Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Piszcie o czym chcecie
neural1985
Laik
Laik

Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Post autor: neural1985 » 12 sty 2017, 10:21

Pytanie kieruję w szczególności do kobiet. Czy robicie zakupy codziennego użytku przez internet? Ja z moja dziewczyną robimy to już od 2 lat jeżeli chodzi o chemię gospodarczą, ona bierze też kosmetyki, które używa w swojej pracy - jest wizażystką. Co jakiś czas zamawiamy też perfumy. Wydaje mi się, że o ile chodzenie po sklepie szukając ciuchów może być przyjemne to spacer po hipermarkecie w celu szukania proszku czy mydła nie jest już fascynujące wink a przecież trzeba to jeszcze wnieść do domu. Ja raz, dwa razy w miesiącu składam zamówienie, kurier przywozi mi to do domu i przesyłka jest gratis. Nie tracę czasu w sklepach. Teraz myślimy z dziewczyną o zakupach spożywczych też tą drogą. Macie z tym jakieś doświadczenia? Robicie zakupy w ten sposób? Jeżeli nie to dlaczego?

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?

Post autor: genta » 26 lut 2017, 10:56

Pewnie że kupuję takie rzeczy w sieci. Są o wiele tańsze niż stacjonarnie, nawet jak do ceny doliczymy przesyłkę. Jak czegoś mi potrzeba to już odruchowo szukam tego w sieci. Ostatnio szukałam kamizelek odblaskowych dla dzieciaków i znalazłam bardzo fajne na tej stronie https://odblaski24.com.pl/kamizelki-odb ... dla-dzieci

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 27 lut 2017, 13:29

Z takich rzeczy, to tylko kosmetyki. jedzenia nie zamawiam.

Awatar użytkownika
Izabell32
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Izabell32 » 27 lut 2017, 18:57

Ja obecnie większość rzeczy kupuję online. Także zakupy spożywcze. Wybieram ze strony co mi potrzebne, a sklep dostarcza mi wszystko do domu. Wygodna opcja.
Wiecie gdzie jest duży wybór damskich torebek? Proszę o info o sprawdzonych sklepach - PRIV!

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 07 mar 2017, 23:41

Zamawiam przez internet co tylko się da :P Od tego są sklepy internetowe i firmy kurierskie, żeby klient nie musiał się przemęczać i jeździć godzinami po sklepach.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 08 mar 2017, 09:13

Czasami zamawiam. Ale najczęściej potrzebuję czegoś "na już", więc kupuję stacjonarnie.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 08 mar 2017, 11:08

Faktycznie, jak się zamawia online to czasem czeka się do tygodnia.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 08 mar 2017, 12:45

Nie bardzo, jako że mam sklepy pod nosem

malwonka
Laik
Laik

Post autor: malwonka » 16 mar 2017, 11:14

Po wielu podejściach zakończonych niepowodzeniem, a właściwie rezygnacją z zakupów on-line, zdecydowała się na zmianę. I Kilka miesięcy temu pierwszy raz zrobiłam takie zakupy przez Internet. W pierwszym podejściu kupiłam to, co zawsze w domu najszybciej się kończy, czy zapas ręczników papierowych. Nie chciałam robić zakupów w nieznanym sklepie, dlatego posłuchałam opinii koleżanki, które od dłuższego czasu kupuje tego typu rzeczy w tym sklepie http://www.higiena.net.pl/produkty/syst ... owe,2,9695. Mówiła, że nigdy nie było z nimi żadnego problemu i cała komunikacja przebiegała idealnie. W moim przypadku też tak było, nie mam żadnych zastrzeżeń i to zarówno jeśli chodzi same zakupy, jak i o dostawę oraz o sam towar. Jak już raz przekonałam się do takich zakupów to chyba będę je powtarzać, jak już tylko zapasy będą zbliżać się do końca :)

kalma
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kalma » 17 mar 2017, 10:16

genta pisze:Pewnie że kupuję takie rzeczy w sieci. Są o wiele tańsze niż stacjonarnie, nawet jak do ceny doliczymy przesyłkę. Jak czegoś mi potrzeba to już odruchowo szukam tego w sieci. Ostatnio szukałam kamizelek odblaskowych dla dzieciaków
Tak ja też ostatnio kupowałam online odblaski dla dzieci ale na tej stronie: http://www.refloactive.com/kamizelki-od ... dla-dzieci dzieciaki wracają czasem późnym popołudniem ze szkoły i wtedy lepiej żeby miały założone odblaski.

sienna_081
Amator
Amator

Post autor: sienna_081 » 20 mar 2017, 20:27

Obecnie większość rzeczy kupuję przez internet. Zarówno kosmetyki, sprzęty AGD/RTV czy obecnie coraz więcej akcesoriów dla zwierząt. Dopiero jak zajrzałam do sklepu internetowego https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Zywienie-psa-326.html w poszukiwaniu przysmaków, karmy i innych akcesoriów dla pieska zauważyłam jak słabo są wyposażone sklepy zoologiczne w mojej okolicy. W sieci wybór różnych artykułów jest ogromny i do tego za niższą cenę. Można kupić coś o znacznie wyższej jakości co w stacjonarnych sklepach jest niedostępne.

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Laik
Laik

Post autor: Ombre_Clothing » 23 mar 2017, 15:12

Oh przez internet kupujemy już praktycznie wszystko - łącznie ze spożywką, której tak wszyscy się bali :))
A wiadomo, to ogromna oszczędność czasu jeżeli wieczorem usiądziemy i wybierzemy swoje zakupy, które przyniosą nam pod nos. Często takie zakupy okazują się też o wiele tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Na pewno warto poszukać swoich sklepów i śledzić je na bieżąco. Z doświadczenia wiemy, że sklepy co chwila organizują promocje, przy których czasami można robić zakupy za bezcen. :)
I jeżeli poszukujecie sklepu z trochę inną tematyką jaką jest moda męska to w pierwszej kolejności zapraszamy do nas na rozeznanie. Nieważne czy szukacie czegoś dla nastoletniego syna czy dorosłego mężczyzny - na pewno każdy z nich się u nas doskonale odnajdzie.
Zajrzyjcie, sprawdźcie nas same :)
Moda męska online --> http://www.j.mp/Ombre__PL
Zapraszamy! :)

turyna
Amator
Amator

Post autor: turyna » 23 mar 2017, 19:57

codziennego rpzez neta nie..bo lepiej samemu dotknac i zobaczyc jaka jakosc produktu niz pozniej sie rozczarowac

peko
Laik
Laik

Post autor: peko » 23 mar 2017, 20:40

jasne,że tak , nawet żywność :)

elabarbara
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elabarbara » 23 mar 2017, 23:00

Ja również kupuję ciuszki,produkty,zabawki dla dzieci przez internet jest to wygodna forma zakupów. Mojemu dziecku kupuję mleko modyfikowane dla alergików http://humana-baby.pl/blog/alergia-na-mleko-krowie/ no niestety jest alergikiem i nie może pić mleka krowiego czy też te ze sklepu pasteryzowane. Koleżanka poleciła mi Humana że mają dobre produkty dla dzieci bo też kupuje. Zauważyłam że moje dziecko po tym mleku także nie ma problemów z wypróżnianiem się jest najedzona.

waxxx
Amator
Amator

Post autor: waxxx » 02 maja 2017, 20:58

Ja zamawiam naprawdę różne rzeczy. Bardzo rzadko robię zakupy stacjonarnie. Ostatnim moim zakupem w sieci była biografia Kurta Cobaina, którą znalazłem na http://vesper.pl/biografie/225-pod-ciez ... 8386365487 . Mają dużo ciekawych książek w bardzo promocyjnych cenach. Ja zaglądam na stronę dość często.

grynti
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: grynti » 05 maja 2017, 05:14

Koniecznie zamawiajcie buty w sieci, tutaj mają świetne ceny http://www.szch.pl , wysyłka (bezpłatna) z azji trwa nawet 8-10 dni, co moim zdaniem i tak jest bardzo szybko. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych modelów dla kobiet jak i dla mężczyzn.

kantorka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kantorka » 31 maja 2017, 22:38

Tak, od niedawna robię zakupy codziennego użytku też przez internet. Zakupy spożywcze, chemię, podpaski.. https://www.frisco.pl/pid,1115/n,bella- ... tn,product . Jest tak po prostu szybciej i łatwiej

kiniakinga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kiniakinga » 27 cze 2017, 20:32

Ja też jestem tego dania. Szybciej łatwiej i o każdej porze dnia i nocy. Ja potrzebowałam jakiegoś dobrego tuszu do rzęs i znalazłam doskonały wybór na stronie http://pl.rimmellondon.com/produkty/tusze-do-rzes . Dla mnie to jak najbardziej produkt codziennego użytku.

jjusti18
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: jjusti18 » 28 wrz 2017, 17:57

Ja bardzo często robię zakupy online i w szczególności w zagranicznych sklepach. Sama często też sprzedaje również rzeczy, ponieważ mam sklep i jedno na pewno wiem, że jest tu potrzebny dobry kurier. Ja długo nie mogłam trafić, aż znajomi mi polecili żeby zapoznać się z http://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/pa ... -polski,99 . Tutaj zauważyłam niezbędnych informacji, gdzie znaleźć taniego i solidnego kuriera. Dowiedziałam się o wyszukiwarce usług kurierskich i brokerskich. Myślę, że dzięki tej stronie znajdę idealną ofertę dla siebie.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 28 wrz 2017, 18:57

Zdarza mi się zamawiać takie produkty.

teklazz
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: teklazz » 30 wrz 2017, 10:31

Ja powiem szczerze, że kiedyś miałam opory przed kupowaniem w sieci ale w końcu się przełamałam i nie żałuję ;) To ogromna wygoda i przede wszystkim oszczędność czasu. Dzisiaj w Internecie mogę zamówić praktycznie wszystko. Ostatnio chociażby przeglądałam sobie pompy na https://www.budujesz.pl/geko-pompa-wody ... 20-186280/ . Swoją drogą bardzo fajny sklep z rozsądnymi cenami.

Iguuanka
Amator
Amator

Post autor: Iguuanka » 30 wrz 2017, 22:38

Codziennego użytku tzn chemia, jedzenie itd? To raczej nie zdecydowanie czesciej odwiedzam sklep internetowy z ubraniami czy jakimiś akcesoriami, elktroniką itd. Coś co mogę poprzebierać, poczytać itd. Po takie najważniejsze rzeczy to po prostu do sklepu ide i kupuje. Jakos nie widze sensu zamawiania zywnosci online czy zapasu papieru toaletowego, w ten sposob to juz nie przesadzajmy, bo popadniemy w totalnie wygodny styl zycia i niedlugo wszytskiego nam sie odechce.

skumajBejb
Laik
Laik

Post autor: skumajBejb » 30 wrz 2017, 23:36

Ja nie, wolę jednak spotykać się z ludźmi w sklepach stacjonarnych i tam robić zakupy

Przedpratny240
Laik
Laik

Post autor: Przedpratny240 » 02 paź 2017, 06:41

Warto nawet owoce i warzywa zamawiać w ten sposób bo wtedy daja nam je z magazynów a nie z tego całego ogólnego syfu...

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków