Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem

Piszcie o czym chcecie
Fuzja
Amator
Amator

Re: Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem

Postautor: Fuzja » 15 gru 2016, 19:12

Najlepiej miasto duże i gdzie jest masa studentów. Tylko trzeba uważać na takich lokatorów. Na http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy można znaleźć gotowe umowy, które warto mieć z osobami, którym wynajmujemy. To taka forma zabezpieczenia i nie ma co o tym zapominać.

fryzjersko22
Amator
Amator

Postautor: fryzjersko22 » 08 sty 2017, 23:56

Jeśli chodzi o ogrzewanie zimą to najlepiej sprawdzają się kotły grzewcze, gdyż tanio wychodzi opał na zimę. Bardzo dobrej jakości piece można znaleźć na stronie http://kotlarstwo.co/pl/ można wejść i poczytać o różnych kotłach grzewczych, tam jest przedstawionych i opisanych kilka modeli.

Wiki555
Amator
Amator

Postautor: Wiki555 » 16 sty 2017, 15:38

Wydaje mi się że najkorzystniejsze jest kupno mieszkania deweloperskiego w dobrej lokalizacji, blisko jakiejś uczelni i blisko centrum. Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem swoich środków w mieszkanie http://www.czyzewskiego1.pl/. Teraz się opłaca bo mieszkania jeszcze nie są gotowe a w przyszłym roku ceny mocno podskoczą bo to dosyć prestiżowa inwestycja.

Siska
Amator
Amator

Postautor: Siska » 20 sty 2017, 09:27

Warto też skontaktować się z http://notariuszjesionowa.pl/ aby sporządzić odpowiednią umowę wynajmu.

dylan
Mistrz
Mistrz

Postautor: dylan » 23 sty 2017, 14:39

Mój znajomy zastanawia się nad zakupem mieszkania na wynajem na Dolnym Śląsku. We Wrocławiu jest wielu studentów, więc zawsze będzie popyt na tego typu "usługi". A w dodatku można na tym zarobić i to nie tak mało.

Valeriana
Laik
Laik

Postautor: Valeriana » 25 sty 2017, 11:09

Przede wszystkim nowe mieszkania to dobra inwestycja i duże miasta, które są przepełnione osobami udającymi się na studia. Mam tu na myśli takie miasta jak: Kraków, Warszawa czy Rzeszów.

Zofia90
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Zofia90 » 25 sty 2017, 15:20

Przede wszystkim w dużym mieście i w dobrej lokalizacji, bo jesli kupimy mieszkanie na obrzeżach miasta, to możemy mieć pózniej problem z jego wynajmem i tym samym będziemy mniej na nim zarabiać. Polecam szczególnie kupno mieszkania w Warszawie, bo w tym mieście nie ma kompletnie problemu z wynajęciem mieszkania. Sama kupiłam mieszkanie od tego dewelopera https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszk ... szawa.html i wynajmuje je studentom. Vantage Dewelopment S.A. ma nie tylko przystępne ceny, ale także mieszkania położone w dobrych lokalizacjach, które odpowiadają zarówno studentom jak i rodzinom.

Wiki555
Amator
Amator

Postautor: Wiki555 » 03 lut 2017, 10:28

Mieszkanie pod wynajem to swietna inwestycja jeśli jest w dobrej lokalizacji - najlepiej sprawdzają się mieszkania w centrach dużych miast. My mamy dwa takie mieszkania, z tym że odziedziczone a nie kupione i nasz radca prawny Kraków przygotowuje dla nas umowy z najemcami i czuwa nad tym, zeby wszystko było zgodnie z prawem.

Roszpunka
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Roszpunka » 03 lut 2017, 15:40

Moja koleżanka teraz ma zamiar wykupić mieszkanie pod wynajem gdzieś w okolicach Rzeszowa tylko,że to mieszkanie ma obciążenie hipoteczne i ona nie chce tego z nikim skonsultować, bo jej szkoda pieniędzy. Moim zdaniem to niepoważne, bo w grę wchodzą zbyt duże pieniądze nie 5 zł, później może tego żałować, ja jej powiedziałam,że od takich transakcji jest notariusz który powinien jej wszystko sprawdzić żeby się w coś nie wpakowała. Ktoś miał podobną sytuację? Jeśli tak to może chociaż jej coś podpowiem, bo nie chcę by kupiła kota w worku.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Postautor: eliza104 » 14 lut 2017, 11:38

Najlepiej szukać mieszkań w miejscowościach, gdzie jest wiele uczelni, ponieważ najczęściej wynajmującymi są właśnie studenci. Może sprawdźcie inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, które są dobre pod wynajem na pcg.pl. Jestem pewna, że na mieszkania w tak atrakcyjnych lokalizacjach będzie wielu chętnych.

Paweł
Amator
Amator

Postautor: Paweł » 15 lut 2017, 10:46

Najlepiej tam, gdzie są studenci - Kraków, Warszawa, Lublin.
Sprawdź na http://arche.pl - są ciekawe oferty ;)

ankaf
Mistrz
Mistrz

Postautor: ankaf » 15 lut 2017, 11:21

Mnie się wydaje, że warto popatrzeć na ogłoszenia i poszukać czegoś pod wynajem w okolicy, w internecie jest pełno ofert.

Bajkalka
Laik
Laik

Postautor: Bajkalka » 15 lut 2017, 11:28

Warszawa oczywiście. Tylko błagam, nie jakieś Targówki czy inne Białołęki - stamtąd żaden sensowny student nie będzie chciał dojeżdżać. I najlepiej bez aneksu kuchennego - każdy pokój oddzielnie.

pusia99
Laik
Laik

Postautor: pusia99 » 15 lut 2017, 14:00

Jeśli mogę ci coś zasugerować, to jak już kupisz mieszkanie to możesz pomyśleć też o wynajem pokoi na godziny to teraz jest bardzo popularna usługa i nawet nieżle można na tym zarobić ;)

Siska
Amator
Amator

Postautor: Siska » 15 lut 2017, 14:46

Warto sprawdzić sobie jakie są nowe inwestycje Kraków i sprawdzic co oferują deweloperzy. Często mieszkania, które jeszcze nie zostały wybudowane są w atrakcyjnych cenach, więc to świetne inwestycje.

Jacobsen
Laik
Laik

Postautor: Jacobsen » 23 lut 2017, 20:44

Ja ze swojej strony mogę polecić kupno mieszkania na wynajem w Gdańsku. Miasto pełne jest turystów z całej Europy, a w szczególności ze Skandynawii. Norwegów można właściwie spotkać na każdym kroku. Jak ktoś nie ma ochoty sam się zajmować obsługą takiego mieszkanie to można znaleźć jakąś firmę która oferuje zarządzanie najmem w Gdańsku.

termako40
Laik
Laik

Postautor: termako40 » 26 lut 2017, 13:15

Bardzo dobrą ofertę sprzedaż mieszkań lublin posiada biuro deweloperskie Orion. Niedawno kupiłem od nich świetne mieszkanie do wprowadzenia w bardzo dobrej cenie. Oferta jest na prawdę godna polecenia! Takie mieszkanie można również bez problemu wynająć :)

qbacki
Laik
Laik

Postautor: qbacki » 26 lut 2017, 16:30

Najlepiej chyba jest poszukać ogłoszeń w sieci. Największy wybór jest właśnie w Internecie.

eni
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: eni » 28 lut 2017, 19:07

Lokalizacja takiego mieszkania pod wynajem musi być atrakcyjna.
Myślę, że możesz pomyśleć o Trójmieście, tam zawsze jest zapotrzebowanie na mieszkania.
Właśnie powstaje nowa inwestycja Euro Styl -
nowe apartamenty wrzeszcz w eleganckiej kamienicy.

moserua
Laik
Laik

Postautor: moserua » 08 mar 2017, 21:37

Najlepsza lokalizacją na wynajem sa na pewno miasta studenckie

aniaola37
Amator
Amator

Postautor: aniaola37 » 09 kwie 2017, 11:29

Najlepiej w takim miejscu gdzie pozniej sami bedziecie chcieli mieszkac, byc moze cale zycie nie bedziecie go wynajmowac :) Polecam w takim przypadku sprawdzic administratora osiedla. Gdy jest on rzetelny, dobrze podchodzi do swoich obowiązkow i dba o swoich mieszkancow, jak np. firma http://status.pl/ , z którą koleżanka ma właśnie takie doświadczenia, to jest to plus przy cenie mieszkania.

czapa
Laik
Laik

Postautor: czapa » 09 kwie 2017, 12:49

Po co wynajmować ? Nie lepiej mieć swoje i sobie spłacać kredyt przykładowo, ale już na swoim ? :)
Ja ostatnio znalazłam świetne mieszkanie w dobrej cenie http://dabrowka.com.pl/ Duży ogród, okolica świetna, no i ta cena, mnie osobiście kusi, a szukam mieszkania :)

Linea sp. z o.o.
Dopiewiec, ul. Promenada 5

Renia
Amator
Amator

Postautor: Renia » 18 maja 2017, 09:07

A macie już dobrego notariusza? Jeśli nie to podsyłam http://www.mhs-notariusz.pl Według mnie nie ma lepszych, także pozwalam sobie polecić. Współpraca z nimi przebiega niezwykle sprawnie.

Merida
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Merida » 27 maja 2017, 05:41

Zobaczcie sobie co oferuje http://www.czosnyka-komornik.pl ,tutaj są czasami atrakcyjne mieszkania czy grunty i domy, takie licytacje komornicze mogą nam ułatwić , życie. Takie domy z licytacji są w atrakcyjnych cenach i można nawet kupić 2 domy w cenie dwóch :)

feniczka
Laik
Laik

Postautor: feniczka » 28 maja 2017, 16:21

najlepiej patrzeć na miasta gdzie jest dużo studentów

Wróć do „Na każdy temat”