Jak awansować w pracy

Informacje o terminach i wymaganiach jakie stawiane są uczestnikom - komentarze o imprezach które się odbyły.
Regulamin forum
Tematy zaczynamy od miejscowości.
Np.: Lublin - Fryzjerska Wiosna 26 luty 2008
elabarbara
Stylista
Stylista

Jak awansować w pracy

Postautor: elabarbara » 26 gru 2017, 19:45

Mam zamiar rozpocząc szkolenia związane z wykonywana przeze mnie pracą. Ponadto chcę wziąć udział w pokazach i konkursach. Jest to podyktowane moją chęcią awansu. Długo pracuję w salonie piękności ,gdzie wykonuje się różne zabiegi kosmetyczne i upiększające. Wielokrotnie byłam chwalona nie tylko przez klientki, ale przede wszystkim przez szefową. Chciałabym awansować na jej zastępcę . W związku z tym zaczęłam szukać materiałów dotyczących tematu związanego z awansem ,.Ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jak-awansowac-w-pracy/, udzielił mi cenych wskazówek, które wykorzystam.

ZosiaJan
Czeladnik
Czeladnik

Re: Jak awansować w pracy

Postautor: ZosiaJan » 13 lut 2018, 19:57

Awans w pracy tak naprawdę zależy od dwóch rzeczy: od tego jak pracujemy i jaką mamy wiedzę :) I tak jak pracować dobrze może tak naprawdę każdy, tak naprawdę niewielu z nas zwiększa swoje kwalifikacje. A według mnie szkolenia to naprawdę klucz do sukcesu w pracy. U mnie w laboratorium bardzo cenne okazały się Szkolenia iso 17025, dzięki którym większość pracowników zdobyła niezbędną wiedzę do poszerzenia zakresu działalności firmy :)

Wróć do „Szkolenia, pokazy, kursy i konkursy”