Diety, ćwiczenia, jak się odchudzać?

Piszcie o czym chcecie
edigo
Laik
Laik

Diety, ćwiczenia, jak się odchudzać?

Postautor: edigo » 15 lis 2014, 16:20

Wiele z kobiet cały czas zastanawia się nad tym, jaki sposób przyjąć aby wreszcie zrzucić z siebie te zbędne kilogramy, które od wielu lat skrzętnie wracają na swoje miejsce i jeszcze bardziej się gromadzą. My teraz podpowiadamy! Zajrzyj tu i wybierz się na wczasy zdrowotne, które pomogą Ci schudnąć. Polecamy!

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Re: Diety, ćwiczenia, jak się odchudzać?

Postautor: beatrycze » 16 lis 2014, 12:52

Same wczasy, na których schudniemy to za mało. Po powrocie trzeba zadbać o zdrową dietę, żeby uniknąć efektu jo-jo.

gregorz111
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: gregorz111 » 17 lis 2014, 17:18

Ja od momentu gdy zaczłałem regularnie biegać i chodzić na basen schudłem już kilka kilogramów.
Poszukuję mieszkania na sprzedaż katowice bo muszę też szamba bydgoszcz zakupić.

mapka
Mistrz
Mistrz

Postautor: mapka » 20 lis 2014, 10:51

U mnie też świetnie sprawdza się bieganie.

AgataSZ
Amator
Amator

Postautor: AgataSZ » 03 gru 2014, 11:18

Odchudzanie? Przede wszystkim dużo ruchu i to codziennie, a nie tylko od święta jak autobus ucieknie. Plus dodatkowo zdrowe jedzenie i efekt murowany. Ostatni wpadła mi w ręce ulotka ze sklepu internetowego ze zdrowym jedzeniem. od tego momentu w zdrowe jedzenie zaopatruję się tylko na stronie http://www.slimprofil.pl/odchudzanie-i-dieta-c-3.html. Fakt - troszkę czasu trzeba było się przestawiać na nowe smaki, ale po kilku dniach organizm załapał o co chodzi. Podobno człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego, to i do zdrowego jedzenia też :lol:

Awatar użytkownika
sandy
Laik
Laik

Postautor: sandy » 05 gru 2014, 13:36

Najlepiej porozmawiać z profesjonalnym trenerem osobistym - on ułoży i ćwiczenia, i dietę ;)

Freezur_pl
Amator
Amator

Postautor: Freezur_pl » 09 gru 2014, 17:09

Odchudzanie to dieta wraz z systematycznym treningiem,bez tego naprawdę ani rusz i tutaj jedno trzeba pogodzić z drugim aby po jakimś czasie widzieć efekty.

mapka
Mistrz
Mistrz

Postautor: mapka » 10 gru 2014, 14:01

To prawda. najlepiej sprawdza się działanie kompleksowe.

danka88
Amator
Amator

Postautor: danka88 » 11 gru 2014, 13:20

A ja wam powiem, że najlepiej i najzdrowiej chudnie się z dietetykiem. Nie trzeba wielu wizyt, raczej bardziej istotna jest motywacja. U mnie było z tym różnie, bo zwykle szybko się do czegoś zapalam i jeszcze szybciej mój zapał wygasa. Ale z odchudzaniem to niestety nie dawało dobrych rezultatów, bo nawet jeśli udało mi się trochę zrzucić, to zaraz znowu przybierałam. W końcu posłuchałam koleżanki i poszłam do dietetyka, do pani Anny Marii Bugaj. Po rozmowie dotyczącej mojego stylu życia, żywienia i oczekiwań dostałam fajny jadłospis, którego starałam się trzymać. I to naprawdę pomogło. Może nie traciłam na wadze tak szybko, jak na niektórych dietach, ale przynajmniej na stałe. Moim zdaniem było warto. Jeśli któraś chciałaby kontakt do tej dietetyczki, to przyjmuje ona w tej poradni: http://psychoterapia-kielczyk.pl.

frycka
Laik
Laik

Postautor: frycka » 15 gru 2014, 12:01

Ja uważam, że nie ma ani cudownej diety, ani cudownej tabletki "na schudnięcie". Przede wszystkim - trzeba ćwiczyć, przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, dobrze zbilansować sobie dietę, no a jeśli chodzi o suplementy, to tylko naturalne. Ja akurat, kiedy się odchudzałam, piłam czerwoną herbatę. I ona bardzo wspomagała cały ten proces. Tutaj zresztą możecie sobie o tym poczytać: http://www.herbata.info/herbata-czerwona/.

ekom
Laik
Laik

Postautor: ekom » 16 gru 2014, 10:36

Najzdrowsze jest jedzenie ekologiczne, na tej stronie http://eko-mania.pl/kakao-czekolady-do-picia-c-29.html możesz znaleźć produkty bezglutenowe, żywność ekologiczną dla dzieci, musli, napoje, masła, kremy i inne. Mają szeroki wybór produktów w dobrych cenach, na pewno wybierzesz coś dla siebie

mapka
Mistrz
Mistrz

Postautor: mapka » 16 gru 2014, 12:10

Zdrowa i ekologiczna żywność oczywiście jest przy odchudzaniu bardzo pomocna. Nie zrzucimy kilogramów, jedząc śmieci, ale pamiętać musimy również o odpowiedniej dawce ruchu.

kuna117
Laik
Laik

Postautor: kuna117 » 17 gru 2014, 16:31

Zdrowe odżywianie - 70% sukcesu oraz dużo ruchu 30% sukcesu. Wiele niezbędnych informacji znajdziesz w internecie. Ale przede wszystkim warto kierować się rozsądkiem ;)
Czy zegarki nautica to najlepsze zegarki męskie w tej grupie cenowej?

IANASTAZJA92
Laik
Laik

Postautor: IANASTAZJA92 » 17 gru 2014, 20:11

Moja koleżanka już po raz któryś jest na diecie kapuścianej .... ona twierdzi że dieta jest świetna i przynosi szybkie efekty ... ja nie do końca jestem tego zdania ponieważ widzę to co się z nią dzieje, faktycznie chudnie w szybkim tempie ale po kilku miesiącach w równie szybkim tempie tyje niestety

eliza104
Mistrz
Mistrz

Postautor: eliza104 » 17 gru 2014, 22:05

Polecam kupić expander - ostatnio udało mi się znaleźć nawet całkiem dobry za 20 zł. To taka guma, dzięki której możemy ćwiczyć różne partie ciała jednocześnie.

SZEFANGELYN82
Laik
Laik

Postautor: SZEFANGELYN82 » 18 gru 2014, 20:30

Dobrze, że mówicie tutaj wprost, że bez ćwiczeń nie ma efektów. Bo nie ma, to fakt. Jakieś tabletki czy suplementy mogą być, jak najbardziej, ale zawsze wyłącznie jako dodatek do ćwiczeń, a nie jako podstawa! Dlatego ja uprawiam jogging, staram się jak najczęściej chodzić na siłownię i dopiero do tego, jakiś czas temu dorzuciłem sobie l-karnitynę w proszku (Direct). I dopiero takie zestawienie daje efekty naprawdę dobre efekty.

oresek
Laik
Laik

Postautor: oresek » 20 gru 2014, 17:25

ja jestem przed ślubem i też szukam dobrej dietki żeby schudnąć odpowiednio jakieś 7kg do tego wielkiego dnia :) czytałam ostatnio różne artykuły na ten temat i natknęłam się na taki jeden http://www.osytalia.pl/art-jak-powinna- ... slubna.htm , co myślicie na ten temat?

Arleanabc2653
Laik
Laik

Postautor: Arleanabc2653 » 21 gru 2014, 15:04

No bardzo dobra strona ta powyżej. Mam sprawdzony sposób, żeby trochę stracić kg. Mianowicie to po prostu systematyczne bieganie rano. Nie zważając na pogodę po prostu przebranie się w jakieś dresy i pójście na dwór i rozpocząć bieg. Wtedy spala się dużo kalorii i jest to bardzo dobry zastrzyk na rozpoczęcie dnia.

Awatar użytkownika
elizka
Stylista
Stylista
Kontaktowanie:

Postautor: elizka » 23 gru 2014, 08:57

Dziewczyny tylko weźcie pod uwagę to,że żadne kosmetyki nie są skuteczne bo jak niby kremy mają nas wyszczuplić?
No nie ma na to szans.
Sama polecam skupić się na odpowiedniej diecie, która powinna zapewnić nam wiele witamin.
Na tej stronie:
http://zdrowepomorze.pl/
możecie sobie poczytać o diecie nordyckiej, która jest bardzo łatwa w stosowaniu i jednocześnie nie ma w niej efektu jo jo.

jjarek
Laik
Laik

Postautor: jjarek » 23 gru 2014, 15:05

Aby schudnąć najważniejsze się ruszać. Jelita pracują i jest lepszy metabolizm. Nie trzeba na siłownie od razu chodzić, choć da to szybszy efekt ale spacery + nie obżeranie się da skutki :)

eliza104
Mistrz
Mistrz

Postautor: eliza104 » 25 gru 2014, 17:44

Treningi interwałowe dobrze wpływają na nasz metabolizm, ponieważ jeszcze długo po skończonych ćwiczeniach spalamy zbędne kalorie.

BestDominica75
Laik
Laik

Postautor: BestDominica75 » 30 gru 2014, 12:16

Ja jakoś nie mogę przekonać się do interwałów. Zdecydowanie wolę po prostu pobiegać i do tego raz-dwa w tygodniu popływać, bo to nie dość że wyszczupla, to jeszcze wzmacnia mięśnie i ogólnie poprawia kondycję.

ZYTAABC1396
Laik
Laik

Postautor: ZYTAABC1396 » 02 sty 2015, 14:21

Na początku interwały mogą być ciężkie ale idzie się z czasem przyzwyczaić. Z początku mogą być kłopoty i jakaś zadyszka ale później jak wejdzie to w nawyk to jest bardzo dobrze i można tak robić później dość często. Interwały każdy sportowiec to poleca.

epita
Laik
Laik

Postautor: epita » 03 sty 2015, 11:37

Interwały tak, do tego dieta, nie koniecznie ścisła, bo każdy jak widzę myli dietę z prawie nic nie jedzeniem, a to gruba pomyłka, wystarczy tylko jeść mniej + odpowiednie składniki, ale na pewno nie głodzić sie.

JERRICA2623
Laik
Laik

Postautor: JERRICA2623 » 06 sty 2015, 13:33

moim zdaniem wczasy z ćwiczeniami nie pomogą, jeśli się codziennie stosuje złą dietę :) po za tym nawet jeśli się pojedzie na dwa tygodnie i po tych dwóch tygodniach wróci się do starych nawyków to efekt jeszcze gorszy niż poprzednio :) myślę, że już lepiej się na siłownie zapisać

Wróć do „Na każdy temat”