Remont salonu fryzjerskiego

Piszcie o czym chcecie
ola88
Laik
Laik

Remont salonu fryzjerskiego

Post autor: ola88 » 10 sie 2015, 21:25

Kiedy jest najlepszy moment na remont salonu fryzjerskiego? Chodzi mi o to, czy lepiej wykonać go zimą, jesienią, czy może na wiosnę? Wiadomo, że zysk jest ważny... więc kiedy będzie najmniej strat? Mój salon dużo zarabia na czesaniu na śluby i wesela, więc automatycznie odrzucam lato. Z drugiej strony - zimą taki remont może ciągnąc się długo... Gdyż chcę położyć nowe tynki - które będą długo schły. Może warto zainwestować w jakiś osuszacz, żeby przyspieszyć suszenie... myślicie, że łatwo wypożyczyć taki sprzęt, czy trzeba wcześniej rezerwować?

marysia18
Laik
Laik

Re: Remont salonu fryzjerskiego

Post autor: marysia18 » 11 sie 2015, 13:10

na remontach się nie znam ale wydaje mi się że takie problemy jakie nam przedstawiłaś na tym forum to ekipa remontowo-budowlana którą zatrudnisz powinna rozwiązać. Zrób zestawienie z całego roku i zobaczysz kiedy miałaś najmniejsze obroty.

Majka89
Laik
Laik

Post autor: Majka89 » 12 sie 2015, 10:24

Popieram powyższą odpowiedź :)

celinadevil1161
Laik
Laik

Post autor: celinadevil1161 » 12 sie 2015, 10:29

Remont zimą to nie jest najlepszy pomysł. Zarobek w zimę jest naprawdę niezły. Kobitki robią sobie fryzury najpierw na Święta, potem chcą olśnić na Sylwestra, następnie są jakieś bale karnawałowe, studniówki, bale gimnazjalne. Przecież to jest ciągły zysk. Lepiej zabrać się jakoś w październiku, ewentualnie w połowie września i uwinąć do grudnia, żeby nie stracić.

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 12 sie 2015, 10:31

Rzeczywiście średnia pora na remont, ale właściwie która jest dobra?

Yung1292
Laik
Laik

Post autor: Yung1292 » 12 sie 2015, 13:12

Moim zdaniem najlepiej jest zrobić remont latem, nawet wrzesień jest jeszcze ok, a wtedy chyba nie ma już tak wielu wesel. Wydaje mi się że najlepsze jest samoczynne osuszanie ścian, żadne osuszacze nie przyniosą takich efektów, a remont przecież nie powinien trwać aż tak długo. Chyba że masz możliwość i stać cie na wynajęcie profesjonalnej firmy, która zajmuje sie osuszaniem, zerknij tutaj http://www.osuszacze.watersmile.pl

Shelia94
Laik
Laik

Post autor: Shelia94 » 12 sie 2015, 19:02

jak dla mnie remont najlepiej robić w czasie jesieni, na przełomie października i listopada, wtedy nie ma aż tak dużo klientów i można spokojnie przeprowadzać remont, zacznij poszukiwania firmy remontowej już teraz, tak żebyś mogła sobie swobodnie zarezerwować odpowiedni dla Ciebie termin, do tego zainwestuj w dobry osuszacz lub firmę i działaj : )

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 13 sie 2015, 12:18

Też myślę, że to odpowiednia pora:)

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 31 mar 2016, 17:05

Ja jestem tuż przed remontem salonu. Powierzchnia dosyć spora, bo razem z salonem fryzjerskim jest stanowisko kosmetyczki. Długo się zastanawiałam nad wyborem płytek i w końcu wybrałam te: http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marca-corona/. Przed chwilą dojechały :) Mam nadzieję, że na podłodze będą wyglądały tak ładnie, jak na stronie internetowej :)

remont
Laik
Laik

Post autor: remont » 10 kwie 2016, 12:38

Płytki niczego sobie, byleby fachowiec niczego nie sknocił.

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 10 kwie 2016, 14:20

Remonty zawsze wyczerpują i fizycznie i psychicznie. Po remoncie przydałby się czas na odpoczynek :) Myślę, że propozycja porównania obrotów z całego roku jest idealnym rozwiązaniem na wytyczenie dobrego terminu na remont. Gdyby udało się go przeprowadzić na początku wiosny byłoby idealnie.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 19 kwie 2016, 08:25

Chyba nikt nie przepada za remontami, ale czasem trzeba się na nie zdecydować. Ważne, żeby nie przepłacać na materiałach, które będą potrzebne do remontu. Ja nawet zamawiałam fugownicę ze stukpuk.pl. To wygodna opcja kupowania takich materiałów budowlanych.

moj1salon
Amator
Amator

Post autor: moj1salon » 22 maja 2016, 09:30

A jakie płytki macie u siebie na podłogach? :)

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 31 maja 2016, 09:55

Przy okazji remontu salonu może warto zmienić ogrzewanie i posadzki? Firma Jastrych wykonuje wylewki na ogrzewanie podłogowe i robi to naprawdę świetnie. Dzięki niem będziecie mieć profesjonalne posadzki na długie lata.

arielka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arielka » 11 gru 2016, 22:29

Mnie się wydaje, że jeżeli chodzi o remont salonu fryzjerskiego to najlepsze będą płytki. To specyficzne miejsce, więc powierzchnia musi być łatwa do sprzątnięcia. Polecam sprawdzić tutaj http://www.paste-group.pl/ - są tu przedstawione propozycje wielu firm. Napewno znajdziesz coś oryginalnego.

Paweł
Amator
Amator

Post autor: Paweł » 20 gru 2016, 14:17

Jeśli posiadasz salon w Warszawie, to polecam remont z http://drabinka.pl :)
Oferują darmową wycenę, więc śmiało najpierw możesz dopytać

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 04 sty 2017, 06:40

Dziewczyny, macie taki samozamykacz w swoich salonach https://www.castorama.pl/produkty/narze ... kacze.html ? Ja chcę zamontować, bo jest zima, a klienci często zapominają o zamykaniu drzwi, a ja nie mogę się czasem oderwać od pracy i marzniemy...

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 02 lis 2018, 17:41

Moim zdaniem najlepiej w salonie fryzjerskim na podłogę sprawdzą się oczywiście płytki. Wiadomo, że po takim salonie cały czas się chodzi, więc warto zadbać o to, aby płytki były nie tylko ładne, ale i wysokiej jakości. Co powiecie na przykład na płytki Porcelanosa dostępne na stronie https://mo.design/marki-producenta/porcelanosa/? Jak widać mają one bardzo oryginalne wzory, więc można przy ich użyciu w niepowtarzalny sposób urządzić swój salon fryzjerski :) Jak się Wam podobają?

ViKi92
Laik
Laik

Post autor: ViKi92 » 02 lis 2018, 21:59

Remonty są kosztowne :/

joannaL
Laik
Laik

Post autor: joannaL » 09 lis 2018, 14:03

Jak tak popatrzec na wiekszosc salonow fryzjerskich to zatrzymaly sie w swoich aranzacjach gdzies w latach 80tych. Teraz na rynku jest naprawde mnostwo materialow wykonczenionwych .. az zal nie skorzystac. To juz nawet nie trzeba jakichs firm od projektow wynajmowac .. wystarczy poszperach w sieci po roznych blogach o tej tematyce i podpatrzec. Mnie osobiscie najbardziej podobaja sie plytki inspirowane marmurem - cos takiego https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... e-marmurem Widzialam takie w jednym z salonow, prezentuja sie naprawde prestizowo. Taka inwestycja moze takze dlugoterminowo przyniesc korzysci wlascicielowi salonu poniewaz duzo osob bedzie rozmawialo na temat wystroju wnetrza .. czyli mamy darmowa reklame :) Warto to przemyslec pod tym wlasnie katem.

Bero
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: Bero » 19 lis 2018, 23:39

W przypadku takiego remontu warto postawić na sprawdzoną firmę, która nie zawiedzie i której realizacje już wcześniej nam się spodobały. W końcu zaufanie to podstawa. W naszym przypadku była to firma http://malhaus.pl/realizacje/

Kythertan
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Kythertan » 20 lis 2018, 00:26

Z dobrych warszawskich firm remontowych, mogę wam polecić ta www.remonty-gawel.pl/ . Niedawno robili remont u mojego wujka w mieszkaniu i uważam, że na prawdę świetnie to wyszło. Do tego wszystkie prace zostały zakończone całkiem szybko i moim zdaniem wykonane bardzo profesjonalnie

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków