Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem

Piszcie o czym chcecie
Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem

Post autor: eleonora » 30 sie 2013, 10:50

Odłożyłam trochę pieniędzy. Mieszkam na co dzień w Bydgoszczy. Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem?

Miguel
Laik
Laik

Re: Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem

Post autor: Miguel » 06 wrz 2013, 18:56

Skoro mieszkasz w Bydgoszczy to kup mieszkanie w Toruniu. Najlepiej blisko UMK, chociaż nie ma to jakiegoś większego znaczenia, bo Toruń nie jest dużym powierzchniowo miastem. Studenci chętnie je od Ciebie wynajmą jeżeli będzie dobre połączenie.

Rumak
Laik
Laik

Post autor: Rumak » 07 wrz 2013, 17:47

A w mieszkaniach, które oglądasz są kotly gazowe czy jakieś inne ogrzewanie?

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 16 paź 2013, 10:57

Przejrzyj sobie ogłoszenia mieszkania z Twojej okolicy. Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych nieruchomości.

SilentDigger
Laik
Laik

Post autor: SilentDigger » 16 paź 2013, 14:46

Jeżeli nie chcesz koniecznie kupować mieszkania w Bydgoszczy to polecam duże miasta z dużą ilością studentów - tam na pewno będziesz mogła wynająć komuś mieszkanie.

mal.jesionowska
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mal.jesionowska » 28 lis 2013, 09:31

Jeśli chcesz kupić tanio to proponuję pochodzić po spółdzielniach i popytać.
Może akurat mają jakieś pustostany.
Po drugie to jak widzisz te ogłoszenia wiszące na balkonach typu: sprzedam mieszkanie to wyobraź sobie ze pod spodem jest napis
"i to na dobrych warunkach"
To jest takie reklamowe hohsztaplerstwo i naprawdę dużo moze utargować, nawet i 20-40procent poniżej ceny rynkowej. :)
Odwiedź mój profil Google+

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: furtadka » 04 gru 2013, 15:05

A bierzecie pożyczki na to mieszkanie? Czy za gotówkę? ;) Jeśli to drugie to jestem pod wrażeniem. A jeśli chcecie brać hipotekę to za tym linkiem znajduje się interesujący kalkulator hipoteczny za pomocą którego możemy wyliczyć swoją zdolność hipoteczną i będziemy wiedzieli na co będzie nas stać ! :)

ombrehair
Amator
Amator

Post autor: ombrehair » 10 gru 2013, 14:17

Przede wszystkim kombinuj tak, żebyś nie przepłaciła. Weź pod uwagę lokalizację, to czy w danym mieście są studenci, bo to oni najczęściej wynajmują oraz inne czynniki.
Tu są przykładowe oferty: http://www.ihouse.pl/bydgoszcz/sprzedaz/mieszkanie - znajdziesz ofertę bezpośrednią, od właściciela, nie będziesz musiała płacić dodatkowo prowizji jak w biurze nieruchomości

Dubek
Laik
Laik

Post autor: Dubek » 12 gru 2013, 11:34

Zawsze warto dokładnie przedtem poznać okolicę, w której szuka się mieszkania, rozważyć wszystkie za i przeciw, poobserwować życie, popytać ludzi. To inwestycja na lata. A na tej stronce znajdziecie wszystkie ogłoszenia z Bydgoszczy, zobaczcie - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sp ... d3,s115323

Awatar użytkownika
Jumar
Laik
Laik

Post autor: Jumar » 13 gru 2013, 16:33

Ktoś tu słusznie powiedział, że jak jesteś z Bydgoszczy to najlepiej zainwestować w mieszkanie w Toruniu, na jakimś osiedlu blisko wydziałów UMK. Wynajmujący zawsze gwarantowani, wręcz bijący się o miejsce. Wiem z doświadczenia ;)

Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Post autor: eleonora » 19 kwie 2014, 12:40

Od jakiegoś czasu szukam mieszkania. Z moich obserwacji wynika, że nie jest łatwo. Staram się o dofinansowanie z programu MdM. Musi ono spełnić kilka kryteriów. No ale cóż - dają i wymagają. Dobrze, że posiadam zdolność kredytową - można to sprawdzić tutaj. Zakup pewnie będzie w Warszawie - ponieważ jest to najbardziej dynamiczne miasto w Polsce. Daje ono największe możliwości.

Drabka77
Laik
Laik

Post autor: Drabka77 » 20 kwie 2014, 17:19

Zdolność kredytową zawsze sprawdza Ci bank. Jeśli sprawdzasz zdolność przez internet, możesz się spodziewać, że zaraz zadzwoni do Ciebie ktoś z banku ;)

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 13 paź 2014, 08:49

To prawda, zdolność kredytową zawsze sprawdza bank. Sami możemy jedynie podejrzewać, czy mamy szansę uzyskać tego typu pożyczkę czy tez nie. Aktualnie zastanawiam się nad jakimś w miarę opłacalnym kredytem (jeżeli coś takiego w ogóle istnieje), bo znalazłam mieszkanie moich marzeń :). Znajduje się ono we Wrocławiu na cudnym osiedlu pełnym zieleni i miejsca na zabawę dla dzieci. Zobaczyć możecie je zresztą tutaj. Nie sądzę, aby była osoba, której mogłyby się one nie spodobać :)

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 16 gru 2014, 12:17

Ale co super? ;)

wyz
Laik
Laik

Post autor: wyz » 19 gru 2014, 14:56

Zapraszam na stronę http://wyzynna.pl/strona/mieszkania - możesz obejrzeć tu nowe mieszkania w Lublinie od zaufanego dewelopera. Położone są w przyjaznej lokalizacji blisko przystanków autobusowych, sklepów i in. Mieszkania posiadają wysoki standard i komfort. Jeśli klient tego potrzebuje, istnieje możliwość zmian w aranżacji wnętrz jeszcze na etapie budowy.

Awatar użytkownika
kitusz
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: kitusz » 19 gru 2014, 15:10

W Łodzi są bardzo tanie mieszkania, myślę że ceny podobne jak w Bydgoszczy, albo nawet jeszcze taniej.
Rzetelne zakłady fryzjerskie w katalogu http://skorowidz-firm.com.pl.

Arleanabc2653
Laik
Laik

Post autor: Arleanabc2653 » 21 gru 2014, 15:10

Zastanów się nad dużym miastem gdzie jest dużo uczelni wyższych. Co roku przyjeżdzają nowi studenci i szukają oni jakiegoś mieszkania do wynajęcia. Dobra radą może być tutaj np takie duże miasto jak Warszawa, Kraków lub Wrocław. Ostatnio było nawet w statystykach, że dużo studentów wybiera miasto jakim jest Wrocław.

Awatar użytkownika
tina
Laik
Laik

Post autor: tina » 17 sty 2015, 14:50

Jeśli chodzi o zakup mieszkania pod wynajem to zgadzam się z przedmówcą - zdecydowanie najlepiej wybrać miasto, które jest dużym ośrodkiem akademickim. Skoro masz pieniądze i chcesz je zainwestować to polecam nowe mieszkania Łódź wydaje mi się najlepszym pomysłem dla Ciebie, skoro pochodzisz z Bydgoszczy, bo to stosunkowo blisko, a jednak jest tam sporo uczelni wyższych i dużo osób/studentów i przyszłych pracowników wynajmuje mieszkania.

frykin
Amator
Amator

Post autor: frykin » 25 lip 2016, 12:53

Jak już sobie kupicie mieszkanie, to na pewno warto się zainteresować sklepem budowlanym stuk puk. Można w nim tanio znaleźć świetnej jakości materiały budowlane w dobrej cenie:)

Canka
Amator
Amator

Post autor: Canka » 01 wrz 2016, 06:13

Gdy ktoś mnie pyta, gdzie kupić mieszkanie, to od razu mówię - apartamenty OVO
Nie znam przyjemniejszego miejsca, w tak dobrej lokalizacji. Dla mnie są to mieszkania wręcz perfekcyjne.

Dior
Amator
Amator

Post autor: Dior » 10 wrz 2016, 20:30

Tutaj: rzeszów sprzedaż mieszkań szybko rozwijające się miasto, jednocześnie ośrodek studencki. Więc sporo osób przybywa do miasta. Nowe mieszkania więc nie mają historii, świeżo budowane bądź oddane do użytku. W centrum bądź łatwym do niego dojazdem.

Oliwa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Oliwa » 12 wrz 2016, 09:19

Popatrz tutaj: Mieszkanie Wrocław - mi się podobają. Chętnie bym takie wynajął.

kiniakinga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kiniakinga » 07 paź 2016, 21:55

Dwa lata temu kupiłam mieszkanie w Katowicach, bo tam mam pracę. Muszę powymieniać gniazdka elektryczne, bo są stare i brzydkie. Nawet znalazłam już na internecie https://www.obi.pl/technika/instalacja- ... czna/c/273. Poza tym stan mieszkania jest idealny. Za parę lat będę chciała je wynająć i przeprowadzić się do domu.

Fuzja
Amator
Amator

Post autor: Fuzja » 15 gru 2016, 19:12

Najlepiej miasto duże i gdzie jest masa studentów. Tylko trzeba uważać na takich lokatorów. Na http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy można znaleźć gotowe umowy, które warto mieć z osobami, którym wynajmujemy. To taka forma zabezpieczenia i nie ma co o tym zapominać.

fryzjersko22
Amator
Amator

Post autor: fryzjersko22 » 08 sty 2017, 23:56

Jeśli chodzi o ogrzewanie zimą to najlepiej sprawdzają się kotły grzewcze, gdyż tanio wychodzi opał na zimę. Bardzo dobrej jakości piece można znaleźć na stronie http://kotlarstwo.co/pl/ można wejść i poczytać o różnych kotłach grzewczych, tam jest przedstawionych i opisanych kilka modeli.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków