Prezent dla męża

Piszcie o czym chcecie
presap1984
Laik
Laik

Prezent dla męża

Postautor: presap1984 » 01 lut 2017, 10:34

Temat, który zakładam trochę odbiega od tematyki tego forum, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie i udzielicie porady. Mój mąż ma wkrótce urodziny i zażyczył sobie zestaw do whisky. Z racji tego, że w sklepach stacjonarnych nie ma za dużego wyboru tego typu rzeczy postanowiłam zamówić coś przez internet. I tu kieruję do Was pytanie - znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie kupię karafki do whisky w przystępnej cenie? Oprócz samej karafki chciałabym dokupić jeszcze kilka kieliszków do kompletu. Myślałam o zestawie kryształowym, bo jest solidny i prezentuje się bardzo szykownie. a Wy co myślicie?

dylan
Mistrz
Mistrz

Re: Prezent dla męża

Postautor: dylan » 06 lut 2017, 20:52

Jest mnóstwo sklepów internetowych, w których można kupić alkohol.

lonka
Amator
Amator

Postautor: lonka » 13 lut 2017, 14:45

Alkohol chyba za bardzo tendencyjny i oklepany ale taki https://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/jazda-wybranym-autem/ voucher to już coś!! Zaskoczy go na pewno i na pewno się spodoba!

genta
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: genta » 19 lut 2017, 20:13

Ja absolutnie się nie zgadzam z wypowiedzią, ze to tendencyjny prezent. Uważam, ze bardziej ucieszy to, co solenizant chce dostać, niż uszczęśliwianie go na siłę innymi rzeczami. Jeśli o alkohole chodzi to śmiało możesz zajrzeć tutaj http://alkohole.eurocash.pl/oferta/ . Mają bardzo duzy wybór różnych alkoholi, więc na pewno znajdzie tam to, czego szukasz.

Awatar użytkownika
Izabell32
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: Izabell32 » 20 lut 2017, 13:24

Tendencyjny czy nie, jeśli małżonek sprecyzował swoje oczekiwania co do prezentu - to po co uszczęśliwiać go na siłę czymś innym? Niestety z alkoholami mało mam doświadczenia więc nie pomogę. Ale pewnie w Google znajdziesz co potrzeba ;)
Wiecie gdzie jest duży wybór damskich torebek? Proszę o info o sprawdzonych sklepach - PRIV!

mapka
Mistrz
Mistrz

Postautor: mapka » 20 lut 2017, 15:14

Ja mężowi w tamtym roku na urodziny kupiłam zegarek. W tym roku myślę o jakiejś ciekawej wycieczce.

Kaska65
Amator
Amator

Postautor: Kaska65 » 22 lut 2017, 11:21

kup bilet mu do teatru komediowego https://teatrkomedia.pl/bilety/, myślę, że się tam odpowiednio rozerwie. Mają tam wiele ciekawych propozycji spektakli z fajną obsadą. Czasem warto się rozerwać inaczej niż zwykle. Może kupić mu na jakiś chłopski spektakl z kobietami i kupić bilet też dla kolegi lub dla siebie :)

Chitoge
Stylista
Stylista

Postautor: Chitoge » 22 lut 2017, 13:13

Może kupić coś zgodnego z jego zainteresowaniami?

rudadagusia
Amator
Amator

Postautor: rudadagusia » 22 lut 2017, 13:22

A może jakieś fajne perfumy męskie? Wydaje mi się, że to jest bardzo uniwersalny prezent, a każdy facet chciałby mieć na swojej półce w łazience jakiś markowy zapach:D Według mnie sprawdziłyby się jakies klasyczne nuty, nie wiem, może Hugo Boss, albo coś od Paco Rabanne? Mój facet na przykład bardzo lubi perfumy Hugo Boss Boss Bottled i ja też uważam że są spoko:D Z kolei moim kumpelkom podobają się Kenzo Homme i Calvin Klein Obsession for Men ;)

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: eleonora » 23 lut 2017, 09:55

presap1984 pisze:Temat, który zakładam trochę odbiega od tematyki tego forum, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie i udzielicie porady. Mój mąż ma wkrótce urodziny i zażyczył sobie zestaw do whisky. Z racji tego, że w sklepach stacjonarnych nie ma za dużego wyboru tego typu rzeczy postanowiłam zamówić coś przez internet. I tu kieruję do Was pytanie - znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie kupię karafki do whisky w przystępnej cenie? Oprócz samej karafki chciałabym dokupić jeszcze kilka kieliszków do kompletu. Myślałam o zestawie kryształowym, bo jest solidny i prezentuje się bardzo szykownie. a Wy co myślicie?

No wiesz. Z jednej strony taka karafka to fajna opcja preznetowa. Z drugiej jednak strony czy on na pewno będzie z takiego własnie prezentu zadowolony? Pytam się poniewż jest to jedynie gadżet, który pewnie będzie zajmował miejsce na półce oraz nie przyda mu się za bardzo....

Lepiej zastanów się nad czymś innym;
nad jakas fajną koszulką
ewentualnie jeśli masz więcej kasy to nad zegarkiem. Swietne oraz nie takie drogie zegarki ma na przykład Diesel: http://zegarki-diesel.pl/
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Wróć do „Na każdy temat”