targi fryzjerstwa warto?

Piszcie o czym chcecie
ropuch
Laik
Laik

targi fryzjerstwa warto?

Post autor: ropuch » 12 mar 2015, 13:17

Hej:) otrzymałem ostatnio propozycję pojechania na targi fryzjerskie, które mają się odbyć we Wrocławiu i zastanawiam się czy warto? Do Wrocławia mam ponad 300 km, do tego musiałbym zorganizować sobie jakiś nocleg na kilka dni, więc nie wiem czy gra jest warta świeczki? Jakie jest Wasze zdanie? Co może się dziać ciekawego na takich targach? Może ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone noclegi w tym mieście i średnie koszty za taki nocleg? Chciałbym sobie to przeliczyć finansowo i ewentualnie zaklepać jakieś miejsce:)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: targi fryzjerstwa warto?

Post autor: Lisek_1 » 12 mar 2015, 13:40

Oczywiście, że warto - trzeba tylko sprawdzić program i czy interesują cię wystawiające się tam firmy. Na takich targach przedstawiane są nowości, prowadzone są pokazy a przede wszystkim można dostać/zamówić towar ze sporym rabatem.

Można zobaczyć nowe trendy i na czym skupiają się inni.

Nie znam targów wrocławskich ale wiem, że Poznań jak najbardziej a najciekawsze w naszej branży są targi w Bolonii.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

PROARACELI71
Laik
Laik

Post autor: PROARACELI71 » 12 mar 2015, 19:27

Zawsze warto jeździć i uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach, które pozwalają się rozwijać, poznać nowinki zarówno pod względem cięć włosów jak i kosmetyków fryzjerskich czy sprzętu. Warto odżałować kilka groszy na dojazd i noclegi, bo z targów wyniesiesz wiedzę, która później wykorzystasz w swoim fachu :)

CASIMIRAKRK72
Laik
Laik

Post autor: CASIMIRAKRK72 » 14 mar 2015, 19:54

Oprócz tego, że zobaczysz targi, zawsze też możesz zwiedzić miasto, więc to nie jest tak, że wydasz kasę na nocleg we Wrocławiu, a nic poza wystawą nie zobaczysz. Warto połączyć to z weekendowym wyjazdem i przy okazji zobaczyć miasto. Jest tyle miejsc, które warto odwiedzić. Np. ogród zoologiczny, albo halę stulecia. Ja bym to zrobił tak, że w dzień odwiedzam targi, a wieczorem szaleję na mieście :)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 10:37 przez CASIMIRAKRK72, łącznie zmieniany 1 raz.

Zoeevil2802
Laik
Laik

Post autor: Zoeevil2802 » 17 mar 2015, 10:04

Jasne, że warto! Zobaczysz targi, nowinki branżowe, nauczysz się czegoś :) poza tym to świetna okazja to zwiedzania i spędzenia czasu w kreatywny sposób :) Baza noclegowa we Wrocławiu jest duża, więc na pewno coś wybierzesz - jeśli szukasz czegoś w centrum polecam hotel Piast obok dworca.

BoWłosMaSwójGłos
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: BoWłosMaSwójGłos » 17 mar 2015, 10:31

Też jestem zdania, że warto! To skupisko ludzi o tych samych lub zbliżonych zainteresowaniach, ale z różnym poziomem doświadczenia! Dlatego możesz poznać wielu ciekawych ludzi i dowiedzieć się nowych rzeczy ;) A to się zawsze przydaje ;)

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 19 mar 2015, 09:38

Ja też myślę, że warto i sama chętnie bym się wybrała :)

bylczan
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: bylczan » 19 mar 2015, 13:27

ja wygralam fajny sprzęt na takich targach. polecam

ania1989
Laik
Laik

Post autor: ania1989 » 20 mar 2015, 10:36

A możesz podać kiedy i gdzie będą te targi, bo do Wrocławia tez bym się chętnie wybrała. Akurat w tym mieście mam miejscówkę u znajomych ,więc nigdy nie szukałam tam hotelu. Ale baza noclegowa jest tam naprawdę duża i miejsce, w którym się zatrzymasz zależy tylko od budżetu. Ja zawsze z targów przywożę mnóstwo rzeczy do pracy, bo zawsze są prezentowane jakieś nowości. Ogólnie udział w targach polecam.

arekmozer
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: arekmozer » 09 kwie 2015, 13:55

Warto bywać na takich spotkaniach. To kopalnia kontaktów z potencjalnymi klientami. Jako że w jeden dzień pewnie wszystkiego się nie da ogarnąć to potrzeba jeszcze fajny hotel i można podbijać rynki.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 22 wrz 2017, 13:53

Moim zdaniem jak najbardziej warto się pokazać na takich targach :) Zadbaj tylko o odpowiednie materiały reklamowe. Myślę, że przydadzą Ci się jakieś porządne ścianki reklamowe, które możesz zamówić np. na https://www.retio.pl/scianki-reklamowe. Czas realizacji zamówienia w Retio jest bardzo krótki, więc szybko je dla Ciebie przygotują. Ceny również są konkurencyjne, polecam ;)

jackwelss39
Amator
Amator

Post autor: jackwelss39 » 05 gru 2017, 09:53

Myślę, że jak najbardziej warto sie pokazać :) Jednak trzeba też sie na takie wydarzenie odpowiednio przygotować. Ulotki, wizytówki, gadżety reklamowe, wasze stoisku musi byc w pełni wyposażone. Ja na targi zawsze zabieram kalendarze reklamowe http://www.reklamowe-kalendarze.pl bardo fajnie schodzą

Tymoteusz1
Mistrz
Mistrz

Post autor: Tymoteusz1 » 30 mar 2018, 19:26

Naturalnie. Przecież na takich wydarzeniach możecie promować własną markę, co zawsze da rezultaty. Najlepiej zadbać o odpowiednie przygotowanie stanowiska, co możecie w prosty sposób zorganizować dzięki namiotom Dascompany z https://dascompany.com/namioty-ekspresowe To na pewno wyróżni Wasz box, dzięki czemu zwrócicie jeszcze większą uwagę potencjalnych klientów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków