Praca za granicą

Piszcie o czym chcecie
kinia744
Stylista
Stylista

Re: Praca za granicą

Post autor: kinia744 » 10 lip 2018, 13:46

Uważam, że lepiej byłoby skorzystać z ofert pracy w agencji pracy ale w Polsce. Jeśli Ci się spodoba tutaj praca na takich warunkach wtedy możesz myśleć nad wyjazdem. Na stronie: http://art-vending.pl/ możesz znaleźć rozwiązanie dla siebie. Jest to strona agencji pracy, na której możesz spróbować znaleźć coś dla siebie. Trzymam kciuki!

lolka
Amator
Amator

Post autor: lolka » 12 lip 2018, 17:04

praca zagranicą to przede wszystkim mozliwość dużo większych zarobków niż tu w kraju. Ja od 2 lat pracuję w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Wyjeżdżam z agencją Dolce Vita i mogę ją śmiało polecić wszystkim, którzy planują podjąć taką prace. Dobre stawki, terminowe wypłaty i mozliwość otrzymania premii np przed świętami.

Rose
Amator
Amator

Post autor: Rose » 01 wrz 2018, 15:10

To kwestia i wlasnych kwalifikacji i oczekiwan pracodawcy. My teraz pracowalismy nad sporym projektem w firmie. Potrzebnych bylo kilka osob, ktore miały wyjechac na pol roku do Holandii do firmy siostry. No slabo szukac wsrod swoich bo wiadomo, ze to pozniej okazuje sie ze nie kazdy nadaje sie do danej pracy... Po mscu zebralismy ekipe zatrudniona przez nasza agencję hr Work Room i na szczescie taka ktora naprawde zna sie na branzy, bo z tego co juz wiemy sporo rzeczy jest w tej drugiej firmie do zmiany
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2018, 17:05 przez Rose, łącznie zmieniany 1 raz.

lolka
Amator
Amator

Post autor: lolka » 13 wrz 2018, 17:31

I ja od kilku ładnych lat pracuję zagranicą :) Nie jest tak zle choć wiadomo, czasem troszkę tęsknie i za rodziną i za znajomymi :) Aktualnie od kilku lat współpracuję z agencją Dolce Vita https://www.facebook.com/opiekunki.dolcevita/. Oferują pracę na podstawie umowy, dobre stawki i dodatkowe premie np przed świętami :) Można liczyć na ich wsparcie, zapewniają poczucie bezpieczeństwa co bardzo sobie cenię.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków