdecydowałam się na profil anatomiczny, efekt baaaardzo naturalny!

opusia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: opusia90 » 10 sty 2020, 08:42

no to witaj w klubie nikitka u mnie jest podobnie tylko, ze operację miałam 2 lata temu ;p też noszę mentory ( anatomiczne). są świetne, takie mięciutkie i naturalne. najlepsze :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków