Zagęszczanie włosów mikrowłóknami

Mile widziane również propozycje innych kategorii
pritak
Laik
Laik

Zagęszczanie włosów mikrowłóknami

Post autor: pritak » 02 sty 2017, 21:27

Polecam zagęszczanie włosów mikrowłóknami. Jeszcze do niedawna sądziłam, że to jakaś bajka, ale okazuje się, że wcale nie. Włosy po takim zabiegu który można notabene wykonać samemu w domu wyglądają super. Mikrowłókna idealnie przyczepiają się do włosów zwiększając ich objętość i wizualnie je zagęszczając. Polecam

rudadagusia
Amator
Amator

Re: Zagęszczanie włosów mikrowłóknami

Post autor: rudadagusia » 27 sty 2017, 11:25

No nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do tego typu zabiegów. Wydaje mi się, że teraz są tak dobre kosmetyki, że podobne efekty można uzyskać bez konieczności poddawania się jakimś inwazyjnym zabiegom. Ja na przykład od jakiegoś czasu używam formuły Olaplex (w Polsce dostępna jest m.in. w bardzo dobrej drogerii internetowej https://www.perfumeria.pl/Ona/Wlosy) i stan moich włosów naprawdę się poprawił. Stały się bardziej gęste, ale też lśniące i miękkie. Do tego obowiązkowo co jakis czas maseczka zrobiona domowym sposobem (przeważnie z awokado) i niewyrywająca włosów szczotka (najlepiej z naturalnego włosia)

wajana
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: wajana » 01 wrz 2017, 12:15

też jestem za naturalnym wzmocnieniem włosów

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 28 lut 2018, 17:32

Ja słyszałam o zagęszczeniu włosów systemem Volume+ ( w Warszawie w tym salonie: http://salonalterego.pl/volume-systemy- ... ia-wlosow/ wykonują taki zabieg). Pasemka dobierane są indywidualnie do własnych włosów, a są praktycznie identyczne z naturalnymi kosmykami i można je nosić bez większych ograniczeń w normalnych warunkach życia. Każda Pani może dzięki temu cieszyć się super fryzurą ;)

malarkaaa11
Amator
Amator

Post autor: malarkaaa11 » 04 cze 2018, 17:43

brzmi bardzo intersująco, jaki jest koszt takiego zabiegu ??

elatrybik
Amator
Amator

Post autor: elatrybik » 04 cze 2018, 22:25

za mniej niż 200 nie zrobisz

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków