Odszkodowanie za wypadek

Piszcie o czym chcecie
Rejessika1574
Laik
Laik

Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Rejessika1574 » 09 cze 2015, 18:20

Witam wszystkich serdecznie, poszukuje firmy, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie za wypadek. Zostałam poszkodowana w wypadku, który wydarzył się kilka miesięcy temu i przez jakiś czas starałam się uzyskać odszkodowanie na własną rękę, ale byłam odsyłana z kwitkiem. Mam już dość tego stresu i tego, że sprawa tak długo się ciągnie. Zależy mi na firmie, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie, które w pełni mi się należy. Zależy mi na tym abym mogła firmie przesyłać dokumenty drogą elektroniczną. Pozdrawiam.

Martyna89
Laik
Laik

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Martyna89 » 10 cze 2015, 10:12

Witam,
Poszukaj w internecie jakiejś firmy w miarę blisko twojego miejsca zamieszkania abyś mogła też z nimi spotkać się osobiście :). Obecnie na rynku jest dużo takich firm bądź kancelarii które chętnie zajmują się takimi sprawami :) Sama też korzystam z pomocy kancelarii adwokackiej :) Życzę powodzenia :)

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 10 cze 2015, 11:44

Poszukaj w sieci. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Awatar użytkownika
gossia35
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: gossia35 » 10 cze 2015, 18:30

Najlepiej poszukaj firmy w internecie, jeśli nie zależy Ci na osobistym kontakcie to chyba będzie to najlepsza opcja. Prawdę powiedziawszy to firma nawet nie musi być z Twojej okolicy ponieważ wszystko możesz teraz załatwić nie wychodząc z domu. Poszukaj tylko dobrze online. Dawaj znać na forum jak przebiega sprawa, sam jestem ciekawy efektów.
Pozdrawiam :)

totalna-biologia.pl
torty okolicznościowe warszawa
torty dla dzieci warszawa
ortopeda warszawa
fizjoterapia warszawa
zamykanie naczynek warszawa
Ostatnio zmieniony 08 sty 2019, 19:53 przez gossia35, łącznie zmieniany 2 razy.

epita
Laik
Laik

Post autor: epita » 11 cze 2015, 09:55

Awatar użytkownika
jenifer
Laik
Laik

Post autor: jenifer » 24 cze 2015, 11:12

Internet jest pełen takich ofert...jedyne co musisz zrobić, to zapoznać się z ich ofertą i poczytać opinie...aha i jeszcze co jest bardzo ważne zobacz w jaki sposób naliczają sobie gratyfikację / wynagrodzenie za odszkodowanie za wypadek...kwota ustalona, czy procent od wygranej kwoty.
Plus sprawdź, czy faktycznie mają wykwalifikowanych prawników i pamiętaj o pełnomocnictwach i kopiach dokumentów.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 09:35 przez jenifer, łącznie zmieniany 1 raz.

NajDoloris72
Laik
Laik

Post autor: NajDoloris72 » 24 cze 2015, 13:53

Odradzam szukanie takiej firmy w sieci. Jednak to nie jest pewne, a sprawa poważna i to bardzo.Dlatego popytaj na żywo. Tak realnie poświęć troszkę czasu i poodwiedzaj biura, które oferują pomoc.Zdecydowanie to jest pewniejsze.

NajFilomena2336
Laik
Laik

Post autor: NajFilomena2336 » 24 cze 2015, 14:17

najłatwiej będzie Ci poszukać w internecie. Nie jedną firmę znajdziesz. Może poszukaj wśród znajomych czy ktoś korzystał z usług jakieś firmy i może Ci polecić. Musisz się jednak liczyć że pewnie takiej firmie też nie oddadzą z dnia na dzień kasy Ci należnej dodatkowo skasują jakiś procent od odszkodowania o które się ubiegasz.

erma
Laik
Laik

Post autor: erma » 26 lip 2015, 14:32

Ja zleciłam sprawę firmie http://lexfortis.pl/ i mogę polecić ją każdemu. Szybko i sprawnie, a przede wszystkim niedrogo

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 28 lip 2015, 11:02

Świetna firma. Naprawdę można na nich polegać:)

Boniuska
Amator
Amator

Post autor: Boniuska » 19 wrz 2015, 11:49

Jak są problemy to sugeruje udac sie do firmy zajmującej sie tematem lub do prawnika który wysle pismo i zaczyna się zupełnie inna rozmowa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

reguły bingo - opis gier które pozwolo Ci urozmaicic wolny czas

mamuska
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mamuska » 11 mar 2016, 15:07

Ze swojej strony również mogę doradzić, żeby w takich sytuacjach nie kierować się pośpiechem. Nie widzę nic złego w szukaniu odpowiedniej firmy w Internecie, sama po gruntownej selekcji na jedną się zdecydowałam. Mój wybór padł na https://www.tuodszkodowania.pl/ i nie zaluje. Byłam zadowolona z finału sprawy, tym bardziej, że poszkodowane było moje dziecko. W każdym razie, to na co szczególnie powinno się zwrócić uwagę, to opinie (np. w Internecie).
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2016, 13:19 przez mamuska, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 13 mar 2016, 15:32

z tymi odszkodowaniami to zawsze jest cyrk, zawsze coś wymyślą żeby tylko nie dać.

karolinaa86
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: karolinaa86 » 24 maja 2016, 13:27

Kilkukrotnie miałam już problem z uzyskaniem odpowiedniego odszkodowania od firm ubezpieczeniowych, m.in. za wypadek samochodowy i za straty w wyniku zalania mieszkania - za każdym razem próbowali nie wypłacić odszkodowania lub je zaniżyć. Jeśli macie podobny problem, to zastanówcie się na zleceniem uzyskania odszkodowania innej firmie. Mi ostatnio z uzyskaniem odszkodowania pomogli Pomocni.org.pl http://www.pomocni.org.pl/index.php/ofe ... zkodowania - działają m,.in. w opolskim i podkarpackim.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 25 maja 2016, 06:58

bo to tak zazwyczaj jest, zawsze szuka się najdrobniejszych uchybień byle tylko ie wypłacić albo wypłacić mniej z odszkodowania.

jjusti18
Mistrz
Mistrz

Post autor: jjusti18 » 24 sty 2019, 14:53

A czy kiedyś ktoś z was miał może wypadek samochodowy? Jak sobie poradziliście z uzyskaniem wyższego odszkodowania? Załóżmy kiedy okazało się, że jest ono zaniżone? Mnie znajoma skierowała do kancelarii bialystok-adwokaci.eu link . Mówiła, że oni mi pomogą.

Anes
Amator
Amator

Post autor: Anes » 15 lut 2019, 13:02

Odszkodowanie odszkodowaniem , wazne jest w takiej sytuacji zdrowie - warto wybrac sie na rehabilitację wp rzypadku powaznej kontuzji.Wedlug mnie lepej stawiac na profesjalistow zeby miec pewnosc ze wszystko bedzie pod kontrolą. Znam kilku dobrych lekarzy np ortopedów z Krakowa ktorym mozna zaufac http://www.rehabilitacje.org/

weraz
Laik
Laik

Post autor: weraz » 15 lut 2019, 17:25

wydaje mi się, że takie odszkodowanie można dostać większe

kabix179
Amator
Amator

Post autor: kabix179 » 05 mar 2019, 13:04

Ja na szczęście dostałam odszkodowanie za wypadek ale co mi z tego jak miałam poważny uraz kręgosłupa spowodowany właśnie tym wypadkiem, który mógł doprowadzić mnie do kalectwa. Czekały mnie długie lata rehabilitacji i fizjoterapii, których nie chciałam. Na szczęście https://www.medicon.slask.pl/uslugi/fizjoterapia.html pomogli mi wrócić powoli do zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Jestem bardzo wdzięczna.

werots
Laik
Laik

Post autor: werots » 05 mar 2019, 17:24

doradzi mi ktoś z was jak najlepiej uzyskać dobre odszkodowanie ?

nadia1101985
Laik
Laik

Post autor: nadia1101985 » 08 mar 2019, 14:42

Mój tata miał kiedyś problem z uzyskaniem odszkodowania (wypadek samochodowy - złamana ręka i potłuczenia). Ubezpieczyciel wypłacił bardzo małą kwotę. Tata zgłosił się do adwokata z prośbą o zajęcie się sprawą. Za poprowadzenie sprawy przed sądowo i napisanie kilku pism policzył sobie całkiem niezłą sumkę. Nie powiem, tata dostał dopłatę do odszkodowania i zawarł korzystną ugodę... ale przeraziło mnie to że za napisanie kilku pism słono zapłacił. Z ciekawości zaczęłam szukać informacji na internecie i znalazłam Kancelarię Odszkodowawczą z dobrymi opiniami, która nie tylko uzyskuje dla poszkodowanych odszkodowania, ale też na swojej stronie publikuje artykuły dotyczące odszkodowań. https://campter.pl/wzory-odwolan-do-pobrania/ Myślę, że jeślibym przeczytała je wcześniej, byłabym w stanie sama pomóc tacie i napisać sama porządne odwołanie. Czasami warto samemu powalczyć niż płacić komuś za usługę a dopiero jak już nasze możliwości się wyczerpią, skorzystać z pomocy specjalisty.

sabina1
Stylista
Stylista

Post autor: sabina1 » 23 mar 2019, 21:41

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy odszkodowawczej. EuCO jest bardzo długo na rynku. Firma ma własną kancelarię prawną, co jest dużym plusem. Poza tym działają w całej Polsce.

rafek34
Amator
Amator

Post autor: rafek34 » 12 kwie 2019, 00:00

Jak macie jakieś problemy z odszodowaniem to zerknijcie sobie może na portal http://www.odzyskaj.info . Są tam bardzo rzetelne i profesjonalne informacje. Dzięki temu może uda Wam się rozwiązac problemy z odszkodowaniem.

morelka23
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: morelka23 » 18 kwie 2019, 19:32

Bardzo często słyszę od znajomych że maja problemy z odszkodowaniem, mam znajomego który 3 lata walczył o odszkodowanie i nic z tego nie wyszło, zawsze dziwi mnie to dlaczego ludzie nie korzystają z pomocy takich firm jak https://wypadeksamochodowy.com.pl/ Jest to najkorzystniejsze rozwiazanie ponieważ do takich rzeczy trzeba mieć zaplecze prawne a takie firmy robią to od lat i wiedzą jak sie przygotować.

Nobella
Laik
Laik

Post autor: Nobella » 18 kwie 2019, 19:54

Świetnie się składa, że tak otwarcie dzielicie się swoimi opiniami w tej kwestii.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków