Nieudana trwała prostująca-regeneracja!

Piszcie o czym chcecie
niaka
Laik
Laik

Nieudana trwała prostująca-regeneracja!

Post autor: niaka » 17 maja 2012, 17:40

Miałam ładne, dosyć długie, zdrowe włosy i sama nie wiem co podkusiło mnie, by zrobić zabieg trwałej prostującej włosy.
Zabieg wykonywała znajoma fryzjerka, której dałam się namówić na atrakcyjny cenowo zabieg w warunkach domowych.
Składniki trwałej firmy Yellow Life your style. Ultra-moist cream relaxer.
15 min ze śmierdzącym kremem i pod wodę. Byłam zrozpaczona efektem. Włosy się kruszyły, wypadały garściami, były sztywne jak druty, wysuszone na całej długości a końcówki wręcz przepalone i że tak powiem 'płaskie' przy skórze głowy.
Zabieg wykonany w poniedziałek 14.05.2012r.
Na drugi dzień odwiedziłam kilka salonów kosmetycznych z nadzieją na pomoc. Postanowiłam szukać ratunku u jednego z najlepszych fryzjerów w mojej okolicy. Doradził, że mam spać z mocno nawilżającą maską na włosach i rozpocząć profesjonalną regenerację.
Będę zdawać relację jak idzie regeneracja moich bardzo mocno zniszczonych włosów, bo nie zgodziłam się na drastyczne cięcie.

17 maja
1 zabieg sauny fryzjerskiej i podcięcie końcówek (65zł)
Jest o niebo lepiej. Włosy nabrały połysku i są nieco miększe. Zniszczone końcówki lekko podcięte.

Pielęgnacja domowa:
-Seria kosmetyków SEBORADIN
*szampon (ok.20zł)
Delikatny szampon, przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych zabiegami, np. trwałą ondulacją, farbowaniem. Zawarty w preparacie korzeń żen-szeń dostarcza unikalnych substancji odżywczych i dotleniających skórę głowy oraz mieszki włosowe. Działa regenerująco i tonizująco. Bogaty w związki siarki ekstrakt czarnej rzodkwi wzmacnia włosy, stymuluje i zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Prowitamina B5 nawilża, nadaje gładkość na całej długości włosów i ułatwia rozczesanie.

*balsam (ok.20zł)
Balsam Seboradin Regenerujący to preparat bogaty w witaminy i mikroelementy wspomagające pielęgnację silnie zniszczonych i przesuszonych włosów. Zawarty w balsamie wyciąg z żen-szenia dostarcza unikalnych substancji odżywczych i dotleniających skórę głowy oraz mieszki włosowe, a wyciąg z czarnej rzodkwi wzmacnia strukturę włosów i redukuje florę bakteryjną. Zawartość olejku rycynowego i jojoba w balsamie doskonale wpływa na jego właściwości odżywcze i regenerujące.

*regenerujący lotion (ok.20zł)
Lotion Seboradin Regenerujący to preparat intensywnie regenerujący i wzmacniający włosy suche i zniszczone. Zawarte w preparacie ekstrakty żeń-szenia oraz czarnej rzodkwi bogate w witaminy, mikroelementy, szczególnie w związki siarki, odżywiają i pobudzają włosy do szybszej regeneracji i odrostu. Preparat zawiera także olej rycynowy, nadający włosom gładkość i elastyczność.

-Suplement diety Vitapil z biotyną. Zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu włosów. Przywraca gęstość i połysk. (60 tabletek 30zł). Już kiedyś byłam zadowolona z efektów. Szybciej rosły i sprawdziło się to co obiecał producent.

-Richards & Appleby - Henna Treatment Wax - odżywcza maseczka do włosów
Maskę nakładam co drugi dzień na całą noc.
Jak zapewnia producent jest to maska do włosów dla osób uskarżających się na takie dolegliwości jak: wypadanie po porodzie i po rozjaśnianiu, łupież, przetłuszczanie, łamliwość. A także dla tych, którzy lubią mieć lśniące włosy. Ja używam kilka lat i jest to jedyny produkt, który mnie zadowala i nie traci na jakości, nie przetłuszcza włosów. Trzeba stosować regularnie, a włosy będą się pięknie układały.
Używam od dłuższego czasu i byłam zadowolona z efektów. Włosy świetnie się układały, były lśniące i mam nadzieję, że i ona uratuje moje mocno przesuszone włosy.

Czy któraś w Was miała podobny problem? Jak sobie z tym radziłyście? Jakieś porady? Włosy są dla mnie wizytówką, ich aktualny stan odebrał mi pewność siebie:(

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków