Czy zna ktoś portal z darmowym tv online?

Piszcie o czym chcecie
SuperZefir1549
Laik
Laik

Czy zna ktoś portal z darmowym tv online?

Post autor: SuperZefir1549 » 31 mar 2015, 00:12

Witam wszystkich fryzjerów i fryzjerki! :)

Ja dziś trochę z innej bajki... Otóż zakładam ten wątek, ponieważ nie znalazłem niczego pokrewnego, a myślę, że możecie mi pomóc ;) Chodzi o to, że parę dni temu niefortunnie spadłem ze schodów i pech chciał, że złamałem nogę w dwóch miejscach :( Czekają mnie prawdopodobnie dwie operacje, gips, rehabilitacje i inne rewolucje, ale nie o tym... :D W związku z wypadkiem mam dużo czasu dla siebie, więc postanowiłem nadrobić zaległości związane z filmem oraz serialem ;) Stąd moje pytanie - znacie może jakiś portal poza Iplą, gdzie oprócz filmów oraz seriali znajdę darmowe tv online? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki! ;)

MARGIT70
Laik
Laik

Re: Czy zna ktoś portal z darmowym tv online?

Post autor: MARGIT70 » 31 mar 2015, 10:07

Współczuję wypadku;/ A apropos filmów i seriali to trzeba poszukać w internecie:) seriale są najczęściej dostępne na stronce danego serialu, a jeżeli chodzi o filmy to zwykle trzeba gdzieś założyć jakieś konto i często wiąże się to z opłatami niewielkimi zazwyczaj , ale niestety są ;/ Jeszcze wracając do seriali to często w tv sa w ciągu dnia powtórki:) Jeżeli interesują Cie nowości filmowe to często dostawca telewizji proponuje wypożyczalnię filmów:)

DAMIEN1422
Laik
Laik

Post autor: DAMIEN1422 » 31 mar 2015, 17:30

Tom przykre. Na początek dużo zdrówka. To co mogę zaproponować to VODI na i IPLA, o której już wiesz. Ale możesz też zajrzeć na YouTube. Tam też znajdziesz jakieś urywki chociaż. Miłego oglądania i szybkiego powrotu do zdrowia.

Laza2236
Laik
Laik

Post autor: Laza2236 » 02 kwie 2015, 23:10

Bardzo mi przykro z powodu wypadku, ale widzę, że nie tracisz zimnej krwi i dobrego humoru a to jest najważniejsze w takich przypadkach :) Taka perspektywa leżenia i oglądania seriali może być kusząca, więc trochę zazdroszczę, ale tylko tego :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i owocnych przeszukiwań internetu w poszukiwaniu swoich ulubionych filmów i seriali!

ALPHAPOL88
Laik
Laik

Post autor: ALPHAPOL88 » 04 kwie 2015, 18:26

Sporo jest stron gdzie znajdziesz darmowe tv online np efilmy, movie24, albo cinema-online. Wszystko zależy od tego, czy szukasz nowości, czy raczej zadowolisz się starszymi tytułami. Na pewno warto wykupić konto premium, bo wtedy masz nieograniczony dostęp, a i filmy szybciej się ściągają, nie ma denerwujących ,wyskakujących reklam. Ogólnie jest lepiej mieć konto "plus".

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków