jak prowadzicie biznes?

Piszcie o czym chcecie
ankaf
Mistrz
Mistrz

Re: jak prowadzicie biznes?

Post autor: ankaf » 13 lip 2017, 06:48

Ja dopiero zastanawiam się nad rozkręceniem biznesu.

Mała Czarna
Laik
Laik

Post autor: Mała Czarna » 13 lip 2017, 09:10

W prowadzeniu biznesu bardzo pomocny jest skuteczny system CRM dla firm. Mały salon także na nim skorzysta! Rzućcie okiem: https://kamflex.pl/blog/45#crm-dla-salonu-fryzjerskiego

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 13 lip 2017, 10:00

Obecnie jeśli miałabym zainwestować to otworzyłabym restaurację.

Merida
Stylista
Stylista

Post autor: Merida » 20 lip 2017, 13:11

Z głową, tak właśnie prowadzę biznes z głową, to pozwala mi nie zwariować. Czytam wiele poradników, inspirujących treści dotyczących biznesu i zarządzania firmą. Najważniejsze to potrafić zarządzać zespołem, przeczytaj tutaj http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... arzadzania jakie błędy często człowiek popełnia, a stanowczo nie powinien. To już przybliża Cię do bycia dobrym szefem ;)

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 24 lip 2017, 07:34

Każdy z pewnością ma jakiś sprawdzony sposób na prowadzenie własnego biznesu, a nie powinno się być ślepym na to, co dzieje się w okół i jak zmienia się otoczenie, także biznesowe. Warto byłoby pomyśleć nad komunikacją szkoleniem profesjonalnym od 4change.pl/szkolenia, które powinno znacząco pomóc jeżeli chodzi o zwiększenie zdolności i kompetencji, co ostatecznie będzie miało wpływ na lepsze zarządzanie firmą.

hęsik
Laik
Laik

Post autor: hęsik » 27 lip 2017, 17:28

Ja prowadzę wynajem magazynów w kilku miastach.Ciekawy i dobrze rozwijający się biznes.
Co sądzicie o moim biznesie? speedlogistic

Supraserwis
Laik
Laik

Post autor: Supraserwis » 01 sie 2017, 12:57

Jeżeli szukasz firmy zdobywającej środki z UE to musisz skorzystać z oferty Supraserwis. Supra Serwis to zespół fachowców w branży. Zobacz też stronę Supraserwis.pl

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 02 sie 2017, 18:15

W biznesie ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników, dlatego warto o tym pamiętać. Szkolenia Pierwsza Pomoc Gdańsk możecie zamówić w firmie kvadro. Na rynku znani są ze swojej solidności.

szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: szaddannik » 02 sie 2017, 22:00

Ja tez postanowiłem otworzyć własną firmę. Któregoś dnia po prostu zadałem sobie pytanie Firma w UK? Ależ tak, chce mieć firmę w Anglii! I stało się. Zacząłem prowadzić, dziś już bardzo dobrze prosperujący biznes z siedzibą własnie w UK!

szczupaczek
Laik
Laik

Post autor: szczupaczek » 03 sie 2017, 10:52

Ja nie prowadzę póki co, ale planuje. I generalnie chciałbym otworzyć biznes w kraju, ale jak się słyszy o komplikacjach, to normalnie się od razu odechciewa ;/

waki
Amator
Amator

Post autor: waki » 17 sie 2017, 08:49

Sporym ułatwieniem będzie inwestycja w system informatyczny, który pozwoli usprawnić działanie przedsiębiorstwa w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie opisano na stronie http://www.connecto.pl/system-informaty ... ny-firmie/ oprogramowanie te działa w firmach z całej Polski. Wdraża to Connecto będące od 12 lat w branży IT. Mają zarówno systemy gotowe ERP jak i tworzone od podstaw, jak DMS.

TomaszS
Amator
Amator

Post autor: TomaszS » 18 sie 2017, 12:37

Ja czytam dużo książek biznesowych i staram się wdrażać to wszystko do własnego przedsiębiorstwa,
a w zdobywaniu wartościowych pozycji wspomagam się księgarnią internetową http://profinfo.site123.me/.

majka.mitrega
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: majka.mitrega » 25 sie 2017, 14:34

Prowadząc biznes, trzeba się postarać na pewno o sprzęt najlepszej jakości. Na przykład działając w przemyśle motoryzacyjnym warto zaopatrzyć się w skrzynki motoryzacyjne opisane na erg-system.pl/kategoria/skrzynki-do-przemyslu-motoryzacyjnego, żeby jak najlepiej móc przechowywać i przewozić potrzebne części.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 31 sie 2017, 11:10

Biznes zdecydowanie trzeba prowadzić z głowa, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie i wypadnie się z rynku, dlatego tak ważne jest myślenie przyszłościowe, szczególnie w oparciu o najnowsze technologie przemysłu, jak na przykładnie metod uzdatniania wody i najlepszych rozwiązań z firmą bpserchem, dzięki czemu można mieć stałą i profesjonalną kontrolą nad uzdatnianiem i zużyciem wody w firmie oraz czuwać nad jej jakością.

ramona
Laik
Laik

Post autor: ramona » 01 wrz 2017, 03:16

Jakby ktoś z Was potrzebował magazynu do przechowywania sprzętu czy dokumentów, to sprawdźcie sobie https://kangu24.com/pl/ - firma działa na terenie czterech miast - Warszawy, Wrocławia, Szczecina oraz Poznania. Oferują magazyny dostępne całodobowo, mają dobre ceny, pomieszczenia mają od 1 do 20 m2, są dostępne całodobowo.

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 01 wrz 2017, 10:03

Prowadząc firmę warto według mnie przede wszystkim inwestować w swoich pracowników. W październiku rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/. Polega on na tym, że tworzy się zespoły ( w każdym po 5 osób ), które zarządzają firmą w sieci. To symulacja, ale moim zdaniem też świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy na temat biznesu. Konkurs przeznaczony jest dla studentów i pracowników dużych firm.

monimm82
Amator
Amator

Post autor: monimm82 » 02 wrz 2017, 20:23

Jak najwatwiej ;D Jezeli macie wieksze firmy to macie na pewno duzo obowiazkow i papierkowej roboty. Dzieki nowoczesnym rozwiazaniom i aplikacja biznesowym mozecie znacznie ulatwic sobie prace. Np. aplikacja https://inewi.pl pozwala na wygodne tworzenie grafików i kontrole czasu pracy pracowników. Przy większych firmach na pewno oszczędzicie sporo czasu i pieniedzy na takim rozwiazaniu

Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kythertan » 02 wrz 2017, 22:41

Ja na przykład od niedawna zatrudniam kilku nowych pracowników. Ale tylko dzięki temu, że znajomy podpowiedział mi, że istnieje coś takiego jak wynajem pracowników ze wschodu. Dzięki firmie EWL bez problemu udało mi sie wszystko załatwić i to na prawdę opłacalna sprawa.

turyna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: turyna » 03 wrz 2017, 09:12

Ja obecnie zastanawiam się nad wdrożeniem systemu informatycznego, który znacznie usprawni pracę przedsiębiorstwa. Znalazłam na stronie https://itelligencegroup.com/pl/czym-si ... tsourcing/ specjalistów, którzy z tematem mają d czynienia na co dzień.

sisi33
Amator
Amator

leasing operacyjny

Post autor: sisi33 » 03 wrz 2017, 11:51

Ja prowadzę firmę od dwóch lat.Od pewnego czasu zastanawia mnie leasing operacyjny na maszyny. Czy ktoś z Was stał przed podobnym dylematem? Jakie warunki musieliście spełniać, żeby taki leasing otrzymać?

Mermagda0
Amator
Amator

Post autor: Mermagda0 » 06 wrz 2017, 15:48

Jezeli prowadzicie gastronomie to wszystkie naklady powinniscie nastawić na swieze produkty. Bardzo dobre i swieze jedzenie na pewno sprowadzi do waszej knajpy wiele klientow. Jezeli macie cukiernie lub piekarnie to polece wam produkty i wyposażenie od Savpol.

Issine
Laik
Laik

Post autor: Issine » 12 wrz 2017, 12:12

Biznes należy prowadzić z głową oraz rozsądnie. Ja zaczynając sprzedaż maszyn medycznych do zastosowań w medycynie estetycznej, na początek rozeznałem się na rynku i znalazłem najlepsza hurtownię http://medikapoland.com/ zajmująca się dystrybucją takich urządzeń. Jak się później okazało było to kluczową decyzją dla sukcesu mojej firmy!

vivon
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: vivon » 12 wrz 2017, 12:39

Dobrze jest mieć na początek własny biznes plan.
Największy serwis z Sex opowiadania w sieci. Znajdą dla siebie tu coś zarówno Panie jak i Panowie. Zapraszamy na pikantne sex historie.

Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kythertan » 16 wrz 2017, 16:39

szaddannik pisze:Ja w pierwszej kolejności otwierając firmę zadbałem o bezpieczeństwo w jej siedzibie. Zakupiłem bardzo dobre kamery do monitoringu w sklepie IVEl i teraz jestem spokojny, bo wiem, że firma jest dobrze chroniona. Wam też polecam takie rozwiązanie!

Zgadzam się z Tobą, bezpieczeństwo w firmie to bardzo ważna sprawa. Dlatego właśnie ja postanowiłem na takie rozwiązanie jak telewizja przemysłowa Fonex. Jestem z tego wyboru bardo zadowolony, ponieważ do tej pory nie było żadnych problemów!

Kaska65
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kaska65 » 29 wrz 2017, 07:37

W każdej firmie warto pamiętać o bezpieczeństwie takich różnych przepięć. Widziała wiele ciekawych propozycji na; http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia . Mają tam godne uwagi propozycje różnego rodzaju. Każdy znajdzie coś dla Siebie.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków