Szmpon do wypadających włosów

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
Mikucna
Amator
Amator

Szmpon do wypadających włosów

Post autor: Mikucna » 11 paź 2015, 21:17

Cześć. Weszłam na forum fryzjerskie, bo wydaje mi się, że tu znajdę najlepsze odpowiedzi. Moje włosy w ciągu dnia wypadają raczej normalnie. Ale podczas mycia wylatuje ich baaardzo dużo. Zastanawiam się czy to nie wina szamponu. Jak myślicie? Może powinnam zmienić na jakiś specjalistyczny?

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Szmpon do wypadających włosów

Post autor: uRadka_pl » 12 paź 2015, 08:37

Przede wszystkim podaj szczegóły odnośnie tego jakich kosmetyków do pielęgnacji swoich włosów używasz,być może faktycznie masz zły szampon,proponuje użyć tego który będzie zapobiegał ich wypadaniu oraz wzmocni strukturę,np nafta kosmetyczna czy olejek arganowy.

Awatar użytkownika
wieczorny
Laik
Laik

Post autor: wieczorny » 20 paź 2015, 12:55

Kilka lat temu, kiedy miałam problem z wypadaniem włosów, spróbowałem preparatu MEdotal. Działał na mnie tylko do czasu stosowania. Odstawiłem go i znowu zaczęły wypadać mi włosy. Wreszcie poszedłem do lekarza, okazało się, że to problem złej diety. Wykluczając to, warto wziąć pod uwagę hormony. Póki czekasz na wizytę u dermatologa stosuj doraźnie seboradin (+olejek rycynowy) i unikaj masek do włosów żeby przypadkiem za bardzo ich nie obciążać. Nie prostuj/farbuj/kręć i nie czesz ich zbyt długo i mocno.

Awatar użytkownika
IzaP
Laik
Laik

Post autor: IzaP » 22 paź 2015, 16:55

Ja też martwiłam się, że włosy mi przy myciu wypadają garściami, ale potem okazało się, że takie włosy to trzeba czesać codziennie, czego ja nie robiłam... Czesałam je sporadycznie, zazwyczaj tylko zbierałam z tyłu głowy w kitkę, związywałam gumką i gotowe, rzadko grzebienia używałam. Potem przeczytałam, że podczas jednego czesania usuwamy martwe włosy po to, żeby na ich miejsce mogły wyrosnąć nowe i dlatego mam ich tak dużo na grzebieniu, bo to były te wszystkie martwe z całego tygodnia... Wydaje mi się, że to nie wina szamponu...

aminokwasy
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: aminokwasy » 23 paź 2015, 12:57

mam podobny probelm, chetnie posłucham porad

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 26 paź 2015, 16:43

IzaP pisze:Ja też martwiłam się, że włosy mi przy myciu wypadają garściami, ale potem okazało się, że takie włosy to trzeba czesać codziennie, czego ja nie robiłam... Czesałam je sporadycznie, zazwyczaj tylko zbierałam z tyłu głowy w kitkę, związywałam gumką i gotowe, rzadko grzebienia używałam. Potem przeczytałam, że podczas jednego czesania usuwamy martwe włosy po to, żeby na ich miejsce mogły wyrosnąć nowe i dlatego mam ich tak dużo na grzebieniu, bo to były te wszystkie martwe z całego tygodnia... Wydaje mi się, że to nie wina szamponu...
Poważnie??? Teraz jestem w szoku, bo ja też rzadko czeszę włosy :o

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 27 paź 2015, 09:01

Przede wszystkim zmiana diety oraz trybu życia- często wbrew pozorom to właśnie jest przyczyną wypadania włosów,stres i niezdrowe odżywianie się. Kolejna rzecz to wspomniany szampon oraz kosmetyki do pielęgnacji. Odżywka w postaci olejku arganowego,faktycznie może pomóc i wzmocnić strukturę włosów.

Lubtorko
Amator
Amator

Post autor: Lubtorko » 27 paź 2015, 19:13

Ja radzę zrobić badania krwi.

Wablita
Amator
Amator

Post autor: Wablita » 28 paź 2015, 02:18

Włosy są po prostu bardzo zniszczone, dlatego pod wpływem wody tyle ich wypada.

Juszlacka
Amator
Amator

Post autor: Juszlacka » 28 paź 2015, 03:35

U mnie tak było, gdy miałam bardzo dużo stresu. Sesja, ślub, sporo problemów.

Razerski
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Razerski » 28 paź 2015, 05:44

Też podzielam zdanie, że należy zmienić szampon. Na moje włosy zawsze dobrze działa Garnier. Może przejrzyj ich szampony http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/typy/szampon Są tam najróżniejsze rodzaje, dlatego dobierz sobie do Twojego typu włosów, ja Ci tu już nie będę mieszać.

lajka
Laik
Laik

Post autor: lajka » 30 paź 2015, 12:54

Podobno dermena jest dobra na wypadające włosy.
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 06 lis 2015, 12:59

Podzielam powyższe opinie,zmiana szamponu plus uzupełnienie diety,dobre odzywki- powinny pomóc i jednocześnie zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów. Dobre i profesjonalne kosmetyki znajdziesz na naszej stronie,chętnie pomożemy.

Labamba
Laik
Laik

Post autor: Labamba » 09 lis 2015, 18:38

Generalnie jeśli chodzi o wypadanie włosów to sprawa jest prosta. Najlepiej zaopatrzyć się w aptece w jedne z lepszych szamponów ponieważ w drogeriach nie zawsze takie znajdziesz. Proponuje również zioła i płukanki. Bardzo pomagają. Najlepiej zapytaj farmaceutę.

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 16 lis 2015, 12:31

U mnie jak dotąd najlepiej sprawdza się radical. Ktoś z Was go stosuje?

Nina
Laik
Laik

Post autor: Nina » 17 lis 2015, 14:40

Ja z wypadaniem bujam się już od roku i tak szczerze mówiąc to przetestowałam masę szamponów i preparatów od wypadania. Testowałam Dermenę, Seboradin, ampułki z plancetą i nic nie pomogło, aż w końcu trycholog stwierdził u mnie na głowie zanieczyszczoną skórę i brak krążenia:( Póki co nic nie pomaga:( Ale mojej siostrze pomogły ampułki Seboradin, szampon Seboradin i Dermena , z tego co wiem to stosowała tez tabletki z drożdżami, więc to może tez pomogło na porost włosów.. U niej wypadanie ustało i bardzo chciałabym, żeby u mnie też tak było..

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:20

Być może to nic innego jak łysienie androgenowe i dlatego tak ciężko jest się pozbyć problemu,tutaj potrzeba naprawdę wiele wysiłku,cierpliwości oraz konsultacji dermatologicznej aby były efekty. Szampon wraz z dobrą odżywką również są bardzo istotne.

salonikpieknosci
Laik
Laik

Post autor: salonikpieknosci » 19 lis 2015, 16:52

najlepiej jakis z naturalnych skladnikow szampon

Capello.pl
Amator
Amator

Post autor: Capello.pl » 27 lis 2015, 14:35

Niemal każdy z wyżej wymienionych szamponów jest oparty na bazie naturalnych składników,to samo w przypadku odżywek,więc teraz tylko pytanie który bezie najbardziej skuteczny,w tym celu trzeba moim zdaniem po prostu próbować na własne skórze.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 04 gru 2015, 11:55

U mnie się sprawdza szampon z Vichy :)

bosambo
Laik
Laik

Post autor: bosambo » 06 gru 2015, 14:33

alutka90 pisze:U mnie się sprawdza szampon z Vichy :)
Ja mam tak samo :)

Wablita
Amator
Amator

Post autor: Wablita » 31 gru 2015, 11:56

Na wypadanie włosów, to ja polecam taką kurację http://www.laroche-posay.pl/produkty-do ... p4073.aspx Nie ma nic skuteczniejszego. Sam szampon nie wystarczy, musi być komplet niezbędnych składników.

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 04 sty 2016, 09:53

Ciekawa sprawa,ktoś z Was już może stosował ten szampon i jest w stanie napisać nieco więcej szczegółów,jak faktycznie się sprawdza? Czekam na opinię również w kwestii jego ceny,to ważny szczegół dla każdego na forum.

Jammajka
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Jammajka » 21 sty 2016, 12:54

Ja używałam szamponu radical i bardzo mi pomógł. Niestety mycie tym szamponem nie należy do przyjemności.

Jjoplin
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Jjoplin » 17 lut 2016, 12:20

Też słyszałam, że radical jest spoko. Jednak nie miałam okazji go używac.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków