Strona 1 z 1

Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 08 sie 2017, 09:51
autor: sara201
Gdzie zorganizować wesele pod Warszawą? Znacie jakieś sprawdzone miejsca, jakieś ładne sale weselne?

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 08 sie 2017, 16:22
autor: Politre
Pod Warszawą jest strasznie drogo lepiej poszukaj koło łodzi.

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 09 sie 2017, 18:29
autor: agawosia
Jeśli lubisz klimaty balowe i sale o pałacowym wystroju, to możesz rozważyć https://www.hotelponiatowski.pl/. Do wyboru jest kilka różnych opcji w zależności od liczby gości. Dodatkowo fajnie zagospodarowany ogród i zaplecze noclegowe. Możesz poczytać opinie na forach, bo często się przewija.

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 10 sie 2017, 07:16
autor: Zumija21
Słyszałem coś o tym hotelu, podobno robią bajeczne śluby.

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 10 sie 2017, 15:59
autor: ekwador
a może warto przemyśleć jakąś miejscówkę w górach? na przykład restaurację gdzieś w Bieszczadach?

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 11 sie 2017, 10:00
autor: majaa862
Pod Warszawą nie brakuje dobrych miejsc na wesele, najłatwiej znajdziesz je w sieci. Ja mogę polecić hotel Afrodyta, a konkretnie nowo postanowiony dwór przy hotelu - jest bardzo stylowy, a sala elegancka i przestronna. Możesz mu się przyjrzeć na http://www.afrodytaspa.pl/wesela

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 09 sie 2018, 19:10
autor: Baby67
Bez względu na to, gdzie odbędzie się Wasze wesele, na pewno będzie trzeba zadbać o odpowiednie ozdoby. Jeśli chodzi o dekoracje stołu weselnego, to polecam zajrzeć na https://happenings.pl/dekoracje-stolu-weselnego - jest tam naprawde spory wybór tego typu ozdób, które sprawią, że sala weselna, bez względu na to, gdzie będzie się znajdowała, będzie wyglądała wyjątkowo i niepowtarzalnie :)

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 10 sie 2018, 16:59
autor: lee Yuu
Jeżeli chodzi o wesele pod warszawą to polecam Ci wesele w pałacu http://www.palac-alexandrinum.pl/uroczystosci/wesela Ta sala weselna pod warszawą ma najlepszą ofertę z wszystkich sal weselnych w okolicy warszawy. Jeżeli zalezy Ci na pięknym wieczorze którego nie zapomnisz do końca życia to nie widzę innego wyjscia :)

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 19 sie 2018, 11:13
autor: ZosiaJan
Jeśli chodzi o Warszawę to ze swojej strony mogę Wam polecić Hotel Venecia Palace ! Organizowałam tam swoje wesele i szczerze mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona. Przemiła obsługa plus bardzo dobre jedzenie sprawiło, że goście czuli się naprawdę dobrze. Dodatkowo fajnym rozwiązaniem są miejsca noclegowe w tym samym miejscu, co dla przyjezdnych jest świetną opcją ! Tutaj macie stronę -http://hotelveneciapalace.pl/

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 20 wrz 2018, 20:21
autor: exodus
Sprawdź Dom Weselny Astoria. Sala znajduje się dokładnie w Kaniaach pod Warszawą - bardzo ładna okolica, sala w środku też wygląda świetnie. Ja osobiście zwracm zawsze największą uwagę na jedzenie i tutaj też pod tym względem jest dobrze ;) Dlatego jest to śweitne miejsce na organizaacje wesela.

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 21 wrz 2018, 22:22
autor: lenka3
My spośród kilku miejsc jednogłośnie wybraliśmy Amore w Płocku. Duże wrażenie zrobiło na mnie podejście i profesjonalizm organizatorów. Liczyli się z każdą naszą sugestią. Sala elegancka, piękne kwiaty na stołach. Wszystko tak z klasą. Obsługa kelnerska miła i sprawna. Pokoje dla gości na miejscu, to też często jest ważne. Bardzo byliśmy zadowoleni z wyboru i z samej imprezy.

Re: Wesele pod Warszawą - gdzie?

: 08 paź 2018, 16:21
autor: Michel
Podrzucam namiar na fajny hotel http://windsorhotel.pl/
Byłam na weselu super zabawa