Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa

Piszcie o czym chcecie
szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa

Post autor: szaddannik » 03 sie 2017, 20:33

Słuchajcie, moja żona ostatnio trochę świruje na punkcie tego, że się starzeje... Mieszkamy w Londynie, i mam do was prośbę. Jeśli ktoś z was też jest z Londynu lub ogólnie z UK, może podpowie mi gdzie znajduje sie najlepsza Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa? Chciałem zrobić jej prezent w postaci jakiegoś zabiegu odmładzającego.

dylan
Mistrz
Mistrz

Re: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa

Post autor: dylan » 04 sie 2017, 14:18

Lepiej przyjedź do PL, będzie taniej.

kamsia56
Laik
Laik

Post autor: kamsia56 » 22 wrz 2017, 12:36

Ja zrobiłam za super kwotę redukcję zmarszczek w warszawie u drkepa.com klinika Medbeauty jestem zadowolona, skóra gładka i od razu jakby 10 lat mniej :)

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 22 wrz 2017, 13:37

Ile zapłaciłaś?

Marlenka33
Amator
Amator

Post autor: Marlenka33 » 22 wrz 2017, 14:34

cena to chyba zalezy o głebokości zmarszczek, ja sama jestem zainteresowana bo ostatnio tak siebie zaniedbałam ...po odejściu faceta to ocena krytyczna,10 lat więcej. :(

alii
Laik
Laik

Post autor: alii » 27 sty 2018, 20:34

Jest wiele na prawdę świetnych zabiegów dlatego też fajnie, że myślisz o poprawie wyglądu. Najlepiej jest udać się do dobrej kliniki by doradzono Wam co się u Was najlepiej sprawdzi. Jeśli nie znasz dobrej kliniki to polecam zajrzeć do nich https://www.tourmedica.pl/kliniki/medycyna-estetyczna/ wyszukać odpowiednią w swoim mieście i od razu się umówić :)

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 16 mar 2018, 10:10

też uważam że nigdy nie jest na to za późno a tym bardziej jeśli się zaniedbałaś powinnaś iść na konsultację do kliniki http://artederm.pl/ a tam już się Tobą zajmą kompleksowo i ustalą może jakiś plan zabiegów które przywrócą Ci piękny i zadbany wygląd

kuna86
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kuna86 » 20 mar 2018, 15:26

Witam,
dla osób z okolic Trójmiasta i nie tylko polecam odwiedzić ClincaNova! to najlepsza medycyna estetyczna Gdańsk, tutaj macie ich ofertę http://www.clinicanova.pl/ profesjonalne zabiegi zwłaszcza, gdy wykonuje je Pani Joanna - właścicielka klinki. Może im zaufać, pomocny personel i pyszna kawa :)

Rose
Amator
Amator

Post autor: Rose » 23 mar 2018, 14:06

Można sobie poczytać na stronce drkepa.com o metodach walki ze zmarszczkami. Naturalne metody to dla trochę jak walka z wiatrakami... zreszta no nie ma sie co oszukiwać z czasem się nie wygra. Sporo się teraz mówi o kwasie hialuronowym, ale efektywne sa tez np. nici liftingujące czy sam botox. Mozliwości jest mnóstwo, ale tak jak pisza dziewczyny - najlepiej umówic sie do gabinetu i ustalić z lekarzem co bedzie najlepszym rozwiazaniem dla danej osoby

locas
Laik
Laik

Post autor: locas » 23 mar 2018, 16:08

Moim zdaniem takie zabiegi nie mają sensu ale to wasza sprawa...

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 26 mar 2018, 09:05

Naturalne metody czy kremy na nic się zdadzą jak mamy bardzo głębokie zmarszczki... Wtedy pozostaje tylko medycyna estetyczna. Przykładowo, świetnym i nieinwazyjnym rozwiązaniem są chociażby nici PDO: http://www.preibisz.com/zabiegi/nici-pd ... y-lifting/
. Lekarz wprowadza je pod skórę i naciągają je one + pobudzają do produkcji naturalnego kolagenu. Efekt wygładzenia zmarszczek utrzymuje się nawet 2 lata. Co uważacie o takiej metodzie?

uniata
Amator
Amator

Post autor: uniata » 27 mar 2018, 09:49

Mam ponad 30 lat, nieskromnie stwierdzę że moja skóra jak na mój wiek wygląda naprawdę młodo. Kluczem do pięknego wyglądu skóry jest przede wszystkim odpowiednie nawilżenie. Nie stać mnie na profesjonalne, drogie kremy do twarzy, właściwie to używam tylko kosmetyków z tej marki https://www.neutrogena.com.pl/. Kosztują zaledwie dwadzieścia kilka złotych a potrafią zrobić cuda ze skórą.

Art_B
Laik
Laik

Post autor: Art_B » 27 mar 2018, 11:48

Moim zdaniem, jeśli kogoś stać na takie coś to jak najbardziej powinien sobie to zafundować :)

agnies
Laik
Laik

Post autor: agnies » 27 mar 2018, 12:31

Ja tak samo, a że jestem fanką tego typu zabiegów i dbania o siebie to w sam raz :)

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 31 mar 2018, 08:54

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, takie jak na przykład botoks, wolumetria, mezoterapia, peelingi chemiczne itp., to polecam Centrum Medyczne Danea, które mieści się w Bielsku-Białej na ul. Jaworzańskiej 40. Pracuje tam kadra wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim stażem, więc można im śmiało zaufać ;) Ogólnie w miejscu tym panuje bardzo miła atmosfera, pacjenci są traktowani indywidualnie, a obsługa bardzo miła - nawet w recepcji :)

dargielka
Laik
Laik

Post autor: dargielka » 31 mar 2018, 20:01

Mogę polecić rozwiązanie, które skutecznie pomaga pozbyć się efektów starzenia z okolic twarzy bez konieczności skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -skalpela/ redukuje zmarszczki przy pomocy fal ultradźwiękowych.

Orijana
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Orijana » 05 kwie 2018, 09:48

Wolałabym nie korzystać z tego typu zabiegów. Przynajmniej póki co nie muszę. Dużo lepszym rozwiązaniem są kosmetyki naturalne rosieshop Produkty naturalne, które z pewnościa nie szkodzą jak kosmetyki chemiczne lub syntetyczne, które im dłużej stosujemy, tym bardziej zanieczyszczamy nasz organizm. Preparaty naturalne leczą i pielęgnują, w tym ich siła.
Zabiegi pozostawmy na sytuacje bez wyjścia, bo każdy zabieg niepotrzebnie obciąża nasz organizm.

czekotubka
Laik
Laik

Post autor: czekotubka » 05 kwie 2018, 15:12

Ciężko doradzić coś z tej dziedziny, moim zdaniem najlepiej wybrać się do specjalisty i jego zapytać.

anasta.zjaa
Laik
Laik

Post autor: anasta.zjaa » 07 kwie 2018, 21:56

A dla mnie medycyna estetyczna katowice to prawdziwy ratunek przed upływem czasu :) Po prostu pokochałam kwas hialuronowy i nie wyobrażam sobie już bez niego życia! Na moment.pl udało mi się znaleźć świetny gabinet, który naprawdę zna się na rzeczy :)

Tymoteusz1
Stylista
Stylista

Post autor: Tymoteusz1 » 11 kwie 2018, 08:20

Aktualnie w Polsce ten rynek rozwija się bardzo prężnie. Trzeba przyznać, że dzięki takim miejscom jak Klinika Krajewski, można wiele rzeczy poprawić w swoim wyglądzie. Zresztą sami powinniscie zajrzeć do http://estivance.pl/zabiegi/leczenie-blizn/ by przekonać się, jakie daje to efekty.

tulek
Laik
Laik

Post autor: tulek » 11 kwie 2018, 10:17

według mnie medycyna estetyczna to bardzo dobra rzecz

Anna_Tomala_84
Amator
Amator

Post autor: Anna_Tomala_84 » 24 kwie 2018, 09:05

Co myślicie o botoksie? Jest to skuteczny sposób http://www.medycynaestetyczna.rzeszow.p ... inowa.html na pozbycie się zmarszczek?

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 24 kwie 2018, 11:45

Ja jeszcze nie korzystałam z żadnych zabiegów. I póki co nie mam takich planów.

kosmyk1
Amator
Amator

Post autor: kosmyk1 » 18 cze 2018, 07:07

Dobrze że mamy teraz dostęp do medycyny estetycznej bo mam wrażenie, że
łatwiej jest nam osiągnąć wymarzony wygląd.
Mnie ostatnio zainteresował zabieg mezoterapii http://www.medestetic.com.pl/mezoterapia/
planuję wybrać się do specjalisty aby o nim porozmawiać bo chyba tak najlepiej jest konsultować to co chce się wykonać na sobie.
Generalnie teraz jest tyle ciekawych zabiegów że trudno poprzestać na jednym.

myrynda
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myrynda » 26 cze 2018, 16:05

Jeśli miałabym wybierać między zabiegami medycyny estetycznej a dobrymi kosmetykami to wybrałabym to drugie. Moja szwagierka poleciła mi doskonałe produkty Calluna Medica i zamierzam zamówić sobie dwie rzeczy. Naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczkę przeciwstarzeniową ROSJA. Długo nie mogłam poradzić sobie z moimi zmarszczkami, a te kosmetyki z pewnością będą dla mnie ratunkiem.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków