Polecam przedłużanie włosów

christalka
Laik
Laik

Polecam przedłużanie włosów

Postautor: christalka » 01 lip 2011, 21:47

nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę – Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny.
Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów – bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia” są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam.
W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam.
I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów – takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane – „przenoszenie” włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów – nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych – takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)

emelonie87
Laik
Laik

Re: Polecam przedłużanie włosów

Postautor: emelonie87 » 11 mar 2014, 00:14

Ja osobiście boję się trochę o swoje włosy, nie dałabym ich do przedłużania, bo na pewno końcówki po tym byłyby w opłakanym stanie.

dziado
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: dziado » 19 lut 2015, 14:37

ja przedłużałam włosy i wcale ich to nie zniszczyło.

aniania
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: aniania » 19 lut 2015, 15:21

Dobry specjalista nie uszkodzi, a w razie problemów odradzi.
Nie ma nic ważniejszego niż zdrowa lewatywa i pyszna kawa :)

maniekk166
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: maniekk166 » 21 kwie 2015, 13:43

Myślę że to prawda. Problemy mogłyby się przytrafić w przypadku słabych i zniszczonych włosów. Ale dobry fryzjer powinien to zauważyć i w razie zagrożenia odradzić.
Czy ktoś odwiedzał noclegi - http://ranczopodgajem.pl

lucynka
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: lucynka » 23 kwie 2015, 20:09

Sama nad tym sie zastanawiam

MonikaG
Amator
Amator

Postautor: MonikaG » 17 maja 2015, 09:43

Witam.

Zastanawiam się nad metodą przedłużania włosów, nie wiem która będzie najlepsza. Wydaje mi się że chyba najlepiej skorzystać z metody ultradźwiękowej, tak wyczytałam http://portalfryzjera.pl/przedluzanie-w ... dzwiekowa/ . Z drugiej strony piszą też o innych metodach http://portalfryzjera.pl/przedluzanie-wlosow-techniki/ i mam trochę mętlik w głowie :(

allawroc91
Laik
Laik

Postautor: allawroc91 » 19 maja 2015, 08:15

christalka pisze:nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę – Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny.
Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów – bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia” są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam.
W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam.
I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów – takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane – „przenoszenie” włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów – nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych – takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)
Generalnie odradzam Ci przedłużanie włosów , bo to nie najlepiej wygląda, a poza tym z tego co mówi mój facet jest to trochę odstraszające dla mężczyzny, jeśli wloży rękę we włosy kobiety i ta ręka gdzieś mu tam uwięźnie. Daj sobie spokój.

allawroc91
Laik
Laik

Postautor: allawroc91 » 19 maja 2015, 08:18

emelonie87 pisze:Ja osobiście boję się trochę o swoje włosy, nie dałabym ich do przedłużania, bo na pewno końcówki po tym byłyby w opłakanym stanie.

Przy przedłużaniu końcówki mogą być zniszczone, ale wcale niekoniecznie. To wszystko jest tak naprawdę kwestią tego, jakiej jakości włosy kupisz. Jeśli są zbyt tanie , to można się spodziewać najgorszego. Nie ma to wtedy już żadnego wcale sensu.

McMireya81
Laik
Laik

Postautor: McMireya81 » 10 cze 2015, 19:55

Do mnie nigdy nie przemawiało przedłużanie włosów. Na szczęście w salonie w którym pracuje kto inny się tym zajmuje. Jeszcze nie widziałam niezadowolonej klientki, jest w doborze naprawdę dobra. Wiem jedynie, że są sposoby żeby nie niszczyć włosów i tyle.

gertie
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: gertie » 10 lis 2015, 10:20

Hej co sądzicie o przedłużaniu włosów z Hairdreams - http://www.hairdreams.pl/pl/ - słyszałam o nich bardzo dobre opinie ale mam bardzo słabe włosy i boje się takich "inwazyjnych metod".

elzikar
Laik
Laik

Postautor: elzikar » 15 kwie 2017, 13:27

:mrgreen:

adammos
Laik
Laik

Postautor: adammos » 29 cze 2017, 10:14

Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie wlosów

Katarzynka
Laik
Laik

Postautor: Katarzynka » 12 sie 2017, 10:19

Ja też coraz częściej myślę by zdecydować się na doczepianie włosów. I własnie zapisałam się w Gdyni do salonu http://www.nicola-hair.pl/doczepianie-przedluzanie-wlosow/ zobaczymy co fryzjerka powie i co doradzi. Zawsze miałam cienkie włosy mam nadzieje, że taki zabieg im pomoże i będę w końcu z nich zadowolona.

kasia.1
Stylista
Stylista

Postautor: kasia.1 » 18 wrz 2017, 16:39

A na jakich włosach Pani pracuje? Ja jestem zdecydowanie fanką włosów naturalnych. Duży ich wybór można znaleźć między innymi na stronie https://cameron-hair.pl/. Warto rzucić okiem - myślę, że znajdziecie dla siebie to, czego poszukujecie.

Pola
Amator
Amator

Postautor: Pola » 11 lis 2017, 20:32

Ja własnie zastanawiam się nad przedłużeniem sobie włosów. Chcę kupić włosy ze sklepu Best Hair https://besthair.pl/product-pol-118-Wlo ... or-1B.html . Czy któraś z Was kojarzy te produkty? Zainteresowała mnie ta oferta, bo cenowo wygląda bardzo korzystnie i mają duży wybór kolorów. W ogóle jak długo takie włosy trzymają się na głowie?

accident_claims
Laik
Laik

Postautor: accident_claims » 14 lis 2017, 15:10

No takie przedłużanie to fajna sprawa. Dużo kobiet tak robi.
____
odszkodowanie z oc

Wróć do „Zabiegi pielęgnacyjne”