Dentysta - wybieracie doświadczenie czy młodośc?

Piszcie o czym chcecie
karunfin
Mistrz
Mistrz

Re: Dentysta - wybieracie doświadczenie czy młodośc?

Post autor: karunfin » 28 mar 2015, 17:37

ja zwykle tym się właśnie kieruję, jeśli ktoś poleca mi kogoś to prędzej do niego pójdę:)

SzefMariah76
Laik
Laik

Post autor: SzefMariah76 » 30 mar 2015, 22:23

To, ze ktoś jest młody nie znaczy, że będzie źle robił zęby:) niekiedy ktoś jest starszy i to oznacza, że właśnie jest trochę "zabetonowany" i będzie robił po staremu jak za PRLu bo sam znam takich ludzi. Robią starymi metodami a potem i tak trzeba iść do innego dentysty.

nosislaw87
Laik
Laik

Post autor: nosislaw87 » 02 kwie 2015, 09:46

U mnie jeśli chodzi o takie leczenie to ja idę do takiego dentysty co mi akurat ktoś poleca no nie wiem brat czy też akurat po prostu sąsiad i wtedy tam sobie idę : )) jeśli chodzi o to czy dentysta młody czy też młody nie jest to ja na to nie patrzę i po prostu stawiam jednak na to by ktoś po prostu mi kogoś zarekomendował.

ELWOOD1461
Laik
Laik

Post autor: ELWOOD1461 » 08 kwie 2015, 12:34

nosislaw87 pisze:U mnie jeśli chodzi o takie leczenie to ja idę do takiego dentysty co mi akurat ktoś poleca no nie wiem brat czy też akurat po prostu sąsiad i wtedy tam sobie idę : )) jeśli chodzi o to czy dentysta młody czy też młody nie jest to ja na to nie patrzę i po prostu stawiam jednak na to by ktoś po prostu mi kogoś zarekomendował.
ja mam swojego dentystę już od lat ... i tylko na to zwracam uwagę ... jest mi obojętne czy jest młody czy stary

Terra2138
Laik
Laik

Post autor: Terra2138 » 09 kwie 2015, 11:18

Też korzystam z mojego dentysty od bardzo wielu lat i jakoś nie patrzę nigdy na wiek dentysty ; )) skoro już chodzę tyle lat do jednego sprawdzonego to po prostu wtedy tak to by się sprawa przedstawiała, że po prostu jeśli bym poszedł do jakiegoś nowego to on by nie wiedział o co chodzi w moich zębach i by mi jeszcze je źle zrobił.

Gordon2315
Laik
Laik

Post autor: Gordon2315 » 09 kwie 2015, 22:17

SzefMariah76 pisze:To, ze ktoś jest młody nie znaczy, że będzie źle robił zęby:) niekiedy ktoś jest starszy i to oznacza, że właśnie jest trochę "zabetonowany" i będzie robił po staremu jak za PRLu bo sam znam takich ludzi. Robią starymi metodami a potem i tak trzeba iść do innego dentysty.
a ja chyba stawiam na młodość i nowe technologie

izolamistrz1557
Laik
Laik

Post autor: izolamistrz1557 » 10 kwie 2015, 19:26

Gordon2315 pisze:
SzefMariah76 pisze:To, ze ktoś jest młody nie znaczy, że będzie źle robił zęby:) niekiedy ktoś jest starszy i to oznacza, że właśnie jest trochę "zabetonowany" i będzie robił po staremu jak za PRLu bo sam znam takich ludzi. Robią starymi metodami a potem i tak trzeba iść do innego dentysty.
a ja chyba stawiam na młodość i nowe technologie
prawdę mówiąc różnie z tym bywa ... ja przyznam że mam dentystę już w podeszłym wieku ale doświadczenie jest dla mnie najważniejsze

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 22 kwie 2015, 09:44

Najlepiej trafić na 2 w 1 :) Ja zawsze pytam znajomych u kogo się leczą. Wczoraj koleżanka z pracy poleciła mi protetyka w Katowicach dra Śmigla, więc na pewno się do niego zapiszę. Ma bardzo dobre opinie i jest znanym specjalistą.

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 18 lip 2015, 14:26

Chyba jednak doświadczenie, bo nie mają problemów żeby ocenić co mi jest. Poza tym dużo informacji o chorobach i różnych przypadkach można znaleźć w internecie, bo eksperci piszą też artykuły. W temacie dentysty artykuły o zapaleniu dziąseł http://sulphur.com.pl/problem/zapalenie-dziasel. Czasami wiele można się dowiedzieć bez wizyty u dentysty.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 30 lip 2015, 06:53

Doświadczenie jest bardzo ważne, ale gdy idzie w parze z ustawicznym kształceniem - uważam, że lekarze powinni wiedzieć wszystko o najnowszych metodach oraz nowoczesnych technologiach medycznych. Dlatego ja wybrałam Pawła Fundalej implantologa estetycznego Warszawa z ImplantMastersPoland.pl, czyli elitarnego stowarzyszenia, którego członkowie są najlepszymi specjalistami w Polsce, którzy mają spore osiągnięcia nie tylko na polu praktycznym, ale także naukowym.

Awatar użytkownika
Franciszka
Mistrz
Mistrz
Kontaktowanie:

Post autor: Franciszka » 20 lis 2015, 11:39

Powiem tak - i to i to :) chodziłam kiedyś do strasznego dentysty, co się okazało, korzystał z niektórych technologii, które są przestarzałe, a przez to też bardziej bolało. Poszperałam trochę i trafiłam do http://www.dental4you.pl/
Młoda ekipa z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Mają swoją siedzibę w Krakowie, naprawdę wszystkim goroąco ich polecam.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 30 mar 2016, 09:21

o profesjonalnego dentystę to dzisiaj naprawdę bardzo trudno. Ciężko trafić na godnego zaufania profesjonalistę.

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 30 mar 2016, 09:22

Oczywiście, że doświadczenie:)

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 30 mar 2016, 09:58

Ważne jest doświadczenie oraz osiągnięcia naukowe. Dlatego warto sprawdzić stomatologię implanty na smigiel.net. Jest to klinika prowadzona przez Tomasza Śmigla, członka Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz właściciela i redaktora branżowego czasopisma.

Roszpunka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Roszpunka » 21 gru 2016, 12:02

Doświadczenie, zdecydowanie
dentysta do którego chodzę nie jest jakiś wiekowy a doświadczenie ma ogromne więc jedno z drugim może iść w parze

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 21 gru 2016, 12:27

Tak szczerze mówiąc lobię dentystów którzy maja tak między 35-40 lat bo jakoś tak mam wrażenie, ze mają już jakieś doświadczenie ale jednocześnie jeszcze chce im się czegoś nowego uczyć. Od jakiegoś czasu chodzę do http://www.cmpdent.pl/ i jestem zadowolona z ich usług

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 21 gru 2016, 14:59

Ja zdecydowanie jestem za doświadczeniem, choć młodzi specjaliści też mogą być świetni.

Siska
Amator
Amator

Post autor: Siska » 03 lut 2017, 10:12

Ja raczej nie zwracam na to większej uwagi, tzn. mój stomatolog Kraków jest z polecenia, bo chodziła do niego moja mama i pół jej firmy. No i nigdy nie byłam u kogoś "z ulicy" raczej zawsze bazuje na opiniach moich bliskich i przyjaciół

majka.mitrega
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: majka.mitrega » 03 lut 2017, 15:46

Ja wybieram po prostu to, co mam najbliżej. Taka historia.

dento
Laik
Laik

Post autor: dento » 30 mar 2017, 15:03

Dla mnie doświadczenie jest najważniejsze. Dlatego właśnie mogę polecić stomatologa z Krakowa - spotkałam się tutaj z leczeniem na światowym poziomie. Dentysta Bronowice http://www.brzyskidentalcare.pl/pl/kontakt

Agulaa
Amator
Amator

Post autor: Agulaa » 01 kwie 2017, 12:54

Ja w ogóle nie rozumiem, jak można zwracać uwagę na to, czy dentysta ma trzydzieści czy sześćdziesiąt lat.. Jak ma umiejętności i pewną rękę to wiek jest najmniej istotny. Zresztą jak w każdym zawodzie. Swoją drogą jak ktoś szuka protetyka Bielsko ma fajny gabinet na Cieszyńskiej. http://rodentica.pl/ się nazywają, kojarzy ktoś? Zakładałam tam implanty i szczerze mówiąc chyba nie mogłam trafić lepiej..

sisi33
Amator
Amator

Dentysta w Krakowie

Post autor: sisi33 » 03 wrz 2017, 11:17

Ja zdecydowanie wybieram doświadczenie. I to niekoniecznie musi iść w parze z wiekiem. Mój dentysta w Krakowie jest w średnim wieku i jestem niesamowicie zadowolona i pod wrażeniem wiedzy.

Janek7865
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Janek7865 » 04 wrz 2017, 13:59

Zna ktoś jakiegoś dobrego dentystę dziecięcego. Najlepiej chirurga?

Edna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Edna » 14 paź 2017, 20:48

Moim zdaniem trudno jednoznacznie określić, czy stawiam na doświadczenie czy młodość, jeżeli chodzi o stomatologa. Przede wszystkim jednak staram się wybierać takie gabinety, jak ten w http://www.hcentrum.pl/ . Przede wszystkim bowiem, to Centrum Stomatologiczne posiada szeroką ofertę zabiegów dentystycznych. Jednocześnie jest ono czynne 24 godziny na dobę, wobec czego nawet w przypadku nagłego bólu zęba, można tutaj liczyć na pomoc.

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 15 maja 2018, 16:48

hmm polecany chirurg stomatolog mowisz, tak? Miekszam w Krakowie - moge Ci polecic naprawde znakomita dentystke (nie sadystke!:)) - Pania Beatę Świątkowską - ma swoj gabinet na Podgorzu. Nowoczesnie wyposazony, sciany obwieszone roznymi dyplomami i certyfikatami - czuc pelen profesjonalizm po prostu.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków