zabiegi medycyny estetycznej

Piszcie o czym chcecie
Lubtorko
Amator
Amator

Re: zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: Lubtorko » 18 maja 2016, 01:02

przerażają mnie takie zabiegi. wolę pielęgnować twarz kremami, np. kremem na noc http://blog4women.pl/pielegnacja-skory- ... em-na-noc/ nie wyobrażam sobie wstrzykiwania kwasów.

kalma
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kalma » 23 maja 2016, 08:53

Zabiegów jest teraz mnóstwo ale też nie każdy jest sens robić bo indywidualnie w naszym przypadku może się po prostu nie sprawdzić. Najlepiej iść na konsultację do lekarza specjalisty od medycyny estetycznej, który powie Ci mniej więcej co jest sens robić, a co nie. Zobacz sobie np tutaj jak się najlepiej przygotować do takiej wizyty, żeby z niej skorzystać.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 24 maja 2016, 08:17

Zgadzam się. Nie jestem przeciwniczką takich zabiegów, ale muszą mieć one sens, no i ważne, żeby nie przesadzić.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 12 wrz 2016, 12:52

W prywatnym szpitalu chirurgii plastycznej dr Olender często przeprowadzane są takie zabiegi: http://drolender.pl/zabiegi/modelowanie ... iposukcja/. Każdy pacjent jest dokładnie badany przed operację, a gdy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do zabiegu, to jest on odwoływany. Dlatego jest to całkowicie bezpieczne.

Canka
Amator
Amator

Post autor: Canka » 26 wrz 2016, 18:34

Ja też wolałabym najpierw wypróbować kosmetyki i skorzystać z takich rad http://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/100189 ... zczek.html niż od razu lecieć do kliniki. Oszczędniej i wg mnie bezpieczniej jest najpierw spróbować sobie samemu poradzić ze zmarszczkami :P

Wablita
Amator
Amator

Post autor: Wablita » 02 sty 2017, 05:04

Mnie zabiegi medycyny estetycznej znacznie poprawiły stan skóry. W Anlaya Day Spa postarano się, żeby zniknął mój trądzik. Mają naprawdę super dermatologów, którzy nie mogłam znaleźć nigdzie indziej.

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 03 sty 2017, 08:41

Ja póki co decyduje się tylko na zabiegi kosmetyczne takie jak mikrodermabrazja ale małymi krokami przymierzam się do liftingu. Boję się takiej ingerencji i dlatego tak ciągle zwlekam, boje się, ze coś pójdzie nie tak i bedę wyglądała jakoś bardzo sztucznie, nienaturalnie. Czy tez macie tego typu obawy?

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 04 sty 2017, 22:48

Wiki555 wiem o czym mówisz, też miałam obawy dopóki nie trafiłam do dobrego lekarza i kliniki (Melitus w Warszawie, dr Noszczyk). Pani doktor szybko wytłumaczyła mi co i jak i rozwiała moje wszystkie obawy. Ja sobie powiększałam usta i wypełniałam piersi własnym tłuszczem pobranym z bioder. Zależało mi na jak najbardziej naturalnym efekcie i taki udało się uzyskać. Drugi raz też bym się zdecydowała na pewno, usta za jakiś czas będę poprawiać bo jestem już rok po zabiegu, podobno z czasem wypełniacz utrzymuje się coraz dłużej.

Awatar użytkownika
jgrodzka
Amator
Amator

Post autor: jgrodzka » 11 sty 2017, 11:35

Każda z nas chce wyglądać pięknie, to przecież nie zbrodnia ;) W pewnym wieku zabiegi jak lifting są już po prostu potrzebne niektórym kobietom. Mojej mamie pod choinkę sprezentowałam zabieg takim laserem Zaffiro na zmarszczki: http://estivance.pl/zabiegi/kosmetologi ... g-zaffiro/. Ale się cieszyła :)

joe
Laik
Laik

Post autor: joe » 27 lut 2017, 14:02

Ze swojej strony mogę polecić przedłużanie rzęs w lashon.pl w Krakowie - bywam tam regularnie i z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zadowolona (a zawsze myślę, że to już niemożliwe :)

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 28 lut 2017, 10:47

Moim zdaniem korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej to nic złego. Czasem taki zabieg poprawia nie tylko wygląd ale także samopoczucie. Ja np korzystałam z ujędrniania biustu w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/ujedrnianie-biustu/ w Warszawie. Po ciąży moje piersi nie wyglądały zbyt ładnie i nie byłam zadowolona. Po zabiegu nabrały krągłości i jędrności a ja w końcu czuję się kobieco.

pieknaa
Laik
Laik

Post autor: pieknaa » 24 mar 2017, 12:47

Jak chodzi o przedłużanie rzęs to wydaje mi się, że części osób wystarczyłaby zalotka do rzęs. Często dziewczyny mają długie rzęsy, ale po prostu nie są odpowiednio wywinięte. Sztuczne rzęsy trzeba robić regularnie, żeby efekt się utrzymywał.

dana78
Laik
Laik

Post autor: dana78 » 16 maja 2017, 12:49

Jak się wybierasz na takie zabiegi i nie wiesz gdzie się wybrać blisko swojej okolicy to zerknij na propozycje wyszukiwarki mobilnej https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna . Wystarczy, że wpiszesz swoją miejscowość i czego szukasz i na pewno znajdziesz wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Same sprawdzone miejsca, które są godne uwagi.

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 17 lip 2017, 13:33

Zarówno zabiegi medycyny estetycznej jak i operacje plastyczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Ludzie dążą do perfekcji i starają się niwelować wszelkiego rodzaju kompleksy związane na przykład z piersiami. Mam w swoim otoczeniu 2 koleżanki, które powiększyły sobie piersi. Warto wybrać się w tym celu tylko do sprawdzonej wcześniej kliniki, jedną z lepszych jest z pewnością https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/. Może ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług ?

anka75
Laik
Laik

Post autor: anka75 » 17 lip 2017, 13:59

kurcze przydałoby mi się takie usuwanie zmarszczek... niestety starość nie radość :/

sisi33
Amator
Amator

Videodermatoskop

Post autor: sisi33 » 03 wrz 2017, 14:37

A kto z Was był na badaniu skóry? Videodermatoskop to sprzęt ktrym zazwyczaj robi się takie badania. Robicie je systematycznie?

klodinaa
Laik
Laik

Post autor: klodinaa » 03 wrz 2017, 21:19

Takie zabiegi są bezsensowne, po co zmieniać naturę?

ulicka
Laik
Laik

Post autor: ulicka » 27 wrz 2017, 19:02

Nie uważam, że takie zabiegi są bezsensowne. Jeśli istnieje opcja na poprawę swojego wyglądu, co bardzo często wpływa też na poprawę jakości życia takiej osoby to czemu nie? chyba lepsze to niż siedzenie w domu i strach przed wyjściem do ludzi, którzy potrafią czasem oceniać bardzo dotkliwie ( znam takie przypadki ). Ja sama nie ukrywam tego, że planuję w końcu wybrać się do dobrego lekarza, który mam nadzieję upora się z moimi rozstępami ( patrzeć już na nie nie mogę ). Znalazłam w sieci ciekawą ofertę kliniki dr Łukasza Preibisza http://www.preibisz.com/zabiegi/ujedrni ... rozstepow/ i jak tylko nadejdzie ten dzień na pewno zdecyduję się na taki zabieg.

małgonia
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: małgonia » 10 paź 2017, 16:41

Wszystko jest dla ludzi, oczywiście z umiarem trzeba korzystać. Ale jak są wysokiej klasy specjaliści jak w http://bienkowscyclinic.pl/ to nie pozwolą pacjentowi być niezadowolonym. Ja miałam małe usta, praktycznie w ogóle ich nie miałam, ale po wizycie w tej klinice mam teraz zupełnie inne spojrzenie. Cała twarz się zmieniła, a wystarczyło tylko zająć się ustami :)

zetyr1
Amator
Amator

Post autor: zetyr1 » 11 paź 2017, 18:55

jak na zabieg medycyny estetycznej do tylko do drkepa.com w Warszawie, jak dla mnie to naprawdę świetny lekarz, ja osobiście miałam 2 razy się przekonać, na liftingu czoła i botoksie, zawsze zadowolona w 100 % :)

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 24 paź 2017, 09:20

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Mam kreski na powiekach i bardzo sobie je chwalę. Zabieg robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Przyjmował mnie przemiły pan Krzysztof. Wiem, że korzystają ze sprzętu marki Biotek. W cenie korekta zabiegu.

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 03 lis 2017, 12:59

Uważam że jeśli masz jakiś defekt który Ci przeszkadza a możesz się go w łatwy sposób pozbyć to nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać, ja usuwałam niedawno przebarwienia z twarzy w MediArt Instytut i powiem szczerze że nie wyobrażam sobie teraz jak mogłam z tym funkcjonować normalnie, teraz to zupełnie inne życie, mogę wyjść nawet bez makijażu i nie straszę ludzi

Weronikaa
Stylista
Stylista

Post autor: Weronikaa » 17 lis 2017, 11:09

Od zawsze chwaliłam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, bo uważam że jest to dobre i potrzebne, ale trzeba we wszystkim mieć umiar. Moja znajoma Iga miała wiele kompleksów, z którymi na początku walczyła w sposób nieinwazyjny, potem jednak zoperowała sobie to i owo i teraz cieszy się z tego, jak wygląda. Z tego co pamiętam, poprawiła nos, uszy, skorzystała z voluplus, poddała się liposukcji i uniosła pośladki. Nie wiem, czy ja zdecydowałabym się na tyle operacji, troszkę bym się bała. Chciałabym powiększyć i ujędrnić biust i podnieść powieki, zobaczymy może i ja się skuszę na poprawę wyglądu mojego ciała.

jjusti18
Mistrz
Mistrz

Post autor: jjusti18 » 25 lis 2017, 18:15

A korzystał ktoś może z liftingu oczu? Właśnie chciałabym poprawić swój wygląd i tak planuje się udać na taki zabieg który znalazłam tutaj http://margomedycynaestetyczna.pl . Dowiedziałam się, że są to specjaliści z prawdziwego zdarzenia, nie tylko dbają o doskonały efekt zabiegu, ale o to żeby pacjent czuł się w pełni komfortowo i bezpiecznie podczas zabiegu. Myślę, że może warto skorzystać z takiej usługi w szczególności, że mają oni spore też doświadczenie w tym fachu.

anetkamala
Laik
Laik

Post autor: anetkamala » 03 gru 2017, 22:10

Z zabiegów medycyny estetycznej mogę polecić laserowe zamykanie naczynek krwionośnych i małych żylaków. Miałam strzsznie czerwoną twarz ponieważ łatwo pękają mi naczynka krwionośne i poszłam na ten zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -twarzy-2/ i po 4 sesjach miałam prawie czystą cerę bez widocznych większych spękanych naczynek.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków