pneumatyka

Piszcie o czym chcecie
Katheryn83
Laik
Laik

pneumatyka

Post autor: Katheryn83 » 27 sty 2015, 20:16

Witam,
Forum jest w zupełnie innym temacie wiem ... ale postanowiłam zapytać też was skoro jestem już tu zarejestrowana, od jakiegoś już czasu mój mąż poszukuje sklepu internetowego który będzie miał w swojej ofercie artykuły bhp oraz narzędzia pneumatyczne i wiele innych o których ja nie mam pojęcia, przyznam że w naszym mieście nie ma takiego sklepu a potrzebne są mu niektóre narzędzia pomyślałam że zamówimy je przez internet ale ciężko o taki sklep, więc jeżeli macie jakieś namiary dajcie znać :)

karunfin
Mistrz
Mistrz

Re: pneumatyka

Post autor: karunfin » 27 sty 2015, 20:19

co za niespodzianka, właśnie szukam podobnych informacji:)

Mrchristal1407
Laik
Laik

Post autor: Mrchristal1407 » 28 sty 2015, 11:03

A w jakim celu miałyby Wam służyć te artukuły BHP? Fajnie, gdybyście coś sprecyzowali to wtedy łatwiej byłoby doradzić coś w temacie:) Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o takich produktach warto poczytać coś na ten temat, albo z danym sklepem skontaktować się telefonicznie, wówczas ktoś z obsługi klienta na pewno udzieli nam wyczerpujących informacji:) sklepów internetowych jest wiele , wystarczy poszukać :)

jolkaka
Laik
Laik

Post autor: jolkaka » 29 sty 2015, 22:56

Hurtownie z artykułami BHP są w każdym większym mieście, więc wystarczy, że pojedziecie do swojego miasta wojewódzkiego, a na pewno jakiś sklep z takimi ubraniami czy narzędziami będzie. Ostatnio często jeżdżę krajową 8. Nawet w jakiejś maleńkiej miejscowości między Wrocławiem a Ząbkowicami Śląskimi jest taka hurtownia, zaraz przy drodze. Jak nie tak to zostaje internet.

Reklaudian93
Laik
Laik

Post autor: Reklaudian93 » 30 sty 2015, 10:21

Przez internet jest zdecydowanie wygodniej i przyjemniej, bo nie trzeba wychodzić z domu i wszystko dowiozą na miejsce. Takich sklepów jest cała masa np http://pneumaticon.pl/, ale przed zakupem warto zorientować się jakie opinie może mieć dany sklep i jakiej jakości są oferowane produktu, na wszelki wypadek przed zakupem ustal warunki ewentualnych zwrotów, wymiany bądź reklamacji, żeby później nie było jakichś problemów:)
Ostatnio zmieniony 08 lut 2015, 21:41 przez Reklaudian93, łącznie zmieniany 1 raz.

ColleenPol82
Laik
Laik

Post autor: ColleenPol82 » 30 sty 2015, 15:42

jolkaka pisze:Hurtownie z artykułami BHP są w każdym większym mieście, więc wystarczy, że pojedziecie do swojego miasta wojewódzkiego, a na pewno jakiś sklep z takimi ubraniami czy narzędziami będzie. Ostatnio często jeżdżę krajową 8. Nawet w jakiejś maleńkiej miejscowości między Wrocławiem a Ząbkowicami Śląskimi jest taka hurtownia, zaraz przy drodze. Jak nie tak to zostaje internet.
Jak ktoś mieszka daleko od takich sklepów to trochę nieopłacalne jest jeżdżenie i dopłacanie za benzynę, skoro można zamówić w internecie i to taniej niż w takim sklepie. To dość chodliwy towar, więc takich sklepów w sieci jest bardzo dużo, wystarczy trochę poszukać i porównać ceny.

Oneminda2140
Laik
Laik

Post autor: Oneminda2140 » 31 sty 2015, 18:36

Z artykułami BHP rzeczywiście nie powinno być problemu, jest sporo takich sklepów, właściwie w każdym budowlanym znajdziesz dział z bhp i w internecie też jest tego pełno, gorzej z pneumatyką, tym się zajmują raczej specjalistyczne sklepy i nie wiem za bardzo gdzie to znaleźć.

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 03 paź 2018, 07:31

Jeśli nadal szuka, to niech sobie zerknie na tą stronę: http://pneumatyka-warszawa.pl/. Znajdzie tam praktycznie wszystko na temat pneumatyki i nowoczesnych rozwiązań z tego zakresu. Mają też listę zaufanych i godnych polecenia firm, także mogę śmiało polecić tą stronkę dla kogoś kto poszukujesz sprawdzonej firmy i dobrego źródła informacji.

Friday554
Amator
Amator

Post autor: Friday554 » 04 lut 2019, 15:15

Hm.. może zainteresuje was serwis https://szybkozlaczki.pl/. Znaleźć tutaj można wiele elementów związanych z pneumatyką, hydrauliką itp. Wśród nich m.in. szybkozłącza. Realizacja zamówienia jest ekspresowa, a zakupy bardzo wygodne. Miałam okazję korzystać i byłam zadowolona. Poza tym dostępny jest tutaj ciekawy blog, w którym publikowane są artykuły warte przeczytania. :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków