Skórzane kurtki - nosicie?

Piszcie o czym chcecie
lenka90
Laik
Laik

Skórzane kurtki - nosicie?

Post autor: lenka90 » 09 paź 2015, 23:04

Co myślicie o kurtkach skórzanych? Ja np. słucham starej muzyki, polskiej głównie pop. Styl jakiś metalowy czy rockowy jest mi całkiem obcy. Ubieram się wygodnie, jeansy, sweterki, adidasy. No wiadomo czasami trzeba ubrać się wyjściowo sukienka, szpilki itp. Ale co bym nie ubrała, na wierzch płaszcz albo kurtka skórzana musi być. Podobają mi się kurtki skórzane Radom, no i mam właśnie coś w tym stylu, czyli taką prostą, czarną, zwykłą, bez zbędnych dodatków. A wy jakie kurtki nosicie? Jakie preferujecie kolory?

DemolKaJan
Laik
Laik

Re: Skórzane kurtki - nosicie?

Post autor: DemolKaJan » 10 paź 2015, 11:56

Nie noszę. Nie pasuje mi do mojego stylu.

walerka32
Amator
Amator

Post autor: walerka32 » 07 maja 2018, 19:56

Ramoneskę warto mieć w szafie. To kurteczka, która nie wychodzi z mody. Ja często noszę sukienki dżinsowe - idealnie prezentują się z taką ramoneska skórzaną i z trampkami. Takie stylizacje nie wychodzą z mody.

zanimMi
Laik
Laik

Post autor: zanimMi » 07 maja 2018, 21:55

No pewnie, skóra fura i komóra.

MagicznyMarcin
Amator
Amator

Post autor: MagicznyMarcin » 25 wrz 2018, 13:17

Lubię skórzane kurtki a najbardziej ramoneski z dużą ilością metalu :twisted: .
Moja dziewczyna tez lubi skórzane kurtki, ale właśnie takie proste i dlatego kupiłem jej na urodziny czapkę z futra do kompletu.
Przy okazji polecę wam sklep Korczak i syn, gdyż ich czapki futrzane, są naprawdę solidne i ładne a do tego mają w ofercie całe mnóstwo kurtek, kożuchów itp.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 02 paź 2018, 20:55

Noszę :) Kiedyś zamawiałam tylko kurtki skórzane od Korczak i Syn, bo bardzo lubię ich produkty za wysoką jakość wykonania. Ale ostatnio zobaczyłam na https://korczakisyn.com/futra przepiękne futro z norek, które zawsze chciałam mieć! Więc postanowiłam, że w tym sezonie zamieniam kurtkę na futro. Czuję się w nim świetnie- ciepło i wygodnie! Także jak dla mnie to może już przyjść zima :D

Baby67
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Baby67 » 07 paź 2018, 07:25

Mnie kurtki z "prawdziwej" skóry jakoś nie przekonują... Moim zdaniem kosztują bardzo dużo, a wcale nie są tak wygodne i ładne, ani wcale nie też tak bardzo trwałe, jak się mówi. Zdecydowanie bardziej wolę kupić sobie ramoneskę ze skóry ekologicznej, taką na przykład jak na https://www.renee.pl/kurtki-ramoneski. Takie kurtki nie dość, że są ładniejsze i modniejsze, to jeszcze kosztują dużo, dużo mniej ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków