Jak transportować zagranicę?

Piszcie o czym chcecie
peg75
Laik
Laik

Jak transportować zagranicę?

Post autor: peg75 » 28 maja 2015, 21:00

Witajcie!

od jakiegoś czasu poszukuję firmy transportowej, która miała by w ofercie spedycje całodobową. Usługi transportowe niby są dość popularne już ale jednak nadal ciężko znaleźć firmę, która oferowała by atrakcyjną ofertę z ubezpieczeniem i do tego miała korzystne warunki współpracy. problem tkwi zwłaszcza w Warszawie - duży rynek, duża konkurencja więc i ceny są szalone. Może macie jakąś sprawdzoną firmę? Za miesiąc muszę przewieźć spory załadunek do Belgii a sam sobie zdecydowanie z tym nie poradzę

Remaryetta2162
Laik
Laik

Re: Jak transportować zagranicę?

Post autor: Remaryetta2162 » 29 maja 2015, 10:40

Moim zdaniem powinieneś się skontaktować z jakąś firmą logistyczna ... ponieważ większość firm transportowych podlega pod jakąś spedycje i to oni szukaj im zleceń, musisz poczytać gdzieś jak to fachowo zrobić ale moim zdaniem tak będzie najtaniej najszybciej i najlepiej ... bo inaczej faktycznie możesz mieć problem, a to że pytasz o spedycje transportowe całodobowe to akurat nie ma znaczenia
Ostatnio zmieniony 07 lip 2015, 11:41 przez Remaryetta2162, łącznie zmieniany 1 raz.

Ecocarolyn95
Laik
Laik

Post autor: Ecocarolyn95 » 29 maja 2015, 11:29

Masz rację z tą konkurencją na rynku, jest bardzo dużo takich firm i różnią się między sobą niuansami, które trzeba dobrze rozważyć i porównać poszczególne firmy ze sobą pod różnymi kątami. Czeka Cię trochę pracy, ale myślę, że warto poświęcić czas na dobre zaznajomienie się z tematem.

peg75
Laik
Laik

Post autor: peg75 » 31 maja 2015, 20:23

Już trochę się rozglądałem za jakąś firmą jednak tak jak zauważyliście - problem tkwi w szczególach. Tu jakiś limit godzinowy, tu jakiś limit kilometrowy a ponad ten limit koszty są niezywkle wysokie no i nie ukrywam, że całość będzie super droga.

Dodatkowo wiele z nich liczy sobie kolosalną gażę za ubezpieczenie, które wydaje mi się powinno być w cenie.

Florentyn93
Laik
Laik

Post autor: Florentyn93 » 02 cze 2015, 19:21

Szczerze mówiąc w samej Warszawie jest sporo takich firm. Problem w tym, że większość specjalizuje się w transporcie towaru, ale tylko na wschód. A zatem liczba firm, które wywiozą Ci coś w stronę Belgii znacznie spada. A musi to być koniecznie firma z Warszawy, czy może być też taka,która ma siedzibę powiedzmy w Trójmieście bądź Poznaniu? Pozdro.

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 08 cze 2015, 13:19

Znalazłam całkiem fajny artykuł o tym, jak sprowadzać towary z Chin, więc jeżeli interesuje Was ten kierunek transportu, warto się z nim zapoznać.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków