Koki Upięcia Warkocze

Książki i prasa z tematyką fryzjerską. Godne i niegodne polecenia.
Awatar użytkownika
Masmix
Pionier
Pionier

Koki Upięcia Warkocze

Post autor: Masmix » 31 maja 2008, 10:30

Najnowsza publikacja autorstwa Zuzanny Sumirskiej, druga część serii "Koki Upięcia Warkocze" to 128 stron niezwykle bogatego w zdjęcia ilustrujące każdy etap tworzenia fryzur, podręcznik. Forma "krok po kroku" jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i od lat pracujących w zawodzie fryzjerów. Każdy może zupełnie bezboleśnie, nauczyć się z niej tworzenia niezwykłych fryzur na każdą okazję.

Nie ma wątpliwości, że po spektakularnym sukcesie pierwszej części publikacji "Koki Upięcia Warkocze", również część druga stanie się jedną z najważniejszych pozycji w biblioteczce każdego fryzjera.

Tą książkę gorąco polecam zwłaszcza osobom, które chętnie się rozwijają, nie boją się eksperymentów i nowych wyzwań.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Koki Upięcia Warkocze

Post autor: Lisek_1 » 01 cze 2008, 23:59

Pierwsza część była rewelacyjna, więc jeżeli druga jest choć w połowie tak dobra to warto ją mieć. :idea:
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

alieen
Laik
Laik

Post autor: alieen » 13 gru 2014, 10:31

jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i od lat pracujących w zawodzie fryzjerów. Każdy może zupełnie bezboleśnie, nauczyć się z niej tworzenia niezwykłych fryzur na każdą okazję.
emma

Agnezzb
Laik
Laik

Post autor: Agnezzb » 28 sty 2015, 14:42

Takie poradniki, to najcenniejsza rzecz jaka może być :) Dzięki temu każdy może zupełnie sam stworzyć swoją wymarzoną fryzurę.

Shalonda1811
Laik
Laik

Post autor: Shalonda1811 » 12 maja 2015, 13:54

Masmix pisze:Najnowsza publikacja autorstwa Zuzanny Sumirskiej, druga część serii "Koki Upięcia Warkocze" to 128 stron niezwykle bogatego w zdjęcia ilustrujące każdy etap tworzenia fryzur, podręcznik. Forma "krok po kroku" jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i od lat pracujących w zawodzie fryzjerów. Każdy może zupełnie bezboleśnie, nauczyć się z niej tworzenia niezwykłych fryzur na każdą okazję.

Nie ma wątpliwości, że po spektakularnym sukcesie pierwszej części publikacji "Koki Upięcia Warkocze", również część druga stanie się jedną z najważniejszych pozycji w biblioteczce każdego fryzjera.

Tą książkę gorąco polecam zwłaszcza osobom, które chętnie się rozwijają, nie boją się eksperymentów i nowych wyzwań.
Rewelacyjna książka! Właściwie to podeszłam do niej z dystansem, a wręcz trochę z przymusu. Nie umiałam robić koków i zawsze mówiłam, że tego po prostu nie robię i już, bo tak se mam;) . No i w końcu się przełamałam, szkoda tracić klientów.

Ecowlodziwoj81
Laik
Laik

Post autor: Ecowlodziwoj81 » 01 lip 2015, 14:03

Nicky Pope. Fryzury krok po kroku. 85 salonowych uczesań
Ponad 85 łatwych do śledzenia praktycznych pokazów ujawnia sekrety tworzenia doskonałej fryzury, prawidłowego noszenia ozdób i dodatków do włosów oraz kapeluszy. Naucz się suszyć włosy suszarką ręczną na gładko lub z teksturą, czesać końskie ogony, koczki i warkocze, jak również efektowne koki i fryzury ślubne. Jest to również przydatny przewodnik po produktach i narzędziach do modelowania, pokazujący jak wyglądają i jak ich używać. Pięknie ilustrowany ponad 500 zdjęciami prowadzącymi cię krok po kroku przez wszystkie czynności.

Awatar użytkownika
Fakir
Laik
Laik

Post autor: Fakir » 12 sty 2016, 15:54

Ja polecam: Koki, loki i warkocze. Autorka: Christina Butcher. Opis: "Każdego dnia możesz zmieniać się dzięki rozmaitym uczesaniom – innym na imprezę lub na plażę, innym do biura czy na eleganckie przyjęcie.W tej praktycznej książce znajdziesz ponad 80 modnych i klasycznych fryzur oraz dokładne opisy i ilustracje pokazujące, jak je wykonać. Zawiera ona także mnóstwo informacji i porad dotyczących rodzajów i długości włosów oraz kosmetyków do ich pielęgnacji i stylizacji. Niech ta książka będzie dla ciebie inspiracją do tworzenia wspaniałych fryzur na różne okazje! "

maciek0zielinski
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: maciek0zielinski » 18 sty 2016, 13:16

Wydaje mi się że, taka książka powinna się znaleźć u każdego, kto chciałby zostać profesjonalnym fryzjerem. książka zawiera wiele przykładów, zdjęć i sposobów upinania włosów.

halik89
Laik
Laik

Post autor: halik89 » 09 lut 2016, 19:52

Szczerze powiem, że nie czytałem tej pozycji. Piszą o niej wiele dobrego, może będę musiał się pochylić :)
Każda gablota i witryna z PROsymetric

ola5601
Laik
Laik

Post autor: ola5601 » 25 kwie 2017, 12:52

ksiazka jest bardzo dobra

Awatar użytkownika
Kamilossa
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Kamilossa » 19 maja 2017, 10:13

Widziałam PDF na chomiku. Warto poszukać

vaiybora
Stylista
Stylista

Movie American ''The Godfather''

Post autor: vaiybora » 12 lis 2018, 05:32

ดูหนัง The Godfather is a 1972 American crime film directed by Francis Ford Coppola and produced by Albert S. Ruddy, based on Mario Puzo's best-selling novel of the same name. It stars Marlon Brando and Al Pacino as the leaders of a fictional New York crime family. The story, spanning 1945 to 1955, chronicles the family under the patriarch Vito Corleone (Brando), focusing on the transformation of Michael Corleone (Pacino) from reluctant family outsider to ruthless mafia boss.
Paramount Pictures obtained the rights to the novel for the price of $80,000, before it gained popularity.Studio executives had trouble finding a director; their first few candidates turned down the position. They and Coppola disagreed over who would play several characters, in particular, Vito and Michael. Filming took place on location, primarily around New York and in Sicily, and was completed ahead of schedule. The musical score was principally composed by Nino Rota, with additional pieces by Carmine Coppola.

Obrazek

The film was the highest-grossing film of 1972 and was for a time the highest-grossing film ever made.It won the Oscars for Best Picture, Best Actor (Brando) and Best Adapted Screenplay (for Puzo and Coppola). Its seven other Oscar nominations included Pacino, James Caan, Robert Duvall (Best Supporting Actor), and Coppola for Best Director.
The Godfather is widely regarded as one of the greatest films in world cinema and one of the most influential, especially in the gangster genre.It was selected for preservation in the U.S. National Film Registry of the Library of Congress in 1990, being deemed "culturally, historically, or aesthetically significant" and is ranked the second-greatest film in American cinema (behind Citizen Kane) by the American Film Institute. It was followed by sequels The Godfather Part II (1974) and The Godfather Part III (1990).

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków