depilacja laserowa- opinie

Piszcie o czym chcecie
Rose
Czeladnik
Czeladnik

Re: depilacja laserowa- opinie

Post autor: Rose » 17 lut 2018, 16:25

Ja też raczej sugerowałabym zapytac znajome. Jak robic to robic dobrze, a nie pozniej powtarzac. Laser vectus z tego co tutaj pisza usuwa włoski na trwałe https://www.beautyskin.com.pl/trwale-us ... ectus/Sama jeszcze nie usuwałam, ale znajoma fryzjerka wlasnie zasugerowala. Chcialabym sie wreszcie zdecydowac zwlaszcza ze wreszcie szykuja mi się prawdziwe wakacje ;)

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 19 lut 2018, 10:23

Ja czytałam, że depilacja laserowa to idealna metoda dla osób, które mają kłopt np. z wrastajacymi włoskami czy podrażnieniami po goleniu. Po serii zabiegów na prawdę można pozbyć się owłosienia praktycznie na każdej części ciała. Jedynym minusem jest cena depilacji laserowej. Ale to koszta rozłożone na raty i żeby cieszyć się piękną skórą, warto zainwestować trochę funduszy. W Warszawie z zabiegów laserowego usuwania włosków polecano mi skorzystać w Studio Calypso: http://studiocalypso.pl/aktualnosci/90 . To ostatni dzwonek, by zdążyć przed latem!

BarberKing
Laik
Laik

Post autor: BarberKing » 19 lut 2018, 10:25

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza forma depilacji i koniec kropka.

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 19 lut 2018, 22:21

Depilacja laserowa jest najlepsza, polecam w 100%. Tylko w sprawdzonych miejscach i na dobrych laserach, ja robię zawsze w CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą, cenowo i jakościowo bardzo atrakcyjnie. I włoski nie odrastają, przynajmniej w tym czasie w którym jestem po zabiegach nic nie odrosło. Ale rozmawiałam ze znajomą która robiła dużo wcześniej to też nadal jest gładziutka. Co do bólu jeszcze - jak dla mnie to nie tyle boli co jest bardziej nieprzyjemne, na pewno do przeżycia.

kolemilka
Laik
Laik

Post autor: kolemilka » 19 lut 2018, 23:27

Ja już długi czas odkładam każdy grosz, żeby tylko zafundować sobie własnie depilację laserową :D

krecona84
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: krecona84 » 21 mar 2018, 12:10

Możesz też mieć taki laser u siebie w domu dlatego, że jest możliwy wynajem lightsheer i cena za taki zabieg może się zdecydowanie zmniejszyć, jak wynajmiesz sobie laser np. z koleżankami ;)

henryk
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: henryk » 22 mar 2018, 11:51

Może orientujecie się, ile może kosztować taki laser do depilacji? Zastanawiam się, jak duża jest to inwestycja i czy naprawdę warto coś takiego kupować. Może lepiej wynajmować, bo wiadomo, że technologia idzie cały czas do przodu.

Weronikaa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Weronikaa » 27 mar 2018, 09:11

Depilacja laserowa to świetny sposób na ładne, ogolone części ciała, z którymi nie musimy się potem męczyć. Jest to naprawdę wygodne, zwłaszcza latem , kiedy najwięcej pokazujemy to ciało. Ja też sie nad takim zabiegiem zastanawiam, choć nie ukrywam, troszkę on kosztuje.. Jak wynika z oferty tego salonu http://contourstudio.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/, za pachy i całe nogi zapłaciłabym ponad 800 zł. Myślę, że się skuszę jednak.

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 03 kwie 2018, 09:06

Chociaż metod depilacji jest sporo - maszynka do golenia, pianka do depilacji, depilacja mechaniczna, to jednak wariant laserowa jest najbardziej trwał, skuteczny i pewny. Nie ma tu podrażnień skóry, alergii, wrastania włosów. Kilka zabiegów i można raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. Grunt tylko, by wykonywać zabiegi w profesjonalnym studiu i pod okiem doświadczonego fachowca. Ja Wam polecam W Warszawie Studio Calypso: http://studiocalypso.pl/aktualnosci/90 . Będziecie zadowolone.

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 03 kwie 2018, 13:11

Ile zabiegów zapewnia słabsze odrastanie włosów?

katarzyna.j
Amator
Amator

Post autor: katarzyna.j » 06 kwie 2018, 08:39

a czy depilacja laserowa nadaję się do rąk? Czy może lepiej skorzystać z czegoś klasycznego jak depilacja rąk plastrami? Co byście wybrały?

Tamagotchi
Laik
Laik

Post autor: Tamagotchi » 07 kwie 2018, 15:46

Wiesz co, moim zdaniem depilacja za pomocą plastrów wykonywana w domowym zaciszu nie dość, że jest nieskuteczna, to jeszcze przynosi mnóstwo niepotrzebnego bólu. Znacznie lepszą opcją jest przecież depilacja kraków. Sama już nie raz korzystałam z przeróżnych gabinetów kosmetycznych, które u nich znalazłam i rozumiem, że to mi się po prostu opłaca.

roksa1
Laik
Laik

Post autor: roksa1 » 07 kwie 2018, 19:09

Ja nie jestem zadowolona

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lolka » 06 lip 2018, 17:08

Uważam, że depilacja laserowa jest super :) Wzbraniałam się przed nia przez kilka lat ale na to lato postanowiłam się już dobrze przygotować :) Wybrałam się do wrocławskiego salonu COCO-TIME. Stosują tam nowoczesnej generacji laser diodowy. Zabieg jest bardzo komfortowy i jak dla mnie prawie w ogóle bezbolesny. Atrakcyjne ceny, super podejście do klienta. Po serii kilku zabiegów pozbyłam się niechcianego owłosienia na nogach, teraz czas na okolice bikini :)

MichalekPodloga
Laik
Laik

Post autor: MichalekPodloga » 21 lip 2018, 18:04

Ja ostatnio poddałem się depilacji laserowej rąk. Czy tego żałuję? Nie. Czy czuję się mniej męsko? Nie. Dla mnie to super sprawa i teraz nie mam problemów z nadmiarem owłosienia na rękach. Sam zabieg bardzo bezpieczny i bezbolesny. Jeżeli kogoś to interesuje to więcej informacji na ten temat znajdzie na https://depilacjavectus.pl/depilacja-rak/ :)

FiriFifRi
Laik
Laik

Post autor: FiriFifRi » 22 lip 2018, 12:37

W mojej opinii depilacja laserowa jest najlepszym sposobem ze wszystkich możliwych depilacji. Mam dobry bardzo dobry tego przykład, czyli moją żonę. Ostatnio poddała się serii zabiegów depilacji vectus i teraz cieszy się gładką skórą, bez żadnych podrażnień. Impulsem do tej decyzji było trafienie przez nią na https://vectusgdynia.pl/laser-vectus/. Wydaje mi się, że warto tego spróbować nie tylko ze względów estetycznych, ale czasami też tych higienicznych :)

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 23 lip 2018, 09:46

Nie mam przekonania do depilacji laserowej. Ja chodzę na zabiegi Epilfree do kosmetyczki. Wykonuje się je po depilacji woskiem. Dzięki temu włoski odrastają dużo wolniej i są dużo słabsze. Wydaje mi się też, że jest ich mniej :) Takie zabiegi to super sprawa, są zupełnie nieinwazyjne. Koniecznie o nich poczytajcie.

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 23 lip 2018, 10:31

Czy takie zabiegi są skuteczne?

sandramuz
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: sandramuz » 28 lis 2018, 01:45

Zależy jaki laser, Vectus jest skuteczny i bezpieczny

asia3939
Mistrz
Mistrz

Post autor: asia3939 » 11 wrz 2019, 14:44

Według mnie depilacja laserowa to bardzo interesujący zabieg, ponieważ można pozbyć się zbędnego owłosienia. Z takiego zabiegu głównie korzystają kobiety i pozwala się on im poczuć komfortowo. Wejdźcie sobie na stronę https://skinlogica.pl/zabiegi/depilacja-laserowa jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda oferta profesjonalnej depilacji laserowej.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 12 wrz 2019, 09:54

To raczej dość skuteczny zabieg, choć też nie na zawsze, włoski w końcu odrastają, ale trwa to dłużej. Sama depilacja laserowa jest bezpieczna, choć i nie dla wszystkich

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków