Dieta

Piszcie o czym chcecie
Seaglix
Laik
Laik

Dieta

Post autor: Seaglix » 10 sie 2015, 17:24

Witam, od dwóch miesięcy jestem na swoim. Dwa miesiące temu udało mi się ukończyć remont mojego salonu fryzjerskiego. To bardzo miła odmiana być własnym szefem. W pracy spędzam mnóstwo czasu i to odbiło się niestety na sposobie mojego odżywania. Nie jest on zbyt zdrowy, dlatego szukam firmy u której będą mogła zamówić nie tylko gotową dietę, ale i gotowe posiłki. Zależy mi na tym, żeby dieta była dobrze zbilansowana i została przygotowana w porozumienie z dietetykiem. Czy znacie może jakieś sprawdzone firmy, które się tym zajmują?

CorettaWks72
Laik
Laik

Re: Dieta

Post autor: CorettaWks72 » 11 sie 2015, 09:02

A gdzie szukasz tych posiłków? tzn. w jakim mieście? Ja wiem coś o tym, kiedy człowiek nie ma czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku;/ Jemy wówczas jedzenie śmieciowe i na zdrowie to nam to raczej nie wychodzi;/ Ja jestem z Warszawy i kiedyś w Warszawie korzystałam właśnie z takiego cateringu, kiedy byłam na diecie - posiłki były pyszne i naprdę dobrze zbilansowane. Polecam http://www.warszawskidzien.com/artykuly ... hudzajace/:)
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 10:41 przez CorettaWks72, łącznie zmieniany 1 raz.

McMireya81
Laik
Laik

Post autor: McMireya81 » 13 sie 2015, 21:07

No właśnie , Zgadzam się z Laikiem , jabys tak jeszcze podałą miasto w jakim się znajdujesz to by było już fajnie ;) Ja o dietetycznym cateringu słyszałam , ale wiem ,że jest to raczej tylko w jednym mieście . Oczywiście wiadomo ,ze chodzi o Warszawę , ale gdzie , co i jak konkretnie to ja Ci nie powiem niestety , ponieważ mieszkam na Dolnym Sląsku. Wiem Jedynie ,ze takie przyjenościw postaci dietetycznych cateringów na dowóz mają też swoją cenę , także na to też się kochana przygotuj .

ProMalinda73
Laik
Laik

Post autor: ProMalinda73 » 15 sie 2015, 11:18

Nieprawda, że takie cateringi są tylko w Warszawie! We Wrocławiu jest też mnóstwo takich firm, trzeba tylko poszukać! Myślę, ze w każdym większym mieście coś takiego jest. Inną kwestią jest wybór, bo im większe miasto, tym wybór firm powinien być lepszy, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, ale na to nie ma reguły. Gdy już się faktycznie czegoś szuka, można znajdywać i porównywać bez końca.

rebud1870
Laik
Laik

Post autor: rebud1870 » 16 sie 2015, 22:25

Ja jestem w podobnej sytuacji, te praca pochłonęła mnie do tego stopnia że nie miałam czasu jeść dopiero jak wylądowałam w szpitalu z anemią dotarło do mnie co robię. Niestety nie mam czasu na przyrządzanie codziennych posiłków a chcę odżywiać się zdrowo dlatego firma cateringowa stała się dla mnie wybawieniem. Ja mieszkam we Wrocławiu i tutaj są takie firmy, ale są już chyba w większości dużych miast

Seaglix
Laik
Laik

Post autor: Seaglix » 17 sie 2015, 08:19

Hej, dziękuje za Wasze odpowiedzi. Rzeczywiście zapomniałam podać lokalizacji. Interesuje mnie wyłącznie Warszawa, ewentualnie okolice. Czy możecie mi polecić jakąś konkretną, dobrą i sprawdzoną firmę z Warszawy? Zależy mi na tym, żeby posiłki były dobre jakościowo. Wolę dopłacić i spożywać coś wartościowego, co odżywi mój organizm. Nie będę oszczędzać na zdrowiu.

Sabina87
Laik
Laik

Post autor: Sabina87 » 17 sie 2015, 09:44

Ja też już to przerabiałam, łącznie z pobytem w szpitalu :) Dbaj o siebie :)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 17 sie 2015, 10:29

Trzymam kciuki! Może postaraj się robić samodzielnie posiłki wieczorami w domu?

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 10 paź 2015, 13:43

Ja za namową znajomych wybrał się do dietetyka z Naturhouse w Katowicach i udało mi się wybrać coś specjalnie dla mnie. Już po kilku tygodniach widzę efekty i zapowiada się na to, że uda mi się osiągnąć zamierzony cel.

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 14 paź 2015, 10:20

grunt to zapał i silna motywacja do osiągnięcia swojego celu.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 15 paź 2015, 07:01

Niestety, często zapał się bardzo szybko kończy. Chociaż ja akurat lubię się zdrowo odżywiać.

edigo
Laik
Laik

Post autor: edigo » 15 paź 2015, 09:45

to bardzo fajny pomysł takie zamawianie posiłków bo ktoś w pewnym sensie pilnuje ich za Ciebie. Ja dorzuciłabym na Twoim miejscu jeszcze regularne treningi no i suplementację. Jeśli się na suplach nie znasz, poczytaj sobie na porównywarce http://www.warto-kupic.pl/ i coś kup na próbę.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 17 lis 2015, 11:10

Trzeba uważać na takie firmy, bo jeśli nie skonsultujemy się wcześniej z dietetykiem, to może się to dla nas źle skończyć. Korzystałam kiedyś przez pół roku z takiego cateringu dietetycznego, wydałam mnóstwo pieniędzy na jedzenie, bo 3 posiłki w ciągu dnia kosztowały mnie około 50zł, a koszt przygotowania ich w domu nie przekroczyłby 10zł, bo opierały się głównie na warzywach. Po około 2 miesiącach takiej diety zaczęłam się źle czuć i nie wiedziałam czym to jest spowodowane. Zaczęłam miewać kolki jelitowe, których przyczyny doszukiwałam się w stresie w pracy. Na całe szczeście w porę trafiłam na stronę http://www.espumisan.pl/o-wzdeciach-bez ... a-wzdecia/ , z której dowiedziałam się, że mam wzdęcia, które są spowodowane dietą bogatą w warzywa bogate w błonnik pokarmowy.

Jamomuzykus
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Jamomuzykus » 18 lis 2015, 12:14

Su7geruje na diete małe poosiłki regularnie np co 3 h
Wiecej ale w mniejszych ilosciach. Masa zacznie spadac po kilku tygodniach ale pozniej ostro poleci.

bingo

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 18 lis 2015, 19:29

Właśnie chyba też muszę w końcu się na taką dietę zdecydować

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 17 gru 2015, 10:34

Ja trzymam się jednej, świętej zasady. To znaczy, ze jeśli zależy nam jednocześnie na skutecznym i "zdrowym" odchudzaniu to każda dieta musi być odpowiednio urozmaicona. Trzeba pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny i na każdego działa co innego. Przekonała się o tym także moja mama która pomimo stosowania różnych diet oraz ćwiczeń nie mogła schudnąć. Dopiero kiedy odpowiednio zróżnicowała swoją dietę czerpiąc porady od dietetyka online na happie.pl zaczęła chudnąć. To bardzo pomysłowa aplikacja na telefon, podpowiadająca kiedy powinna zjeść określony posiłek, koordynuje jej plan żywienia dostosowując go do jej trybu życia. Jeśli poczuje taka potrzebę, może w każdej chwili skorzystać z porad fachowego specjalisty żywieniowego. Genialne!

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 21 gru 2015, 10:19

Również nie lubię takich diet, które ograniczają szeroką grupę składników. Odżywianie powinno być przede wszystkim urozmaicone.

Lubtorko
Amator
Amator

Post autor: Lubtorko » 12 mar 2016, 15:19

W diecie przydaje się Herbata oczyszczająca MITRA. Poprawia funkcjonowanie jelit, dzięki czemu stosowanie diety ma większy sens i daje większy efekt.

elaearb
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: elaearb » 12 mar 2016, 19:19

Ja tam nie stosuję żadnej diety. Jedynie co to jem regularnie i biegam. Czuję się dużo lepiej.

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 13 mar 2016, 21:03

Zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna to podstawy ładnej sylwetki. Czasami jednak pojawiają się nadmiarowe kilogramy, a przyczyna ich pojawienia nie jest znana. Dlatego by skutecznie się odchudzić trzeba wyeliminować przyczynę nadwagi. Jest na rynku suplement Nopalinia Max, który wspomaga odchudzanie, bo pomaga eliminować właśnie te przyczyny nadwagi. Warto poczytać o tym suplemencie.
Obrazek

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 15 mar 2016, 13:31

Ja odradzałabym takie suplementy. Moim zdaniem lepiej jest postawić na zbilansowaną dietę.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 15 mar 2016, 15:15

Też nie jestem zwolenniczką takich suplementów. Lepiej te pieniądze wydać na dietetyka.

basia3
Amator
Amator

Post autor: basia3 » 31 mar 2016, 14:24

Szczerze mówiąc nigdy nie spożywałam żadnych suplementów diety, stosowałam jedynie różne diety po niektórych nabawiłam się efektu jojo;/ ale tak myślałam ostatnio o tych wczasach odchudzających, gdyż strasznie dużo piszecie o tym na forach związanych z odchudzaniem czy dietami. Najwięcej mowy jest o wczasach odchudzających nad morzem w Primavera, że mają własne opracowane diety przez dietetyków z mnóstwem zajęć ruchowych jak na przykład: Nordic Walking, Pilates, Aqua Fitness, ćwiczenia wzmacniające i wiele innych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog ... hudzajace/ osobiście wybieram się tam w przyszłym miesiącu a o efektach poinformuję was zaraz po powrocie;)

teklazz
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: teklazz » 31 mar 2016, 19:24

Sa naturalne suplementy, które bezpiecznie przyspieszają efekty pracy. Na https://www.cosdlazdrowia.pl/ znajdziecie młody jęczmień, czy zielona kawę - hity ostatnich miesięcy. Maja tam także inne produkty, które np. pozwalaja skutecznie oczyścić organizm z toksyn, przyspieszyć i wyregulować przemianę materii itd.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 07 kwie 2016, 11:16

Polecam stosowanie diety skandynawskiej i śródziemnomorskiej. Pomagają szybko i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów, bez efektu jo-jo i utraty mikro i makroelementów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków