pierwsze URODZINY dziecka

Piszcie o czym chcecie
Baby67
Mistrz
Mistrz

Re: pierwsze URODZINY dziecka

Post autor: Baby67 » 28 mar 2018, 11:42

Organizując pierwsze urodziny dziecka, jak i każdą inną imprezę, trzeba zadbać o wiele szczegółów. Na pewno mogą przydać się jakieś ładne, nietuzinkowe zaproszenia na roczek. Widziałam ostatnio bardzo oryginalne zaproszenia w sklepie internetowym Happenings.pl. Wybór jest bardzo duży, ceny niewysokie, a zamówienie można złożyć on-line - nie trzeba nawet ruszać się z domu, więc myślę, że warto by było zapoznać się z ofertą. Oprócz zaproszeń znajdziesz tam również sporo różnych gadżetów i dekoracji, które również mogą się przydać ;)

Green_Eyes
Laik
Laik

Post autor: Green_Eyes » 31 mar 2018, 23:08

My na pierwsze urodziny naszej Amelki zorganizowaliśmy pokaz sztucznych ogni! To atrakcja, która spodobała się zarówno tym małym jak i tym dużym :) Grunt to dobre petardy, dlatego my zaufaliśmy tym od http://www.jorge.com.pl/ - w końcu to czołowy producent petard :) No i nie zawiedliśmy się, bo pokaz był naprawdę efektowny!

Lara
Amator
Amator

Post autor: Lara » 21 kwie 2018, 20:56

Ja to właściwie idę na pierwsze urodziny do dziecka koleżanki. Wiecie, huczna impreza w restauracji z balonami i ogromnym tortem w kształcie świnki Peppy. I co tu kupić, aby prezent był odpowiedni do okazji, ale też żeby ucieszył małego ? Myślałam, aby wykorzystać pomysł, inspirując się tym wpisem ? https://sklep-tolek.pl/blog/2018/03/07/ ... n-dziecka/ Co o nim sądzicie ? Korzystaliście kiedyś z takich porad zawartych w artykułach ?

Zosia1992
Laik
Laik

Post autor: Zosia1992 » 17 maja 2018, 15:40

My na pierwsze urodziny Antosia upiekliśmy... nasz pierwszy tort :) Pomagał mi przy tym mąż, który znalazł na moim ulubionym blogu przepis na przepyszne ciacho urodzinowe. I faktycznie okazało się, że przepis z http://otakon.pl/ jest totalnym strzałem w dziesiątkę! Tort wyszedł przepyszny ;)

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 27 maja 2018, 19:36

Pierwsze urodziny dziecka na pewno powinny być wyjątkowe. I dla samego solenizanta i dla gości. Ja ogólnie nie lubię bawić się w organizację tego typu imprez, uważam, że lepiej oddać to w ręce kogoś, kto się na tym zna. Ja akurat mogę polecić http://dreamlandia.pl/imprezy-urodzinowe/ . Cieszą się naprawdę dobrymi opiniami.

Tymoteusz1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Tymoteusz1 » 27 maja 2018, 20:20

Faktycznie, jest wiele sklepów, które mają w swojej ofercie ciekawe pomysły na urodziny dziecka. Ja bym postawił przede wszystkim na wysoką jakość kupowanych przedmiotów, bo przecież będą miały one ciągły kontakt z maluchem. Jeśli chodzi o dostawę, to najlepiej sprawdzi się na pewno kurier gls. Ja w ten sposób zawsze robię takie zakupy i bardzo sobie to chwalę.

myrynda
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myrynda » 02 cze 2018, 11:29

Wiecie jaką frajdę miał nasz maluch w czasie pierwszych urodzin? Odbyły się w Restauracji Akademia w Warszawie. Było tam sporo dzieci, a obsługa sprawiła, że się cudownie wszystkie bawiły i wcinały z apetytem nie tylko smakowite desery. Jeśli będziecie chcieli celebrować jakąkolwiek uroczystość, to serdecznie polecam świętowanie jej właśnie w tym lokalu.

Nikolll
Amator
Amator

Post autor: Nikolll » 26 cze 2018, 08:19

Bardzo modne teraz jest wynajmowanie animatorów na tego typu imprezę. Wiem to z własnego doświadczenie, że dzieci zapamiętują tego typu urodziny na naprawdę bardzo długo a chyba o to w tym wszystkim chodzi, żeby te urodziny były zapamiętane na długo. Firma http://dreamlandia.pl/imprezy-urodzinowe/ specjalizuje się w organizacji imprez urodzinowych dla dzieci, mają naprawdę sporo doświadczenia w tym co robią polecam.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 28 lip 2018, 14:16

Jeżeli to pierwsze urodziny dziecka to powinnaś upiec tort, który będzie bardzo delikatny w smaku. Pamiętaj aby nie dodawać żadnego alkoholu nawet kroplę bo to sprawi, że tort będzie ostrzejszy. Jeśli nie wiesz jak ozdobić tort bo dla mnie to zawsze jest najtrudniejsza część to zobacz co ma w ofercie https://www.la-torta.pl/pl/c/Gotowe-jad ... koracje/18 są różne opłatki z bohaterami kreskówek :)

MagicznyMarcin
Amator
Amator

Post autor: MagicznyMarcin » 26 wrz 2018, 13:05

Jeśli chodzi o imprezy typu urodziny dziecka to myślę że bardzo dobrą opcją są animacje dla dzieci bydgoszcz, ze względu na fakt że dziećmi wtedy zajmuje się wykwalifikowana do tego osoba i doskonale umie je zabawiać.

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Post autor: elabarbara » 02 paź 2018, 08:50

Restauracja Bubbles w Warszawie, słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na ich temat, dlatego pierwsze urodziny naszej córki postanowiliśmy urządzić właśnie tam. Co okazało się świetną decyzją, urodziny urządzono w ogródku, na czym nam bardzo zależało a menu dostosowane pod gusta wszystkich gości i każdy z nich z przyjęcia wyszedł zadowolony a co najważniejsze z pełnym żołądkiem.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 09 paź 2018, 15:12

Pierwsze urodziny dziecka to idealny moment na zakup nosidełka ergonomicznego :) Sama zamawiałam takie nosidełko na https://www.babytula.pl/collections/nos ... gonomiczne i uważam, że to naprawdę świetna sprawa! Nosidełko jest wygodne w użytkowaniu i zapewnia komfort maluchowi! To zdecydowanie mój ulubiony, dziecięcy gadżet :)

Awatar użytkownika
AnnaKaterina
Laik
Laik

Post autor: AnnaKaterina » 09 paź 2018, 18:40

Załatwiłabym przede wszystkim tort w kształcie postaci z jej ulubionej bajki. Również gry i zabawy i może jakiegoś specjalnego gościa.

weronika95
Laik
Laik

Post autor: weronika95 » 10 paź 2018, 10:52

Myślę, że nie ma co przesadzać z całą oprawą, to małe dziecko, więc może się bać jakichś większych dekoracji

stokrotka
Amator
Amator

Post autor: stokrotka » 04 gru 2018, 08:21

Bubbles Bar Warszawa znam i ja, ponieważ miałam okazję tam wielokrotnie jadać. Myślę, że będzie to dobry wybór na celebrację tak ważnego wydarzenia. Ja akurat planuję wybrać się na ich Be4Party z promocyjną ceną szampana Munn jaki uwielbiam. Mam nadzieję, że uda mi się wpisać na godzinę 21.30 jeszcze.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków