Pilnie potrzebny tłumacz

Piszcie o czym chcecie
roksanaszczep
Amator
Amator

Re: Pilnie potrzebny tłumacz

Post autor: roksanaszczep » 13 kwie 2018, 06:22

jeśli nadal szukasz dobrego i sprawdzonego tłumacza to od siebie mogę polecić firmę https://btdservices.pl/tlumaczenia-ustne.html. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Więc z własnego doświadczenia mogę ich polecić.

Weronikaa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Weronikaa » 11 cze 2018, 14:18

Z językami obcymi to jest tak, że albo wchodzą do głowy, albo nie. Jeśli tak, to nie ma się większych problemów z komunikacją, jeśli nie, to znowuż ani nigdzie się nie pojedzie, ani nie załatwi spraw urzędowych. Moja koleżanka, mimo mieszkania i pracy pół roku w Niemczech, przyjechała do Polski ze znajomością powitania i pożegnania jedynie , a musiała przetłumaczyć umowy na polski, by móc się UP zarejestrować. Na szczęście biuro tłumaczeń języka niemieckiego pomogło jej z tymi dokumentami i pozałatwiała wszystko w tydzień.

Baby67
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Baby67 » 27 cze 2018, 13:54

Moim zdaniem najszybciej i najkorzystniej byłoby skorzystać z oferty jakiegoś profesjonalnego biura tłumaczeń on-line. My zawsze zamawiamy tłumaczenia na 123tlumacz.pl i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Cenowo ich oferta wypada naprawdę atrakcyjnie, a tłumaczenia są wykonywane bardzo szybko, a jednocześnie dokładnie. Bardzo miły kontakt z firmą, nie trzeba godzinami czekać, aż ktoś podniesie telefon lub odpisze na maila :)

Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tango3 » 16 sie 2018, 16:47

Jeśli tłumaczenie ma być wykonane rzetelnie to faktycznie najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego biura. Bardzo dobre tłumaczenia pisemne na angielski wykonuje biuro tłumaczeń Juniqe. Oferują każdy rodzaj tłumaczeń z wielu języków. Tekst do tłumaczenia można wysłać im np mailem a gotowe tłumaczenie otrzymuje sie pocztą. Tłumacze z Junique wykonują tłumaczenia szybko i bardzo dokładnie oraz bezbłędnie.

Blondyna22
Amator
Amator

Post autor: Blondyna22 » 16 paź 2018, 14:48

Co do biura tłumaczeń to polecam Ci sie zapoznac z oferta jaką posiada to tutaj https://berligo.com Jest to biuro posiadające wielu specjalistów od wielu języków z uprawnieniami na tłumaczenia przysiegłe. Jest to bardzo dobra firma na którą warto zwrócić uwagę. Będziesz w stanie załatwić tutaj praktycznie wszystko.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków