BIALE/SZARE WLOSY !! POMOCY

Piszcie o czym chcecie
nastasjatoklas
Laik
Laik

BIALE/SZARE WLOSY !! POMOCY

Post autor: nastasjatoklas » 24 sie 2011, 20:41

witajcie!
potrzebuje fachowej rady - przyznam szczerze,zakochalam sie w tym kolorze:
http://imageshack.us/photo/my-images/221/wloskizc.jpg/
moj kolor to oczywiscie farbowany bardzo jasniutki brąz popadający w nieszczęsną rudosć. moje naturalne wlosy są blond , szarawe - odrosty w tym momencie niemal nie rzucają sie w oczy. pomózcie dziewczynki jak zabrac się do farbowania ,jaka farbe polecacie ? niestety nie stac mnie na fryzjera,wiec prosze o jakies sugestie z waszej strony :) oczywiscie bedzie trzeba moje rozjasnic ale co z farba?!

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: BIALE/SZARE WLOSY !! POMOCY

Post autor: Lisek_1 » 25 sie 2011, 22:38

Nie jestem dziewczynką - ale może coś doradzę.
1. Takie kolory wyszły już z mody.
2. jasny bląd to poziom 5-6 (ten na zdjęciu to 10 albo nawet 12). Z tego wynikają przynajmniej dwa zabiegi.
3. Wykonanie sposobem profesjonalnym:
  • Jeśli masz pigmęt rudy we włosach - musisz użyć dekoloryzatora.
    Następnie rozjaśnianie na delikatnej wodzie.
    następnie wprowadzenie zimnych pigmentów w celu zneutralizowania ciepłego koloru z włosa. Koniecznie farba superrozjaśniająca na 12% oksydancie. Wiem że 12% brzmi strasznie ale farba powyżej 11 niestety nie działa na niższych i to niezależnie od marki.
4.Wykonanie sposobem siłowym
  • Rozjaśniacz 7-8 tonów i płukanka srebrna.
Jeżeli pójdziesz na łatwiznę włosy będą zniszczone i szybko zrobią się matowe. Poza tym trzeba będzie używać płukanki do mycia włosów. Jeżeli zdecydujesz się na pierwszą opcję (pt 3) to włosy zachowają zdrowy blask i nie będą wymagały jakiś specjalnych zabiegów. Jednak poziom skomplikowania powoduje że można popełnić zbyt dużo błędów. Polecam konsultację z naprawdę dobrym fryzjerem.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

fryzjerka
Laik
Laik

Post autor: fryzjerka » 20 paź 2011, 11:42

Polecam CI farby combycolor ze sklepu www.selective.com.pl
Są one szczególnie stworzone do wszystkich odcieni czerwonych i rudych włosów.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 27 lut 2012, 16:38

Rozjasnianie to bardzo powazny zabieg nie radze, szczególnie gdy ktos ma naturalne ciemne włosy, robic go samemu.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków