Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Piszcie o czym chcecie
alexrom4
Laik
Laik

Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Post autor: alexrom4 » 02 paź 2017, 12:54

NIe produktów spożywczych nie kupuje przez internet głównie dlatego że kupując w sklepie sam mogę wybrać produkt...chodzi mi głównie o datę ważności.

waxxx
Amator
Amator

Post autor: waxxx » 05 paź 2017, 09:08

Zerknij jeszcze na stronę gazetkonosz.pl, bo to spore ułatwienie w zakupach. Teraz pojawiła się na stronie gazetka lidl od 05.10.2017 i inne sklepy. Rośnie popularność takich stron przez to, że zanim coś kupisz to możesz porównać ceny i dopiero się zdecydować, gdzie to kupisz.

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 05 paź 2017, 11:05

Które sklepy online z żywnością są najlepsze? Wnoszą zakupy?

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 14 paź 2017, 19:20

ja obecnie zamawiam mnóstwo rzeczy do domu przez internet. Te codziennego użytku również. Ostatnio natrafiłam na poradnik dotyczący oled tv na https://www.spidersweb.pl/2017/06/samsung-qled-q8c.html . Też zastanawiam się, czy lepiej kupić stacjonarnie, czy jednak przez internet.

TomaszS
Amator
Amator

Post autor: TomaszS » 14 paź 2017, 19:51

Na Aliexpres :)

Awatar użytkownika
szaryburek
Laik
Laik

Post autor: szaryburek » 18 paź 2017, 12:08

Akurat w takich obszarach tematycznych staram się poszukiwać porad w Internecie. I co ciekawe, z reguły udaje się znaleźć naprawdę interesujące i przydatne porady :)
Można pojechać daleko, lecz nie ucieknie się od samego siebie. Tak jak od cienia.

Arron
Laik
Laik

Post autor: Arron » 18 paź 2017, 14:20

Tak, korzystam z tesco i robię zakupy on-line. Nie wszystkie produkty są dostępne. To poważny minus takiego rozwiązania

sportsman
Laik
Laik

Post autor: sportsman » 07 gru 2017, 12:51

Ja zamawiam przez Internet praktycznie wszystko, zaczynając od artykułów spożywczych, przez kosmetyki, po damskie stroje triathlonowe i zdecydowanie polecam ten rodzaj zakupów! Jest taniej, wygodniej, nie trzeba się przepychać pomiędzy sklepowymi półkami razem z mnóstwem innych ludzi, a często też można znaleźć jakieś małe, rodzinne sklepiki, które oferują wysokiej jakości, naturalną żywność, którą ciężko by było znaleźć w sklepach stacjonarnych.

mirka98
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: mirka98 » 25 gru 2017, 15:39

jjusti18 pisze:Ja bardzo często robię zakupy online i w szczególności w zagranicznych sklepach. Sama często też sprzedaje również rzeczy, ponieważ mam sklep i jedno na pewno wiem, że jest tu potrzebny dobry kurier.
To prawda. Ja natomiast zaczęłam nadawać przesyłki przez bliską paczkę. To jedyny dostarczyciel, na którego moi klienci się nie skarżą. Może dlatego, że odbiór jest w punktach i z kurierami styczności nie mają w ogóle?

szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: szaddannik » 26 gru 2017, 11:44

Codziennego użytku czyli na przykład można pod to podciągnąć Pufy? Jeśli tak, to rzeczywiście ostatnio kupiłem w bardzo fajnym sklepie takie mebelki. Właśnie czekam na przesyłkę i mam nadzieję, że niedługo do mnie dotrze!

majka.mitrega
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: majka.mitrega » 27 gru 2017, 13:13

Raczej nie.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 28 gru 2017, 15:48

To chyba nic strasznego? Na stronie http://www.pokoj-dzieci.pl/ znalazłam nawet informacje, że w niektórych sklepach internetowych można wybierać produkty według kaloryczności. Koszty dostawy to najczęściej 5–30 zł zależnie od wartości zakupów, ale wiele sklepów oferuje darmową dostawę po przekroczeniu ustalonej kwoty. Zakupy dowożone są o umówionej porze samochodami dostawczymi umożliwiającymi zachowanie odpowiedniej temperatury produktów. Na rynku działa wiele spożywczych sklepów internetowych. Niektóre z nich powiązane są z supermarketami tradycyjnymi, inne działają tylko w sieci.

morelka23
Amator
Amator

Post autor: morelka23 » 28 gru 2017, 21:14

Ja osobiście często zamawiam przez internet , nawet ubrania czy dodatki , jakiś czas temu znalazłam ciekawą stronę z zegarkami http://protime24.pl/product-aar-35285-Z ... wkowy.html Mają tam bardzo duży wybór , mi bardzo spodobał się właśnie ten. Bardzo elegancki zegarek , który będzie pasować do wszystkiego.

bugabooo
Laik
Laik

Post autor: bugabooo » 29 gru 2017, 14:43

Iguuanka pisze:Codziennego użytku tzn chemia, jedzenie itd? To raczej nie zdecydowanie czesciej odwiedzam sklep internetowy z ubraniami czy jakimiś akcesoriami, elktroniką itd. Coś co mogę poprzebierać, poczytać itd. Po takie najważniejsze rzeczy to po prostu do sklepu ide i kupuje. Jakos nie widze sensu zamawiania zywnosci online czy zapasu papieru toaletowego, w ten sposob to juz nie przesadzajmy, bo popadniemy w totalnie wygodny styl zycia i niedlugo wszytskiego nam sie odechce.
Jak dostarczają paczki? Gdy sklep z ubraniami online całkowicie zawiódł i wysłał paczkę za pośrednictwem taniego kuriera ... paczka została utracona. Więc teraz kupuję tylko ze sklepu, który korzysta z usług http://www.parcelabc.pl. Polecam, abyś zrobił to samo.

uniata
Amator
Amator

Post autor: uniata » 22 sty 2018, 10:26

Spożywczych zakupów jeszcze nigdy nie robiłam w necie. Ale za to często kupuję chemię, ubrania, kosmetyki, czy np. tampony - https://www.myob.pl/. Tak jest dla mnie wygodnie - mogę zrobić zakupy na spokojnie, kiedy chcę. Zawsze przeglądam kilka sklepów, by zobaczyć, gdzie jest najtaniej i dopiero wtedy kupuję. Bo czasami nawet w jakimś drogim sklepie jest fajna promocja i można coś kupić w dobrej cenie.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 19 mar 2018, 01:15

Tak, zamawiam przez Internet ze względu na wygodę, duża ofertę. Jestem wegetarianka i produkty wege są czasem trudno dostępne w sklepach stacjonarnych. Największy problem miałam zawsze z kremem do gotowania , ale znalazłam go tu https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Krem ... 200ml/3307 . Od tego czasu tylko w tym sklepie go kupuje.

Tymoteusz1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tymoteusz1 » 23 mar 2018, 08:28

Pewnie, ja zamawiam przez sieć wszystko, co tylko się da. Po prostu nie lubię tracić czasu na chodzenie po sklepach, szczególnie gdy przesyłki kurierskie są tak bardzo opłacalne. Sam sprawdzałem ostatnio inpost cennik za pośrednictwem Furgonetki i pozytywnie się zaskoczyłem. Nie ma co przepłacać, żyjemy przecież w XXI wieku :)

lee Yuu
Amator
Amator

Post autor: lee Yuu » 23 mar 2018, 21:02

Jeżeli można nazwać buty zakupami codziennego użytku to tak :D aktualnie szukam trampek tutaj https://butymodne.pl/domowe-damskie-c10783.html Moja siostra zamawiała tu Botki i poleciła mi tą strone :) jak wpadnie mi cos w oko to zrobie swoje pierwsze zakupy :)

lolka
Amator
Amator

Post autor: lolka » 23 mar 2018, 21:05

Mi zdarza się kupować przez internet prawie wszystko począwszy od rzeczy codziennego użytku po meble lub części samochodowych. Niestety z przewozem rzeczy o dużych gabarytach jest zawsze problem. Dlatego warto mieć jakąś zaufaną firmę przewozową. Ja już mam swoją ulubioną https://www.pogotowiepaczkowe.pl/poczta-polska-kontakt. Zaufałam im ponad rok temu i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. Świadczą też usługi międzynarodowe :)

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 29 mar 2018, 17:26

Ja bardzo lubię robić zakupy w sieci. Najczęściej są to ubrania, buty lub dodatki ale teraz np zamierzam kupić nową komodę rtv do sypialni i wpadła mi w oko oferta sklepu Furnival https://www.furnival.pl/komody-rtv,28,kategoria. Bardzo atrakcyjne ceny i towar dostępny od ręki - wysyłka w 2 dni robocze, nie trzeba czekać kilku tygodni na realizację zamówienia.

jackwelss39
Amator
Amator

Post autor: jackwelss39 » 03 kwie 2018, 12:37

Takich rzeczy to raczej nie zamawiam online. Przynajmniej raz w tygodniu chodzimy do supermarketów i tak robimy takie większe zakupy. Jednak co do takich większych zakupów, elektronika, meble itp to już raczej sięgam do internetu. Tak teraz robiłem zakupy do domu w sklepie https://carpetforyou.pl Zamówiłem parę bardzo eleganckich dywanów.

elabarbara
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elabarbara » 13 cze 2018, 18:01

A jesli kupujecie np. sprzęt AGD to z jakiego kuriera korzystacie ? Bo ja chciałam kupić pralke i znajoma poleca mi tani kurier profesjonalny z DPD. Tym bardziej że mogła bym na stronie śledzić DPD status paczki . Myślicie że warto skorzystać z ich usług ? Z tego co słyszałam to profesjonalna firma z dużym doświadczeniem.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 18 cze 2018, 10:59

Tak, zamawiamy, bo to wygodniejsze i tańsze. Poza tym sklepy online mają większą ofertę produktów od tych skllepów stacjonarnych. Np;. w sklepie zakręcony słoik bez problemu dostaje sok z Acerolii, a w sklepach stacjonarnych jest problem z ich dostępnością. Jeśli i Wy macie problem z dostaniem tego soku w sklepach, to znajdzicie go tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Sok- ... 50-ml/3208

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków