Prezent urodzinowy dla ukochanej

Piszcie o czym chcecie
riuni1987
Laik
Laik

Prezent urodzinowy dla ukochanej

Post autor: riuni1987 » 17 sty 2017, 12:38

Witam ! Jako ,że zbliża się ten dzień ,chcę coś ciekawego jej kupić macie jakieś pomysły ,myślałem o pakiecie do SPA ? ktoś coś poleca ,to będą nasze pierwsze urodziny odkąd jesteśmy razem

fryzjersko22
Amator
Amator

Re: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Post autor: fryzjersko22 » 26 sty 2017, 00:23

Kup jej może jakiś fajny kosmetyk? kobiety uwielbiają dostawać kosmetyki;P zobacz sobie na tej stronie http://www.himalayaherbs.pl/ mają bardzo dobre, niedrogie i ekologiczne kosmetyki khadi. Bardzo fajne moim zdaniem mają olejki do masażu albo na przykład maseczki.

troszku
Laik
Laik

Post autor: troszku » 26 sty 2017, 16:53

A może jakiś prezent niespodzianka? Wyjazd? Albo coś, o czy marzy? Ja swojemu chłopakowi kupiłam na rocznicę sprzęt narciarski, o którym mówił już od długiego czasu. W ogóle się nie spodziewał więc prezent był jeszcze milszy. Co prawda miałam trochę problemu bo ciężko było mi to ukryć w naszej kawalerce, ale na szczęście koleżanka podsunęła pomysł żeby wykorzystać magazyny do wynajęcia, gdzie zostawiłam wcześniej zakupiony prezent :D

Oliwa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Oliwa » 27 sty 2017, 09:09

Według mnie pobyt w SPA (może w Kazimierzu http://villabohema.pl?) też byłby trafionym prezentem.

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 29 sty 2017, 08:59

To całkiem fajny pomysł :) Ja bym chciała, żeby mnie mąż zabrał do Anlaya Day Spa :) :) Jakby wpadł na taki pomysł, to odwdzięczyłabym się czymś równie super. Ale on pewnie kupi mi jak zawsze kosmetyki...

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków