Konto oszczędnościowe w Banku Smart

Piszcie o czym chcecie
kamez
Laik
Laik

Konto oszczędnościowe w Banku Smart

Post autor: kamez » 10 lut 2016, 17:17

Rozważam przejście do Banku Smart z obecnego mBanku. Czy wiecie coś więcej na temat tego rachunku osobistego? Nazywanego Smart Kontem osobistym? Mój obecny bank podniósł dość mocno opłaty za dotychczasowy ROR. Więc trafiłem na ofertę Smarta. Znalazłem w sieci dość pozytywne opinie klientów o banku smart, ale nie wiem na ile są wiarygodne. Szukam praktycznych porad, odnośnie tego czy w smarcie mogę uniknąć nadmiernych opłat za ROR, oraz z jakimi kosztami wiąże się prowadzenie tego konta.
Czytałem, że w Smarcie są dostępne dość atrakcyjne produkty oszczędnościowe dla klientów, którzy chcą lokować nadwyżki finansowe. W ofercie jest dostępny rachunek oszczędnościowy i lokaty terminowe. Stawki oprocentowania choć nie są szczególnie wysokie, to jednak na tle konkurencji w innych bankach wyglądają dość dobrze.
Co myślicie o Banku Smart jako materiale na instytucję prowadzącą konto osobiste i rachunek oszczędnościowy w PLN?

masterk
Amator
Amator

Re: Konto oszczędnościowe w Banku Smart

Post autor: masterk » 29 sie 2016, 00:33

Zakładaj spokojnie, to obecnie jeden z najlepszych, darmowych rachunków.

antonia
Amator
Amator

Re: Konto oszczędnościowe w Banku Smart

Post autor: antonia » 01 wrz 2017, 17:58

Jeżeli szukacie konta oszczędnościowego, sprawdźcie sobie serwis https://konta-oszczednosciowe.centrumfinansowe.pl znajdziecie tam narzędzia finansowe typu porównywarki, które znacznie ułatwiają wybór rachunków, kredytów czy pożyczek. Na tej stronie dostępne są wyłącznie aktualne dane, faja sprawa, bo strona udostępnia swoje narzędzia bezpłatnie.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków