Coś na lepszą potencję

Piszcie o czym chcecie
moj1salon
Amator
Amator

Coś na lepszą potencję

Post autor: moj1salon » 20 maja 2016, 09:08

Nie dla mnie oczywiście ale dla męża. Od jakiegoś czasu ma znacznie gorszą kondycję jeśli chodzi o te sprawy... Nie wiem o co chodzi bo nigdy nie miał takich problemów.Zaczeły się dopiero jakiś czas temu.Czy to normalne,że zdrowy facet w wieku 42 lat ma takie kłopoty? Bo tego typu problemy pojawiają się chyba nie w takim wieku ale po 50-tce czy jeszcze później co nie? :(

Co robić ?

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Re: Coś na lepszą potencję

Post autor: eleonora » 24 maja 2016, 05:58

Mojemu facetowi też zdarzają się słabsze dni. Cóż, taka ludzka natura - nie zawsze można być na 100%. Szczególnie po męczącym czy pracowitym dniu.
Wspomaga się przede wszystkim tymi ziołowymi środkami, suplementami diety itd. Jak Cum on czy Man tabs. Ich skład oparty jest na żeń szeniu i innych składnikach powodującch lepsze ukrwienie męskich narządów płciowych.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

moj1salon
Amator
Amator

Post autor: moj1salon » 24 maja 2016, 08:10

A wiecie co jest najgorsze? To,że jak probuję z nim o tym porozmawiać to dosłownie się nie da. On reaguje bardzo nerwowo . Zamyka się w sobe. Już praktycznie nie uprawiamy seksu bo domyślałam się,ze ma przed tym opory psychiczne. Zauwazyłam,ze im bardziej mu opadał tym bardziej się stresował i z seksu nici.
Czy te środki są na receptę? Bo jak na receptę to raczej ich nie dostanę. No chyba,że sam wybiorę się do lekarza i powiem ,że chcę coś na potencję :D

panipotencja
Laik
Laik

Post autor: panipotencja » 26 maja 2016, 23:03

Możesz przeczytać ten artykuł "Co jeść na potencję" jest tam tak duża list składników, że gotowania z niej będzie na parę dni..

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: eleonora » 30 maja 2016, 08:33

moj1salon pisze:A wiecie co jest najgorsze? To,że jak probuję z nim o tym porozmawiać to dosłownie się nie da. On reaguje bardzo nerwowo . Zamyka się w sobe. Już praktycznie nie uprawiamy seksu bo domyślałam się,ze ma przed tym opory psychiczne. Zauwazyłam,ze im bardziej mu opadał tym bardziej się stresował i z seksu nici.
Czy te środki są na receptę? Bo jak na receptę to raczej ich nie dostanę. No chyba,że sam wybiorę się do lekarza i powiem ,że chcę coś na potencję :D
Cum on nie jest na receptę. Kupisz bez recepty w sieci. Zerknij sobie na pzyklad tutaj:
http://intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej ... -1646.html
czy tutaj:
http://allegro.pl/cum-on-30tab-erekcja- ... 19269.html

Radziłabym jednak kupić sobie w normalnym sklepie. Nikt Ci na pewno nie będzie kazał isć do lekarza :P
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

retoo
Laik
Laik

Post autor: retoo » 16 wrz 2017, 17:21

jest wiele sposobów na lepszą potencję i wcale nie trzeba od razu faszerować się tabletkami naturalne afrodyzjaki tez pomagaja :D

Vurla
Amator
Amator

Post autor: Vurla » 31 gru 2017, 02:38

A może warto wypróbować jakąś dietę na erekcję http://www.permen.pl/wspomaganie-erekcj ... zycia.html To oczywiście nie musi pomóc od razu, ale może wspomóc leczenie zaburzeń związanych z potencją. Najlepiej to chyba się przebadać i sprawdzić, co jest przyczyną.

Maranka
Amator
Amator

Post autor: Maranka » 25 sty 2018, 21:28

Jeżeli szukasz jakiegoś skutecznego środka na potencję, to zajrzyj na bloga: http://sportsempire.pl/titan-gel-opinie ... za-penisa/. Są tam artykuły, które opisują różnego rodzaju środki na potencję. Znajdziesz też opinie, czy dany środek działa tak jak reklamują, czy nie. Na pewno znajdziesz informacje o najlepszym, skutecznym środku.

Tuni
Amator
Amator

Post autor: Tuni » 18 cze 2018, 09:33

Czasami u facetów nie chodzi o samą potencję i problem z erekcją. Często są zawstydzeni bo uważają, że ich sprzęt jest za mały. Na rynku istnieje wiele tabletek na powiększenie penisa, słyszałam nawet o Member XXL. Warto się zastanowić, czy to nie w tym właśnie tkwi problem.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków