Sposób na udany weekend

Piszcie o czym chcecie
EmmiliaF
Amator
Amator

Re: Sposób na udany weekend

Post autor: EmmiliaF » 24 sie 2019, 11:52

Może po prostu spakujcie kilka rzeczy i pojedźcie na wycieczkę? Po co siedzieć w domu jak macie czas i jest pogoda. Ja najlepiej właśnie wspominam weekendy gdy spontanicznie wsiadamy w samolot i lecimy do jakiegoś ciekawego miejsca. Taki wypad wcale nie musi drogo kosztować, trzeba tylko wiedzieć jak szukać biletów na samolot. Podobno przez Esky można łatwo to zrobić i np. polecieć bardzo tanio do Londynu czy też do jakiegokolwiek innego miasta, które marzy wam się zwiedzić. Ja jestem za takim spędzaniem swojego wolnego czasu.

KROLOKOWSKI
Laik
Laik

Post autor: KROLOKOWSKI » 24 sie 2019, 12:30

Udany weekend to czas spędzony z rodziną :)

luskaa21
Amator
Amator

Post autor: luskaa21 » 31 sie 2019, 22:14

Ja w weekendy uwielbiam czytac ksiażki, jakiś czas temu znalazłam bardzo interesującą ofertę na stronie https://www.taniaksiazka.pl/sygnal-shad ... 75865.html Znalazłam tutaj bardzo interesujące ksiązki które mam nadzieje spodobają się również mojej rodzince bo czytamy wszyscy.

Galina
Amator
Amator

Post autor: Galina » 10 paź 2019, 20:03

Jeśli jest pogoda to ja weekend spędzam na rowerze bo to najlepsza forma relaksu dla mnie i mojej rodziny. Polecam taką formę spędzania czasu ale ważne aby zadbać odpowiednio o sprzęt w tym przypadku rower. Ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... h_rowerowy pomoże nam wybrać odpowiedni środek do czyszczenia łańcucha i podpowie jak to robić.

karolinasz123
Laik
Laik

Post autor: karolinasz123 » 11 paź 2019, 07:39

Od dłuższego czasu mam ochotę spędzić weekend w góry, ale zawsze wypadnie coś innego :(

majaala
Amator
Amator

Post autor: majaala » 24 paź 2019, 15:58

Nie trzeba wyjeżdzać za granicę, żeby zwiedzić piękne miejsca, jakich w Polsce pod dostatkiem. Pokoje i apartamenty pod Krakowem w Mogilanach to miejsce, z którego blisko w piękne zakątki Małopolski i południowej Polski.. W obrębie 100 km jest masa atrakcji i świetnych do zobaczenia miejsc, które nadają się nie tylko na wędrówki, ale i na wypoczynek w otoczeniu natury i górskich widoków

Postzunia
Stylista
Stylista

Post autor: Postzunia » 04 lis 2019, 20:18

Wybierz się na weekend do stolicy z dziećmi i skorzystaj z rozrywek na tej stronie https://gdziezdziecmi.pl/ Dzięki niej znajdziesz szybko i sprawnie atrakcje dla dzieci i miejsca przyjazne rodzinom. Baza jest stale powiększana a miejsca które znajdują się na stronie są weryfikowane przez twórców strony. Na pewno dzięki tej stronie spędzisz aktywny i udany weekend.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków