Prostownica phillips pro care - płytki keratynowe

agata1222
Laik
Laik

Prostownica phillips pro care - płytki keratynowe

Post autor: agata1222 » 03 lis 2010, 11:41

czy ktoś może ma już zdanie na temat tej prostownicy? Czy rzeczywiście jest lepsza do prostowania codziennego?
Czy to możliwe, że keratyna w płytkach chroni włosy?

http://www.philips.pl/c/do-prostowania- ... 61_00/prd/

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Prostownica phillips pro care - płytki keratynowe

Post autor: Lisek_1 » 17 lis 2010, 13:52

He he. Że, z czego zrobione są te płytki?? Philips znowu poleciał po bandzie. Jeżeli w tych płytkach jest prawdziwa keratyna to kilkakrotne jej użycie powinno spowodować jej całkowite spalenie (czyt. zwęglenie). Kolejny przykład robienia z ludzi idiotów. Niech ktoś coś napisze bo mnie już ręce opadają.

TO JEST KIT !
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 21 gru 2010, 10:08

Czy kreatyna może chronic włosy... Pewnie tak,ale zastanówmy sie jaki będzie tego efekt. Moim zdaniem co najwyżej krótkotrwały,ponieważ po kilku użyciach mogą się zwęglic. To po prostu chwyt marketingowy aby przyciągnąc klientów. Ale sama nigdy jej nie miałam i nie używałam.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 28 paź 2011, 14:30

Minęło trochę czasu od mojej poprzedniej odpowiedzi i mogę na spokojnie napisać. TO jest KIT - oczywiście dalej uważam tak mimo, iż nie miałem jej w ręce. Pamiętajmy, że keratyna jest naturalnym budulcem włosa więc materiałem organicznym. Jeżeli rzeczywiście w jakikolwiek sposób została użyta wewnątrz tej prostownicy to jest to strasznie głupie, ponieważ keratyna wcale nie jest gładka (wręcz przeciwnie). Jeżeli ta keratyna ma naprawiać włosy to myślę, że płytki powinny się zużywać, a to też nie trzyma mi się kupy.

Ponieważ prostownica jest chwilę na rynku odświeżam dyskusję i proszę użytkowników tego cuda o opinię.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).

Ekspert_Philips
Laik
Laik

Post autor: Ekspert_Philips » 16 lis 2011, 15:01

Witaj Lisek,

nawiązując do Twoich obiekcji i wątpliwości, chciałabym wytłumaczyć, czym jest i jak działa formuła keratynowa, zastosowana w prostownicy Philips HP 8361. Na ceramicznych płytkach tej prostownicy rozłożona została sproszkowana keratyna, wytworzona pod wpływem reakcji chemicznych. Pod wpływem ciepła aktywizuje ona naturalną keratynę zawartą we włosach, odbudowując ich strukturę.
Absolutnie nie jest więc prawdą, że keratyna została wykorzystana wewnątrz prostownicy, czy też że jej płytki się zużywają. Jeśli będziesz miał dalsze pytania, chętnie na wszystkie odpowiem. Możesz skontaktować się ze mną na forum lub na adres mailowy: ekspert@philips.com.

-----------------------------------------------------------------------

Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 22 lis 2011, 21:59

Ok. Wprawdzie skończyłem studia ale nie bardzo wiem co można rozumieć przez aktywizację naturalnej keratyny - po prostu czyli co? Takie słowa to czysty bełkot (bez obrazy).
W moim małym mózgu nie mieści się w jaki sposób keratynę można aktywować.

Elf
Laik
Laik

Post autor: Elf » 19 wrz 2012, 15:44

Hej!
Używałam tej prostownicy przez ponad rok i mam kilka spostrzeżeń:
1. nagrzewa się szybko do 220 st. (miganie wskaźnika temperatury aż osiągnie tę wymaganą)
2. radzi sobie dobrze z małymi pasmami włosów, grubsze trzeba poprawiać kilka razy i nie uzyskuje się tego samego efektu na całej długości włosa (mam takie za ramiona)
3. płytki nawet przy 220st nie przylegają do siebie równo i trzeba je mocno dociskać. Prostownica jest dość długa więc dociskanie przy rączce nic nie daje, najlepiej trzeba by dociskać przy płytkach, ale bardzo parzą, po środku prostownicy za to są przyciski zmiany temperatury i wibracji (nie wiem co to jest, ale z tym lepiej prostuje, chyba rozprowadza równomiernie ciepło i jony?) jeśli tam złapiemy to zaraz coś się przełącza.
przez to prostownica pomimo, iż jak już się namęczę daje dobry efekt, to jednak jest dla mnie niewygodna. Może przy krótszych albo cienkich włosach byłoby lepiej.
4. Kabel do użytku domowego wystarczająco długi, design dla mnie ok, dostałam ładne etui dodatkowo.
5. Nie farbuję włosów więc mam je w dobrej kondycji, a prostuję co 3-4 dni całość i czasem poprawiam końcówki.
Nie używałam nigdy profesjonalnej prostownicy więc wypowiadam się jako całkowity laik.

qca
Laik
Laik

Post autor: qca » 06 mar 2013, 22:41

Spędzasz godziny z prostownicą w ręku, by każdego poranka ułożyć niesforne włosy. Nie możesz jednak oprzeć się wrażeniu, że przez jej częste stosowanie i wysoką temperaturę straciły one swój zdrowy blask. W takiej sytuacji warto sięgnąć po nową prostownicę Philips ProCare Keratin HP8361, która jako pierwsza na rynku posiada płytki ceramiczne z formułą keratynową i zapewnia Twoim włosom pełną ochronę!

Prostownica Philips ProCare Keratin została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach, które każdego dnia troszczą się o idealny wygląd i swoją fryzurę. Prostownica HP8361, jako pierwsza na polskim rynku, jest wyposażona w płytki ceramiczne z formułą keratynową, które gwarantują włosom perfekcyjny wygląd i pełną ochronę. Keratyna – stanowiąca podstawę protein skóry, włosów i paznokci – posiada bowiem naturalną zdolność odnowy komórek włosów. Rozgrzane płytki prostownicy wydzielają keratynę, która uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa. Dzięki temu są zdrowsze, mocniejsze i pięknie lśnią, a Ty wyglądasz wspaniale! 75% badanych kobiet potwierdza, ze Prostownica Philips Keratin daje piękne, błyszczące i zdrowo wyglądające włosy (Badania wykonane w czerwcu 2010 przez Metrixlab Rotterdam)

Awatar użytkownika
grandepunto
Laik
Laik

Post autor: grandepunto » 07 mar 2013, 19:47

Wygląda to na jakiś slogan reklamowy ... Prada jest tak iż nie należy używać za często prostownicy bo psują się włosy od tego a naturalne włosy zawsze bardziej podobają się mężczyznom.

Zgodnie z zamierzeniem nieświadomości, często przenośnik zapominamy, iż zapominanie zawsze umożliwia nam konstruowanie wnioskowania co do ukrytych skłonności zapominalskiej osoby.

discoDJ
Laik
Laik

Post autor: discoDJ » 07 kwie 2013, 20:28

Akurat w to bym nie wierzyła. Nie mogą być płytki, które cały czas będą produkować lub mieć na sobie keratyny. Jak już chcesz zadbać o włosy to prostownica jonizująca, powinna się okazać trafnym wyborem.

Fionaa
Laik
Laik

Post autor: Fionaa » 16 kwie 2013, 11:25

discoDJ pisze:Akurat w to bym nie wierzyła. Nie mogą być płytki, które cały czas będą produkować lub mieć na sobie keratyny. Jak już chcesz zadbać o włosy to prostownica jonizująca, powinna się okazać trafnym wyborem.

A skąd taka pewność? miałeś w ręce, wypróbowałeś, może akurat się utrzymuje.

Krzyiek_51
Laik
Laik

Post autor: Krzyiek_51 » 13 kwie 2014, 21:53

zwykły chwyt marketingowy

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 06 maja 2014, 15:30

Nie do końca się zgodzę,ponieważ akurat co do tego modelu prostownicy to opinie są bardzo pozytywne,zresztą sam miałem z nią styczność i zarówno jakość wykonania jak i efektywność są na wysokim poziomie mimo tego,że nie jest to seria Pro jak w przypadku BabyLiss. .

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: vaiybora » 27 cze 2017, 02:45

Thanks for providing this good information,Thanks for your sharing. :D :D :D

goldenslot
gclub online

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków