Diety, ćwiczenia, jak się odchudzać?

Piszcie o czym chcecie
EwaGorlicka
Amator
Amator

Re: Diety, ćwiczenia, jak się odchudzać?

Post autor: EwaGorlicka » 29 lut 2016, 04:22

Mnie w odchudzaniu najbardziej pomógł rower. Spróbujcie. Pewnie każdy z Was ma rower, a jeśli nie, to kupcie go tutaj http://www.rowerzysta.pl/merida.html Ja jestem tymi rowerami zachwycona.

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 22 mar 2016, 13:29

Tak jak niektórzy z Was także uważam, że idealnym uzupełnieniem diety i ćwiczeń jest czerwona herbata. Niecałe 2 lata temu zakończyłam swoje odchudzanie, które trwało prawie rok czasu. W tym czasie bardzo dużo biegałam i ogólnie ćwiczyłam, bo zależało mi na tym, żeby mieć elastyczną i napiętą skórę. Zaczęłam pić także tą herbatę http://www.big-active.pl/herbata-czerwo ... tryna-40tb , która zresztą pije do dnia dzisiejszego, bo uwielbiam jej smak i być może przyczynia się do tego, że nie mam problemów z wagą.

grynti
Stylista
Stylista

Post autor: grynti » 11 kwie 2016, 20:37

Diety są przeróżne. Wystarczy znaleźć odpowiednio dobraną. Ja miałam troszkę sałaty , troszkę węglowodanów i brałam tabletki therm line fast . Bardzo dobry suplement , który składa się pieprzu kajeńskiego czy pokrzywy, Może i tobie podpasuję ?

Jacenty
Laik
Laik

Post autor: Jacenty » 11 kwie 2016, 23:45

ja polecam diety oparte na produktach niskoglikemicznych :)

kiniakinga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kiniakinga » 23 kwie 2016, 19:13

Przede wszystkim mniej jeść, odstawić wszelkie fast-foody, słodycze, gazowane napoje, pić duże ilości wody i zielonej herbaty i jak najwięcej się ruszać

basia3
Amator
Amator

Post autor: basia3 » 15 lip 2016, 22:22

Na mnie działa ten oczyszczający organizm, nabyłam w internecie http://www.naturalne-pogotowie.pl/ i mi bardzo podpasował, możecie spróbować;)

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 18 lip 2016, 08:25

Z pewnością trzeba połączyć dietę z ćwiczeniami, bo inaczej się nie da i nie będzie efektów. Trzeba też z pewnych rzeczy zrezygnować i ogólnie przerzucić się na zdrowszy trym życia.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 18 lip 2016, 12:06

Warto poczytać też o tym jakie składniki powinno się wyeliminować ze swojej diety. W sieci jest sporo poradników na ten temat.

dnowaczek878
Amator
Amator

Post autor: dnowaczek878 » 22 lip 2016, 11:39

Udaj się również na http://artisclub.pl/. Tam Ci na pewno wszystko przygotują

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 22 lip 2016, 12:48

Moim zdaniem warto zapisać się do klubu fitness. Tam za darmo często jest pomoc instruktora.

Oliwa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Oliwa » 03 paź 2016, 09:36

Nie w każdym przypadku da się odchudzić ćwiczeniami i dietą. Moja teściowa miała robioną nawet liposukcję (tutaj info www.lineacorporis.pl).

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 03 paź 2016, 10:58

No czasami to jedyny skuteczny sposób. Jednakże to ostateczność.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 22 lis 2016, 13:17

Podczas odchudzania warto też pamiętać o ćwiczeniach. Bez tego nie da się schudnąć. I oczywiście odpowiednia dieta. Warto pomyśleć o wysokobiałkowym jedzeniu które jest dostępne na merzdorf.pl/blog/aktualnosci/duza-zawartosc-bialka-w-diecie-czyli-klucz-do-sukcesu . Okazuje się, że najbardziej wartościowym białkiem jest to, zawarte w mięsie.

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 10 sty 2017, 12:43

Mi dietetyk powiedział że jedzenie to 30 proc. sukcesu, reszta to ćwiczenia i że jeśli chce schudnąc to musze isć na siłownię albo basen. Już nawet znalazłam siłownię 5 min od domu na http://usluginabialolece.pl/pl/ bo jak myślałam że musze dojeżdząc na siłownię z Białołęki do Centrum to już mi sę odechciewało.

Roszpunka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Roszpunka » 11 sty 2017, 15:15

Mam zamiar niedługo przejść na dietę tylko nie wiem jak to zrobię kiedy tak strasznie uwielbiam jeść żeberka z http://bohemiarestaurant.pl a tak raczej nie będę sobie mogła na nie pozwolić. Okropnie nie lubię diet ale niestety jeszcze bardziej nie lubię cellulitu, z którym co trochę walczę i nie czuję się z nim komfortowo

waxxx
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: waxxx » 12 sty 2017, 11:12

wiecej sportu jak masz celullit :D

Siska
Amator
Amator

Post autor: Siska » 16 sty 2017, 15:55

Nietsety z jednej strony miłośc do jedzenia z drugiej pragnienie posiadania pięknego ciała. Musisz zdecydować co dla Ciebie jest ważniejsze. A ja z kolei mam inny problem. Lubie ćwiczyc i chodzić na siłownię, tylko wstydze się tego jak wyglądam podczas ćwiczeń no i jak wchodze z siłowni. Chodzi o to że mam bardzo jane brwi, a henna za bardzo się u mnie nie sprawdza, więc jak się spocę i brwi mi spłyną to wyglądam mega dziwnie. Słyszałam, ze można sobie zrobić makijaż permanentny to nazywa się microblanding i dzięki temu wyglądać jak człowiek. Wiadomo chciałabym takie delikatne, brwi, ale takie które nadadzą mojej twarzy kształtu. Robiłyście sobie taki zabieg? Może macie jakieś wskazówki, co powinnam powiedzieć kosmetyczne? Kompletnie się na tym nie znam dlatego szukam jakieś pomocy

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 15 lut 2017, 14:37

Ja mam taki microblandig zrobiony, co prawda niedługo będę musiała poprawic - srednio co dwa lata sie hyba poprawia. Uważam ze to świetna sprawa bo ja tez miałam swoje takie jasne brzydkie bezkształtne brei. A co do diet to moim zdaniem nie powinnaś się bardzo ograniczać. Lepiej jest jeśc wszystko ale z umiarem. Ja nawet jak mam ochote na słodycze to sobie pozwalam na odrobinę przyjemnosci tylko wybieram te najzdowsze, czyli owocowe przetworyi do tego pieczywo pełnoziarniste, albo piekę ciasteczka owsiane. takie przekąski nie są kaloryczne a pyszne i pożywne

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 27 lut 2017, 09:14

Moim zdaniem warto udać się w celu zrzucenia zbędnych kilogramów do sanatorium. Tam zrobi się to profesjonalnie i bez szkód dla organizmu. O tym, na czym polega zdrowe odchudzanie przeczytacie na tej stronie. Znajdziecie tam informacje o kuracji pitnej, oczyszczających kąpielach i diecie opartej na kuchni mikrobiotycznej. Moim zdaniem taki wyjazd daje wiele pozytywów.

Kaska65
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kaska65 » 04 mar 2017, 10:04

Moim zdaniem warto wspomagać się motywacją dobrą. Ciężko jest schudnąć. Ja osobiście polecam wyjazd odchudzający, dzięki którym można naprawdę dobrze i szybko schudnąć. Widziałam taką ofertę na: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... yszczanie/ . Wczasy oczyszczające w Primavera Jastrzębia Góra , są naprawdę fajne. Byłam tam i jeszcze z chęcią bym się wybrała. Widziałam tam ofertę godną uwagi teraz do końca czerwca. Pyszne posiłki, ćwiczenia, porady dietetyka, masaże i wiele innych. Bardzo klimatyczne miejsce.

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 04 mar 2017, 12:52

Ja uwielbiam biegać i biegam niemal codziennie. Taka form wysiłku pozwala mi odreagować stres z całego dnia. Ostatnio znalazłam ciekawy poradnik tutaj http://wirtualnecentrumtreningowe.pl/tr ... la-miesni/ , z którego dowiedziałam się kilku istotnych wiadomości na temat rozciągania po bieganiu. Teraz codziennie jeszcze się rozciągam.

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 05 mar 2017, 20:19

Moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na pozbycie się nadprogramowych kilogramów oraz toksyn z organizmu są wczasy oczyszczające nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra. Ja niedawno wróciłam z tygodniowego pobytu w tym ośrodku i jestem zachwycona! Wykupiłam pakiet detox http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... yszczanie/ , który łączy w sobie specjalna dietę oczyszczająca(1000 kalorii, dobraną przez dietetyka), różnorodne ćwiczenia oraz zabiegi SPA upiększające ciało. Pobyt rewelacja, to naprawdę był bardzo dobrze wykorzystany czas :) Wróciłam wypoczęta i zrelaksowana a do tego parę kilogramów lżejsza :)

karzel
Laik
Laik

Post autor: karzel » 06 mar 2017, 07:06

przede wszystkim intensywne ćwiczenia powinny pomóc :)

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 06 mar 2017, 12:53

I ograniczenie w jedzeniu słodyczy.

malwonka
Laik
Laik

Post autor: malwonka » 09 mar 2017, 15:34

Chyba nie odkryję nic nowego. Trzeba umieć połączyć zdrową i racjonalną dietę z ćwiczeniami dostosowanymi do własnych możliwości. Najlepiej jeśli dieta będzie zbilansowana i będzie zawierała kasze, ryże, orzechy i pestki, dużo warzyw i nieco mniej owoców, nabiał. Chodzi o to, żeby produkty były jak najmniej przetworzone. Do tego treningi i po kilku miesiącach efekty będą widoczne gołym okiem :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków