Wakacje z biurem czy samodzielnie?

Piszcie o czym chcecie
oksynka
Laik
Laik

Re: Wakacje z biurem czy samodzielnie?

Post autor: oksynka » 13 sie 2017, 17:11

Samodzielnie... Przynajmniej jeśli wybierasz się gdzieś w Polsce, bo za granicę to chyba lepiej z biurem.

rosetta
Amator
Amator

Post autor: rosetta » 14 wrz 2017, 22:52

tomtinka pisze:Ja wolę samodzielnie. Lubię szperać i szukać promocji itd:) Zawsze coś ciekawego znajdę, jak nie jakieś fajne loty to noclegi na Bookaparcie czy Bookingu w niezłej cenie.
Ja też wolę samodzielną organizacją wakacji;)

ronaldlee
Laik
Laik

Post autor: ronaldlee » 20 wrz 2017, 09:26

I think my browser is old or not supported for the post, font showing to small

ditta
Amator
Amator

Post autor: ditta » 28 wrz 2017, 00:10

rosetta pisze:
tomtinka pisze:Ja wolę samodzielnie. Lubię szperać i szukać promocji itd:) Zawsze coś ciekawego znajdę, jak nie jakieś fajne loty to noclegi na Bookaparcie czy Bookingu w niezłej cenie.
Bookapart ma akurat bardzo fajne propozycje.

ingrid
Amator
Amator

Post autor: ingrid » 30 paź 2017, 11:34

ditta pisze:
rosetta pisze:
Bookapart ma akurat bardzo fajne propozycje.
Zgadzam się.

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 22 lis 2017, 21:21

Bez wzgledu na to czy jedziecie na własna ręke czy z biurem warto pomyslec o wymianie pieniędzy wcześniej. Nam zawsze przydaje się interentowy kantor https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ nawet jak na miejscu braknie kasy, nie szukmy katoru bo maja wysokie prowizje, tylko korzystamy z tego i wszystko ok

morell
Amator
Amator

Post autor: morell » 28 lis 2017, 23:56

rosetta pisze:
Ja też. Pomimo tego, że taka organizacja zajmuje trochę więcej czasu. :D

elabarbara
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elabarbara » 16 gru 2017, 08:53

Ja postanowiłam że pojade na niedługie wczasy ale do Bueno Aires. Znajomi tam byli i mają tyle pięknych zdjęć. Z ciekawości szukałam ciekawych atrakcji i miejsc do zwiedzania. Znalazłam tutaj http://www.snikersik.pl/co-warto-zobacz ... nos-aires/ jestem pod wrażeniem.

violin
Amator
Amator

Post autor: violin » 23 gru 2017, 21:02

morell pisze:
rosetta pisze:
Ja też. Pomimo tego, że taka organizacja zajmuje trochę więcej czasu. :D
Ja też tak lubię.

zix
Amator
Amator

Post autor: zix » 26 sty 2018, 12:32

Też już od jakiegoś czasu sama organizuję sobie wakacje i przyznam, że sprawia mi to w sumie przyjemność. Każdy wyjazd organizuję tak samo, zdecydowałabym się na biuro podróży chyba tylko w przypadku jakiegoś egzotycznego kierunku.

henryk
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: henryk » 07 lut 2018, 13:58

Ja tez jestem tego zdanie, że lepiej wszystko organizować samodzielnie! Choćby nie wiem, ile by się szukało, nigdy nie znajdzie się gotowej oferty, która w 100% będzie spełniała nasze oczekiwania. No chyba, że ktoś jest mało wybredny. Ja raczej stawiam na nietuzinkowe miejsca, dlatego najczęściej korzystam z transport autokarowy międzynarodowy i samodzielne szukanie noclegu i atrakcji. Jakby coś poszło nie tak, to mam na kogo zwalić winę - na siebie ;)

mirka98
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: mirka98 » 07 lut 2018, 17:41

Myślę, że najrozsądniej będzie zorganizować wakacje samodzielnie. Nie ma sensu przepłacać. Na początku proponowałabym odwiedzenie różnych zakątków Polski. Czy byłaś w polskich górach? Jeśli nie, od nich powinnaś zacząć. Udaj się do Zakopanego i zatrzymaj się w jednym z apartamentów od http://zakopaneapartamentylux.pl

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 12 paź 2018, 08:58

Niektórzy wybierają biuro, inni wolą samodzielnie zaplanować swoją podróż i mieć większą swobodę, to raczej subiektywny wybór, jak jest wygodniej i tyle. Przy samodzielnym planowaniu wakacji na pewno trzeba zacząć od początku, od szukania połączeń lotniczych, od czego są wyszukiwarki - https://www.esky.pl/tanie-loty, po szukanie hoteli i ciekawych turystycznych miejsc, do czego też są wyszukiwarki. Więc planowanie nie jest wcale takie trudne jako mogłoby się wydawać.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków