Solaria kolagenowe.

Piszcie o czym chcecie
anna78
Laik
Laik

Solaria kolagenowe.

Post autor: anna78 » 01 paź 2012, 19:17

Troszkę się odmłodziłam, więc obowiązkowo muszę się pochwalić: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/ ... etlna.html Mam skórę teraz jakby po liftingu, złagodziło mi trądzik (choć tak naprawdę wielkiego nie miałam- paręnaście punktów). Jest to całkowicie naturalny sposób odmłodzenia skóry ponieważ kolagen odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry, elastyczność i jędrność. No podsumowując rewelacja a piszę to głównie, że jakoś nigdzie do tej pory nie znalazłam o tym wzmianki- w pierwszej chwili myślałam, że chodzi o solarium i że to opala :-D czyli to jakby nowość, więc warto wiedzieć...

eva488
Laik
Laik

Re: Solaria kolagenowe.

Post autor: eva488 » 03 paź 2012, 10:59

no pewnie, ze warto wiedziec :) ja tez bym stawiala na jakies opalanie, ale chyba sie pokusze skoro to daje takie efekty i jest w miare naturalne :)

aneczka123
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: aneczka123 » 03 paź 2012, 11:15

eva488 pisze:no pewnie, ze warto wiedziec :) ja tez bym stawiala na jakies opalanie, ale chyba sie pokusze skoro to daje takie efekty i jest w miare naturalne :)
I co, jakie są tego efekty moja droga?

sandrawaw
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: sandrawaw » 03 paź 2012, 14:32

Wygląda ciekawie ;) hah też myślałam, że to o solarium chodzi i już od razu miałam wyrobione zdanie, że to nie zdrowe dla skóry.

deq102
Laik
Laik

Post autor: deq102 » 22 sty 2013, 15:23

Światłoterapia. Solarium przeciwzmarszczkowe. Solarium z lampami kolagenowymi emituje widoczne światło o długości fali 550-700nm stymulując komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Działanie biostymulujące wpływa na spłycenie zmarszczek i poprawę jędrności i elastyczności skóry.

"Solarium" kolagenowe stwarza nowe możliwości świadczenia usług przez gabinety solaryjne i kosmetyczne. Jest to także doskonała oferta dla gabinetów poszukujących bezobsługowych urządzeń do zabiegów odmładzających. Urządzenie nie wymaga specjalistycznego szkolenia oraz przygotowania zawodowego.

Awatar użytkownika
Nicola92
Laik
Laik

Post autor: Nicola92 » 29 sty 2013, 19:04

Też byłam, ale jak dla mnie przereklamowane. Bardziej efekt placebo ;) choć skóra wydaje się trochę wygładzona i z tego co czytałam, to nie jest szkodliwe dla skóry, jak inne solaria.

marmina
Laik
Laik

Post autor: marmina » 02 lut 2013, 12:39

ciekawa opcja muszę wypróbować :)

______________________________________-
jak imprezy to imprezy we wrocławiu :)

qca
Laik
Laik

Post autor: qca » 06 mar 2013, 22:36

Czy możliwe jest zatem, by korzystanie z solarium nie tylko nie powodowało zmarszczek, ale i skutecznie je redukowało?

Solarium przeciwzmarszczkowe to nowość na polskim rynku, nie emituje promieni UV, jest natomiast wyposażone w lampy kolagenowe. Urządzenie emituje widoczne światło o długości fali 550 - 700 nm i stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny. To właśnie białka kolagenowe są odpowiedzialne za właściwy poziom nawilżenia skóry, jej jędrność i elastyczność. Ta nowoczesna technologia sprawia więc, że seans w solarium z lampami kolagenowymi umożliwia efektywne redukowanie zmarszczek, spowalnia proces starzenia się, a także wpływa na wzmocnienie jędrności i sprężystości skóry, dając efekt liftingu.

Terapia na lampach kolagenowych odniesie najlepsze efekty jeśli będzie wzmocniona stosowaniem kosmetyków z zawartością hialuronu, kolagenu i elastyny, a także odżywczych i suplementacją witamin A, E i C Taki zestaw może naprawdę przynieść niesamowite efekty w walce z upływającym czasem.

Oczywiście Lampy Kolagenowe to nie skalpel lub laser i nie wystarczy jednorazowa sesja po której nasza skóra uzyska nowy wygląd. Aby móc się cieszyć widoczną zmianą aplikacja powinna się odbywać jako seria naświetlań, w której czas i częstotliwość pojedynczego zabiegu jest ściśle określony. Naświetlenia powinny być stosowane przez ok. 6-8 tygodni, po 3 sesje w tygodniu. Początkowo zaleca się 10 minutowy czas naświetlania, który następnie można wydłużyć do 20 minut.

Felicja
Laik
Laik

Post autor: Felicja » 04 kwie 2013, 07:44

Grozi nam wieczna zima zatem trzeba się wybrać do solarium.

miklo
Amator
Amator

Post autor: miklo » 14 sty 2017, 16:16

Solarium ok ale trzeba z umiarem żeby nie dostać raka skóry.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 16 sty 2017, 12:44

nie słyszałam o tego typu solariach, czym się one różnią od tradycyjnych?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków