Strona 1 z 1

Kredyt hipoteczny

: 15 kwie 2016, 13:36
autor: majjkaa59
Jak otrzymać od banku kredyt hipoteczny, który bank nam go udzieli w dzisiejszych czasach ? Wystarczy wszystko dokładnie obliczyć w tym kalkulatorze kredytów hipotecznych http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/ a otrzymacie najlepsze oferty pod swoje możliwości !

Re: Kredyt hipoteczny

: 19 kwie 2016, 12:52
autor: dylan
Też korzystam z takich wyliczeń.

Re: Kredyt hipoteczny

: 30 lip 2016, 14:47
autor: typon
Nie każdy kalkulator kredytów hipotecznych jest wart zainteresowania. Wiele z nich pokazuje rozbieżne wartości. Jednak pokazany powyżej jest wart sprawdzenia i zawiera oferty dużej liczby banków dostępnych w Polsce. Pozwala na wybór najlepszej oferty kredytowej.

Re: Kredyt hipoteczny

: 19 wrz 2018, 12:17
autor: smerfetkablond
Ciekawi mnie co teraz trzeba zrobić, żeby dostać kredyt hipoteczny, z tego co pamiętam ostatnio nie było to łatwe. W pracy pokazali mi artykuł o pożyczkach http://biznes-time.pl/kredyt-hipoteczny ... ipoteczny/ ciekawi mnie co trzeba zrobić, żeby spełnić warunki banku, jest to bardzo trudne?

Re: Kredyt hipoteczny

: 25 wrz 2018, 22:12
autor: piglet
Ja proponuję poszukać informacji na blogu http://bazanet.pl/kredyty-unijne/ - to sprawdzone źródło informacji. Dzięki tej stronie dowiesz się o atrakcyjnych ofertach

Re: Kredyt hipoteczny

: 12 paź 2018, 14:38
autor: sylkaa
W Habza finanse https://www.habza.com.pl/trudne-kredyty/
pomagają w uzyskaniu kredytu, nawet kiedy kilka banków już odmówiło. Warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych.

Re: Kredyt hipoteczny

: 05 lis 2018, 14:46
autor: newilla
Każdy z nas znajduje się zapewne w innej sytuacji. Jakiś czas temu znajomy polecił mi stronę: http://domfinansowy.org/ Można znaleźć na niej sporo treści na temat finansów, ale również zadać pytania z tego zakresu i uzyskać odpowiedź od specjalistów. Co sądzicie? Korzystacie czasami z tego typu forów?

Re: Kredyt hipoteczny

: 05 lis 2018, 17:40
autor: Jakub43
Ogólnie kredyty lepiej omijać szerokim łukiem. Często ludzie przez wzięcie jednego kredytu mają same problemy.
____
osuszanie budynków

Re: Kredyt hipoteczny

: 08 lis 2018, 12:04
autor: Blondyna22
Jak chcesz brać kredyt, a bank Ci go nie udzieli, to możesz również zainteresować sie ofertą jaką prowadzi firma https://kredytolog.com Znajdziesz tutaj dużo rozwiazań odnosnie kredytów które mogą Ci sie spodobać. Dzieki tej stronie będziesz mogła wziąć kredyt na dobrych i jasnych warunkach.