Gdzie kupię takie wyposażenie do salonu?

Piszcie o czym chcecie
ewel6565
Laik
Laik

Gdzie kupię takie wyposażenie do salonu?

Post autor: ewel6565 » 24 sie 2015, 12:57

Cześć wszystkim! Jestem na etapie wykańczania mojego własnego salonu fryzjerskiego:) Będzie on połączony z moim domem, ale będzie miał oddzielne wejście i właśnie odnośnie tego wejścia zastanawiam się czy zrobić nad wejściem jakieś zadaszenie czy raczej jest zbędne. Nad głównym wejściem do domu mamy niby wejście, bo był on w projekcie, a tutaj na salon zdecydowaliśmy się po jakimś czasie i teraz nie wiem czy robić ten daszek czy nie robić i w ogóle, jakie daszki teraz są modne, bo najlepiej, jakby to był jakiś daszek, który dobrze komponowałby się z resztą domu:) Czy ktoś może mi poradzić coś w mojej sprawie? Gdzie można zakupic takie zadaszenie łatwe do montażu?

ProLenora74
Laik
Laik

Re: Gdzie kupię takie wyposażenie do salonu?

Post autor: ProLenora74 » 28 sie 2015, 00:08

Zadaszenie moim zdaniem nie jest jakoś potrzebne, ale jeżeli chcesz to możesz zamontować jakiś prosty daszek z plexi. Nie są to jakieś wygórowane koszty, wyglądać będzie to estetycznie. Niestety nie wiem gdzie takie rzeczy się kupuje, możesz popatrzeć w marektach budowlnaych ale nie dam sobie uciąć głowy. Miłego szukania sklepu w takim razie :)

Alexinns
Laik
Laik

Post autor: Alexinns » 28 sie 2015, 02:48

Myślę, że daszek się przyda. Na przykład w sytuacji, gdy ktoś będzie chcial wyjść na papierosa, albo porozmawiać swobodnie przez telefon, a będzie padał deszcz. Poza tym przed każymi drzwiami powinno być jakieś zadaszenie, bo chroni to drzwi przed "zacinaniem" deszczu. Dzięki temu drzwi są bardziej chronione przed czynnikami atmosferycznymi i po prostu będą dłużej służyć.

Awatar użytkownika
janessa85
Laik
Laik

Post autor: janessa85 » 29 sie 2015, 17:36

No cóż... z pewnością takie zadaszenie się przyda. Nie musi to być rozbudowana czy też ciężka konstrukcja. U nas w domu mamy nad drzwiami wejściowymi zamontowany daszek tej firmy https://www.metal-gum.com/ i świetnie się sprawdza. Taką lekką konstrukcje można zamontować bezproblemowo w jeden dzień, więc jest to spora oszczędność czasu. Różna pogoda się przydarzała, ale daszek trzyma się nieźle :)

pat86
Laik
Laik

Post autor: pat86 » 29 sie 2015, 17:52

pewnie, że Ci się przyda :) weź pod uwagę swoich klientów, którzy przyjdą przed otwarciem Twojego salonu i będą musieli czekać na deszczu lub śniegu ;) po za tym z zadaszeniem będzie dużo lepiej wyglądał :) a myślę, że cena jego wykonania nie jest aż taka wysoka z zdecydowanie warto zainwestować te parę groszy, żeby klienci byli szczęśliwsi :) powodzenia :)

ewel6565
Laik
Laik

Post autor: ewel6565 » 04 wrz 2015, 07:27

Witajcie ponownie, dzięki za Wasze wszystkie komentarze oraz odpowiedzi. Ostatnio doszłam do wniosku, że daszek jest jednak niezbędny, bo właśnie w sytuacji, jak pada deszcz klientka nie miała, jak zapalić papierosa. Pod daszkiem już byłaby taka możliwość. @janessa85 dziękuje bardzo za link, sprawdzałam ich ofertę i mają naprawdę niezły wybór. Może dzisiaj coś zamówię.

Awatar użytkownika
SalonUrody
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: SalonUrody » 07 wrz 2015, 08:46

A ja zastanawiam się nad ułożeniem pod nogami klientów dywaników gumowych. Takich wiecie jak w samochodach. Po co zapytacie? Otóż na jesień i w zimie klienci mają mokre i często ubłocone buty. Jak ta wilgoć miesza się z włosami to pozamiatać tego nie idzie :) Sądzicie, że to dobry pomysł? Wg. tego artykułu dywaniki gumowe nie powinny być drogie.
Wszystko na temat Kariery zawodowej. Uczysz się? Sprawdź gdzie najlepiej będzie podejmować pracę w przyszłych latach.

Capello.pl
Amator
Amator

Post autor: Capello.pl » 18 wrz 2015, 11:33

Kompleksowe wyposażenia swojego salonu,w tym oczywiście meble oraz akcesoria fryzjerskie wysokiej klasy,znajdziesz na www.Capello.pl właśnie tym zajmujemy się na co dzień i pomożemy,doradzimy podczas wyboru:)

Awatar użytkownika
victoria90
Laik
Laik

Post autor: victoria90 » 17 paź 2015, 18:32

Hej, najbardziej stylowe i funkcjonalne http://lapuella.pl/pl/c/Meble-Fryzjerskie/121 znajdziesz w LaPuella. Decydując się na takie meble Twój salon zyska profesjonalny wygląd, klienci będą czuli się komfortowo zarówno na fotelu fryzjerskim, jak i podczas mycia głowy. Wybór jest naprawdę ogromny. Możesz wybrać z szerokiej gamy kolorów i fasonów. Kolejna zaleta to korzystne ceny.

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 20 paź 2015, 08:55

Moim zdaniem warto też pomyśleć o terminalach płatniczych. Teraz mało kto już nosi gotówkę, więc na pewno będzie to wygodne dla klientów.

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 21 lut 2017, 11:33

Moim zdaniem w sklepach internetowych jest najtaniej. Pomyśl także o jakiś fajnych gniazdkach, przewodach dla domu salonu, aby były funkcjonalne, tanie i mało widoczne. Na pewno w tym pomoże Ci firma; Schneider Electric , która oferuje różne produkty dla oszczędności i funkcjonalności.

fryzjerek404
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: fryzjerek404 » 21 lut 2017, 12:43

No podpowiedzi jest dosyć sporo, na pewno coś znajdziesz.

Paszczak
Stylista
Stylista
Kontaktowanie:

Post autor: Paszczak » 11 wrz 2017, 08:26

Duży wybór plexi masz na stronie http://plexinawymiar.pl. Zobacz sobie zresztą na pozostałe ich usługi bo z tego co pamiętam to mogą Ci nawet dociąć na wymiar dany kawałek.

nobrab
Laik
Laik

Post autor: nobrab » 11 wrz 2017, 15:00

Najlepiej jest wybrać pierwszy lepszy supermarket :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków