Urlop z mężem

Piszcie o czym chcecie
springpl2338
Laik
Laik

Urlop z mężem

Post autor: springpl2338 » 17 maja 2015, 08:49

Witam wszystkich, w końcu mogę pozwolić sobie na wyjazd i odpoczynek. Salon dobrze prosperuje, pracownic są bardzo odpowiedzialni i mogę na nich polegać. Ten urlop już mi się marzył. Przez ostatnie miesiące tyle czasu poświęciłam swojemu salonowi, że mój mąż powoli zapominał jak wyglądał. Chcemy zatrzymać się w karpaczu. Najlepiej, żeby to był jakiś hotel, bo marzy nam się taki absolutny relaks w spa. Mój kręgosłup zasługuję na różnego rodzaju masaże, żeby powrócił do pełni sił. Pozdrawiam.

FurDoggy
Laik
Laik

Re: Urlop z mężem

Post autor: FurDoggy » 17 maja 2015, 09:41

podłączam się pod temat, bo też wybieram się w te strony

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 17 maja 2015, 18:48

Byłam dwa razy w tych rejonach, ale za każdym razem wróciłam niezadowolona z pensjonatu, w którym mieszkałam, więc raczej Ci nie pomogę.

leminarda
Amator
Amator

Post autor: leminarda » 18 maja 2015, 09:55

Może warto wejść na jakieś forum z Karpacza i zobaczyć czy są jakieś ciekawe opinie o hotelach. Ja zawsze tak robię i raczej zawsze trafiam w odpowiednie miejsce ;)

kransik
Laik
Laik

Post autor: kransik » 18 maja 2015, 18:49

Ja z moim mężem w tym roku wybieram się do Paryża. Uważam, że z mężem takie wakacje to będzie najpiękniej spędzony czas. Paryż i jego przepiękne ulice to będzie cudowne lato.

EXTRAMAJOR83
Laik
Laik

Post autor: EXTRAMAJOR83 » 19 maja 2015, 07:17

springpl2338 pisze:Witam wszystkich, w końcu mogę pozwolić sobie na wyjazd i odpoczynek. Salon dobrze prosperuje, pracownic są bardzo odpowiedzialni i mogę na nich polegać. Ten urlop już mi się marzył. Przez ostatnie miesiące tyle czasu poświęciłam swojemu salonowi, że mój mąż powoli zapominał jak wyglądał. Chcemy zatrzymać się w karpaczu. Najlepiej, żeby to był jakiś hotel, bo marzy nam się taki absolutny relaks w spa. Mój kręgosłup zasługuję na różnego rodzaju masaże, żeby powrócił do pełni sił. Pozdrawiam.
Hotel z basenem to nie jest głupi pomysł, o ile kogoś satć;) . Barzdiej mnie tu zainteresowała by kwwstia spędzania urlopu z mężem po długiej abstynencji od wspólnego żeycia. To wbrew pozorom może nie być takie proste, skoro odzwyczailiście się od siebie.

Leota74
Laik
Laik

Post autor: Leota74 » 19 maja 2015, 18:50

Witam. Bylam kiedyś w SPA w Karpaczu :). Nestety dawno temu i nie pamietma juz nazwy tego ośrodka, aczkowliek bylam naprawdę zadowolona :). Pięknie tam jest. Odpoczywa nie tylko cialo ale i dusza :). Polecam każdemu hotel spa w Karpaczu. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015, 20:31 przez Leota74, łącznie zmieniany 1 raz.

bambucza
Laik
Laik

Post autor: bambucza » 20 maja 2015, 11:04

Taki wypoczynek, tylko we dwoje, to marzenie...ściętej głowy, w moim przypadku:-((( ale tobie, znaczy wam zazdroszczę...:-)))) co do noclegów i spa-mowania w górach to nie będziesz miała raczej problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, jest tego troszkę, musicie tylko czytać opinie o obiektach i to nie ze stron hoteli, tylko z ogólnych wyszukiwarek:-)

waria60
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: waria60 » 20 maja 2015, 19:26

Świetny pomysł! Wyjazd w góry baardzo relaksuje i można tam naładować swoje baterie ;))) Teraz większość hoteli w Karpaczu ma w ofercie zabiegi SPA, basen itd. Musisz tylko prześledzić w Internecie która oferta Wam najbardziej odpowiada. Miłego wypoczynku!

lekcje tenisa warszawa
jak oczyścić organizm z toksyn

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 15 gru 2015, 09:22

Ja w niedziele wieczorem wróciłam z tygodniowego urlopu z moim mężem. Wynajęliśmy sobie domek nad morzem i chcieliśmy spędzić fajnie czas. Niestety pogoda nam kompletnie nie dopisała, przez większą część urlopu ciągle padał deszcz, było zimno, wilgotno i bardzo wietrznie. Pewnie pomyślicie, że czego mogłam się spodziewać w grudniu nad morze, ale byłam 2 lata temu w grudniu nad morzem i był to jeden z lepszych urlopów w moim życiu. Ten urlop prawie cały spędziliśmy w domu, bo nie miałam ochoty na zwiedzanie w deszczu. Na szczęście mieliśmy bardzo ładny widok, bo domek znajdował się 100m od morza. Z ciekawości weszłam także na stronę http://domyslenia.com , bo moja dobra koleżanka z pracy udostępniła obrazek z tej strony na FB i 1/3 urlopu spędziłam oglądając tą stronę.

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: furtadka » 16 gru 2015, 10:33

My od jakiegoś czasu preferjemy wynajęcie na wakacje nie noclegów w hotelu ale osobnego mieszkania bo jest to dla nas o wiele wygodniejsze. Ma się o wiele wieksza przestrzeń oraz wygodę. Własnie wrócilismy z...Gdańska. Powiem Wam,żę morze nawet zimą ma wiele uroku a całe Trójmiasto jest ciekawe nawet poza sezonem ( przy okazji odwiedziliśmy Malbork).

Nocleg w Gdańsku wynajmowaliśmy tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/

Na stronie aktualnie można wynająć sobie bardzo wiele fajnych apartamentów o wysokim standardzie w dobrej cenie tak wiec proponuje się zastanowić.
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

eni
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: eni » 16 gru 2015, 10:56

Weekendowy wypad we dwoje to odpoczynek od codzienności i możliwość spędzenia kilku dni wyłączne ze sobą.
Z moim mężem poznaliśmy się w stolicy, więc przy okazji któregoś już lecia poznania naturalnym było, że wyskoczymy na weekend do Warszawy. Wybraliśmy podróż wygodnym busem https://www.modlinbus.pl/strony/page/lodz_warszawa_pkin żeby całkowicie się odstresować, bez konieczności skupiania się na jeździe samochodem. To tania i przede wszystkim wygodna podróż do Warszawy.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 18 gru 2015, 14:06

A co powiecie na taką romantyczną rocznicę w Zakopanem - http://maxmag.pl/apartamenty-w-zakopane ... -juz-dzis/ ? Chyba każdy chciałby być tak zaskoczony przez drugą osobę. Zwłaszcza, że Zakopane zimą ma swój urok.

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 06 lut 2016, 01:43

Podrzucam Wam rozkład jazdy w różne ciekawe miejsca https://dworzeconline.pl/info/podroze/w ... polaczenie Polska jest piękna, jest mnóstwo możliwości dla każdego.

ann78
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: ann78 » 07 lut 2016, 22:49

Właśnie, właśnie zbliżają się Walentynki więc gdzie tu na romantic weekens :P

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 11 lut 2016, 08:28

nam by się taki wyjazd przydał bo mąż ostatnio bardzo dużo pracuje i nie mamy dla siebie czasu :(

weruk
Laik
Laik

Post autor: weruk » 01 mar 2016, 10:39

my się wybraliśmy w tamtym tygodniu do Sopotu na kilka dni. Było super, udał nam się naprawdę śliczny hotel sopot , mimo, że pogoda nie za bardzo nam dopisywała to naprawdę było miło się zrelaksować chociażby w hotelowym spa czy w restauracji na romantycznej kolacji :)

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 14 kwie 2016, 19:46

Szkoda, że nie sprawdziliście wcześniej pogody. Zawsze lepiej wiedzieć - można sobie wtedy inaczej zorganizować czas. Ja na przykład wchodzę przed każdym dalszym wyjazdem na https://www.gismeteo.pl/weather-sopot-3138/month/ i wiem, czego mogę się spodziewać ;) Myślę, że to dobra praktyka.

Canka
Amator
Amator

Post autor: Canka » 31 maja 2016, 13:02

Karpacz to super opcja! Koniecznie wejdź na stronę sklepu 8a.pl, bo w górach przyda Ci się między innymi porządne obuwie górskie. Na pewno nie będziecie cały czas siedzieć w spa ;)

grynti
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: grynti » 13 cze 2016, 12:58

Ja polecam zatrzymać się w Poznaniu. Piękne malownicze widoki, fajne spa i Hotele. Pamiętaj, ze w Poznaniu mąż moze jechać na tor wyścigowy i od motoprezent wykupić jazde szybkim autem Akurat w tym momencie co Ty będziesz się rozmarzała brzy masażu. Zastanów się koniecznie , wiem trudny wybór ale dasz radę.

Awatar użytkownika
Franciszka
Mistrz
Mistrz
Kontaktowanie:

Post autor: Franciszka » 17 lut 2017, 12:09

Zawsze możecie się wybrać do Warszawy i wybrać luksusowy hotel, jak ten http://hotellord.pl/hotel-lord-warszawa-okecie

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 19 lut 2017, 11:42

my na razie nie mamy żadnych planów, pewnie wszystko wyjdzie w praniu.

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 28 lut 2017, 10:53

Ja w tym roku nie planuję dłuższego urlopu ale chciałabym wyjechać chociaż na kilka dni da Krakowa. Znalazłam już piękny hotel w centrum Krakowa http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html , na przeciwko Wawelu i w bliskiej odległości od rynku. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Nie zwiedzałam nigdy Krakowa i bardzo bym chciała zobaczyć miasto.

dana78
Laik
Laik

Post autor: dana78 » 03 maja 2017, 09:53

Na taki urlop na pewno przyda się dobra walizka. Takie tanie walizki podróżne widziałam w sklepie internetowym na: supergalanteria , gdzie wybór ich jest naprawdę spory. Możesz wybrać coś dużego, małego, średniego w różnego kolorystyce i do tego wszystkiego w dobrej cenie.

modny
Laik
Laik

Post autor: modny » 04 maja 2017, 11:51

Polecałbym, wpierw sprawdź cenę na krawaty, aby pasowało mu ładnie do koszuli, a później wybierzcie się na ciekawą randkę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków