Hemoroidy .Czy ktoś to miał

Piszcie o czym chcecie
Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Re: Hemoroidy .Czy ktoś to miał

Post autor: eleonora » 04 cze 2015, 20:44

Na stronie możesz sobie poczytać jakie jest obecnie polecane leczenie hemoroidów - jest wiele domowych sposobów, którymi możesz sobie ulżyć ale tak naprawdę to mogą pomóc jedynie leki przypisane przez lekarza. Tak więc proponuję wybrać się marszem na wizyte aby lekarz mógł Ci coś sensownego przypisać ;)

Odpowiednia maść może Ci dać naprawdę dużą ulgę.

Pozdrawiam.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 28 lip 2015, 07:22

Dokładnie, takiej dolegliwości nie można lekceważyć. Mnie rozbraja kiedy ludzie próbują leczyć się na własną rękę, mogąc sobie w ten sposób zaszkodzić. Rozumiem, że jest to wstydliwa dolegliwość ale od tego jest lekarz żeby pomóc. Niestety mało kto zdaje sobie z tego sprawę i leczy się preparatami bez recepty, które nie są niczym innym jak samym placebo. Mnie raz się to przytrafiło i kiedy szukając różnych informacji na ten temat natrafiłam na artykuł na portalu faar.pl hemoroidy to po jego przeczytaniu stwierdziłam, że trzeba przełamać lody i iść do lekarza.

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 28 lip 2015, 11:26

Super artykuł. Wiele się z niego dowiedziałem.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 12 paź 2015, 12:36

Widziałam, że leczenie hemoroidów ma też w ofercie klinika, w której byłam z moją znajomą, która poddawała się liftingowi biustu Wrocław. Zerknij na ich stronę, a znajdziesz więcej informacji. Znajoma ze swojego zabiegu była i w dalszym ciągu jest bardzo zadowolona.

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 07 cze 2016, 21:36

zawsze mi pomagają czopki Ruscorex, walczę z zaparciami od dawna i niestety co jakiś czas wracają też hemoroidy, muszę się wziąć za siebie, warto przestrzegać kilku zasad, żeby problem nie powracał http://ruskorex.pl/porady-ekspertow

Polosix26
Laik
Laik

Post autor: Polosix26 » 26 lip 2017, 11:01

To jest już normalna choroba jak przeziębienie, ale trzeba to koniecznie leczyć.

kantorka
Stylista
Stylista

Post autor: kantorka » 26 lip 2017, 18:34

Fakt, dość dużo osób ma problemy z hemoroidami. Rzecz w tym, że wielu z nich leczy się na własną rękę i potem tego żałuje. Ja jestem właśnie byłam takim przypadkiem, 1,5 roku sama za pomocą aptecznych środków próbowałam pozbyć się tych guzków. Niestety nieskutecznie, z czasem przybrały na wielkości i zaczęły jeszcze mocniej dokuczać. Byłam wtedy już zmuszona udać się do proktologa, do docent Małgorzaty Kołodziejczak, która przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety. Niestety konieczna była operacja wycięcia hemoroidów, ale na szczęście nie była ona jakaś straszna. Żadnych komplikacji nie było, rekonwalescencję też przeszłam bez problemów i już w końcu nie dokuczają mi te wstrętne guzki ;)

Gwidon632
Laik
Laik

Post autor: Gwidon632 » 26 lip 2017, 19:16

Z tym to walić od razu do specjalisty, zbyt nieprzyjemny i zbyt trudny do ogrania problem żeby próbować jako samouk to robić ^^.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 27 lip 2017, 10:47

Nie, nigdy nie miałam z tym problemów, ale jeżeli coś jest na rzeczy, to najlepiej jest iść do lekarza

Kromi
Amator
Amator

Post autor: Kromi » 28 lip 2017, 17:49

Niestety, miałam i mam hemoroidy, i nie tylko to. Mam też inne problemy z jelitami, które uprzykrzają mi życie. Leczę się, ale to nie przynosi zbyt spektakularnych efektów. To czego najbardziej się obawiam to stomia. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale to tylko nadzieja, pewności mieć nie mogę. z różnych rodzajów stomii mnie dotyczyłaby kolostomia https://www.convatec.pl/produkty/opieka ... zaj-stomii Wszystkim radzę nie bagatelizować hemoroidów.

sienna_081
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: sienna_081 » 30 lis 2017, 18:00

Hemoroidy są jedną z powszechniejszych chorób cywilizacyjnych, na które cierpi coraz więcej osób. Główny wpływ na to ma przede wszystkim złą dieta i siedzący tryb życia. Tu poczytać o tym jak je rozpoznać: http://dbamoserce.pl/niepokojace-objawy/ Jeśli zauważyliście u siebie objawy mogące wskazywać na hemoroidy to najlepiej udać sie do proktologa, który obejrzy dolegliwości i powie czy faktycznie macie hemoroidy i które stadium u Was występuje i czy jest konieczność operacji, czy wystarczy maść czy tabletki.

natankowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: natankowa » 29 cze 2018, 15:41

Prawdę mówiąc, to hemoroidy dotyczą wielu z nas. Zarówno kobiet, jak i mężczyzn, i to bez względu na wiek. Generalnie, to ja ze swojej strony mogę wam polecić portal www.hemoroidy.expert - znajdziecie tam wiele przydatnych artykułów, a także odpowiedzi na wszystkie nurtujące was do tej pory pytania. Ja na przykład dowiedziałam się tutaj http://www.hemoroidy.expert/seks-analny ... hemoroida/ , że seks analny podczas problemów z hemoroidami, jest niewskazany.

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 11 lip 2018, 16:33

ja z powodu zaparc mialam problem z hemoroidami, ale jak tylko udalo mi sie wyregulowac perystaltyke jelit tabletkami intesta to tez bez problemu zaleczylam te nieszczesne hemoroidy i teraz mam spokoj :)

Mirka767
Laik
Laik

Post autor: Mirka767 » 24 lip 2018, 18:29

Ja mam problem nie tyle z hemoriodami co z pękającymi szczelinami odbytu przez wieczne zaparcia albo biegunki tak na zmianę. Dzięki Dzesika za polecenie intesty stosuje co prawda dopiero od 4 dni ale póki co jest ok nawet byłam normalnie w toalecie. Co prawda raz ale jak na mnie to już dużo. Mam nadzieje że to sie pogoi wszystko, smaruje tez tą maścią konopną zoabaczymy dam znać za parę dni

daniel22
Laik
Laik

Post autor: daniel22 » 25 lip 2018, 07:31

Mój wujek miał hemoroidy i naprawdę go to męczyło.Chyba dopiero po ośmiu latach wyleczył tą chorobę i ten okres co chorował bardzo źle wspomina.

lee Yuu
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: lee Yuu » 23 sie 2018, 11:51

Hemoroidy ma wieksza liczba osób niż nam sie tylko wydaje, to w naszym kraju dosc wstydliwa choroba i nie każdy chce o niej mówic, traktujemy to jak tabu. jeżeli chcesz znać sposoby na hemoroidy to polecam Ci sprawdzić http://aptekazdrowia.pl/sposob-na-hemor ... hemoroidy/ Jest to bardzo dobra strona na której znajdziesz wiele przydatnych informacji. Jest to również miejsce w którym dowiesz się skąd bierze się ta choroba i jak szybko możesz ją zwalczyc.

grynti
Stylista
Stylista

Post autor: grynti » 27 sie 2018, 18:43

Hemoroidy to bardzo uciążliwa choroba, ale teraz jest wiele leków, które super szybko i skutecznie działają. Polecam http://hemorend.pl/ . Z tego co wiem po tygodniu mamy już uśmierzone dolegliwości związane z hemoroidami. ten lek mogą stosować kobiety w ciąży, a nawet dzieci. Wszystko jest opisane na stronie lub na ulotce.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków