Zakupy w sieci czy stacjonarnie

Piszcie o czym chcecie
prestan
Laik
Laik

Re: Zakupy w sieci czy stacjonarnie

Post autor: prestan » 02 sty 2018, 15:52

Szczerze powiedziawszy to zależy od okazji. Akurat przy okazji remontu znalazłem ofertę http://benmar.com.pl/stolarka.html i od dobrego producenta udało mi się kupić panele podłogowe które spełniają moje oczekiwania. Czasem coś dobrego można wyhaczyć ;)

Pomocnik10
Laik
Laik

Post autor: Pomocnik10 » 02 sty 2018, 16:31

Ja zawsze sobie sprawdzę jakie są ceny w sklepach internetowych, ale raczej kupuję stacjonarnie :) wolę widzieć co kupuję i mieć to od razu w rękach

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 06 sty 2018, 19:23

Ja zdecydowanie bardziej jestem za zakupami przez internet. jak potrzebuję konkretnej rzeczy to szukam sobie jej siedząc na kanapie, a nie biegam po sklepach tracąc czas i stojąc w czasem nie małej kolejce do kasy. Ostatnio kupiłam w ten sposób kilka akcesoriów do aparatu tutaj https://seltrade.pl/

kwaty
Laik
Laik

Post autor: kwaty » 07 sty 2018, 18:26

kupowanie w sieci jest zdecydowanie łatwiejsze no i przede wszystkim wygodniejsze

masakra
Amator
Amator

Post autor: masakra » 08 sty 2018, 03:23

Generalnie nie preferuję zakupów ubrań przez internet. Teraz jednak chcę sobie sprawić spodnie motocyklowe, ocierka w zeszłym sezonie uszkodziła mi stare. Jeśli traficie jak ja na zaufany sklep internetowy i znacie dobrze potrzebne rozmiary i parametry to polecam skorzystać
https://gmoto.pl/spodnie-motocyklowe,3458/
Dla mnie idealny. Szeroki wybór, dobra jakość i przystępne ceny.

robocik
Laik
Laik

Post autor: robocik » 08 sty 2018, 11:12

Zdecydowanie w sieci, ewentualnie internetowo można się też zorientować w internecie odnośnie cen.

Karol_Dra
Laik
Laik

Post autor: Karol_Dra » 08 sty 2018, 14:55

Wszystko zależy co kupuję. W większości jednak to są sklepy stacjonarne :)

waxxx
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: waxxx » 16 sty 2018, 10:39

Jak korzystasz z gazetek online to polecam Ci jeszcze zobaczyć gazetkonosz.pl to strona, która ma wszystkie gazetki większych sklepów w Polsce. przykładem jest biedronka, obi i gazetka hebe z nowym sklepem w Lublinie. Zobacz sobie, bo naprawdę sporo informacji jest.

maciekmarkowski
Amator
Amator

Post autor: maciekmarkowski » 17 sty 2018, 14:13

Ja zdecydowanie polecam zakupy w internecie marża w produktach to nawet - 30% patrząc na to co się dzieje w sklepach stacjonarnych. Szczególnie różnicę widać na branżach technicznych typu sklepy internetowe z Sejfy na broń jak również branże udostępniające usługi budowalne.

uniata
Amator
Amator

Post autor: uniata » 18 sty 2018, 13:08

Ja zawsze byłam przekonana że albo muszę coś zobaczyć na własne oczy i przetestować albo to nie będzie mi pasowało i będę musiała to jak zwykle oddać. Zmęczona grudniowymi kolejkami w sklepach postanowiłam zamówić coś przez internet, padło na ten sklep https://www.otozegarki.pl/promocje, byłam kompletnie spóźniona z prezentami więc pomyślałam raz kozie śmierć, najwyżej prezenty będą nie udane. Oczywiście finał był taki że zakupy okazały się boskie i z wielkim żalem pakowałam je w papierową folię, do tego ta cena..
Jeszcze do końca nie jestem przekonana do zakupów przez internet bo tak naprawdę raz mi się tylko udało ale na pewno będę coraz częściej zamawiać w ten sposób.

Ranbur
Amator
Amator

Post autor: Ranbur » 20 sty 2018, 07:45

Właśnie się zastanawiam nad tym pytaniem. Wydaje mi się, że to też trochę zależy od gabarytu przedmiotów, które kupujemy oraz od tego do czego będą używane. Na przykład jeśli chodzi o materace to może lepiej byłoby je kupować stacjonarnie i przed zakupem sprawdzić jak się na danym materacu leży?

robocik
Laik
Laik

Post autor: robocik » 22 sty 2018, 10:47

Chyba nie ma się co dziwić, że wolimy sieć ;) Większy wybór, większa możliwość porównania cen. No i liczne rankingi pozwalające porównać sprzęt, na przykład https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-laptopow-do-2000

Leonka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Leonka » 23 sty 2018, 20:28

Odkąd zaczęłam moje życie zawodowe brakło mi czasu na zakupy, dlatego od już wielu lat preferuję zakupy online. Prawda jest taka, że jeśli znajdzie się godny zaufania sklep to zakupy są naprawdę bardzo opłacalne. Jeśli chodzi o buty to z nimi miałam zawsze największy problem -
zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiarówkę. Ostatnio koleżanka z pracy poleciła mi http://czasnabuty.pl/tra-pol-15-szpilka.html mówiąc, że zamawia tam od lat. Powiem szczerze, że ofertę mają bardzo ciekawą, a dzięki tabelki rozmiarów przy każdym modelu butów mogę bez problemu dobrać taki który będzie idealnie pasował do mojej stopy.

fryzjerkaaa5
Laik
Laik

Post autor: fryzjerkaaa5 » 24 sty 2018, 09:23

No właśnie życie zawodowe, rodzinne i brak czasu chyba coraz więcej osób cierpi i narzeka z tego powodu. Dlatego jak uda mi się znaleźć chwilkę wolnego to są godziny wieczorne, wiec siadam przed komputer i zamawiam:)

zix
Amator
Amator

Post autor: zix » 26 sty 2018, 11:14

Lubię i zakupy stacjonarnie i w sieci. Ostatnio akurat skorzystałam z wyprzedaży na stronie Teletorium i wczoraj doszła mi paczka. :D

Izullka_99
Laik
Laik

Post autor: Izullka_99 » 04 lut 2018, 14:28

hmm, to zależy czy mam czas na chodzenie po sklepach xd Ogólnie wolę coś przymierzyć przed zakupem ale też wygodniej jest po prostu wejść na stronę sprawdzonego sklepu i coś zamówić. Jak już mam wybrać się do sklepu to pierwsze co robię, to szukam rzeczy na stronie a potem lecę w szał zakupowy! :lol: Co do sprawdzonych sklepów internetowych mogę polecić born2be, renee - mają tam ładne ubrania i buty w fajnej cenie i spoko jakości! no i ezebra, porównując do rossmana mogę tam kupić o połowe tańsze kosmetyki xd

mia2016
Amator
Amator

Post autor: mia2016 » 06 lut 2018, 12:29

Wiadomo jak każda kobieta lubię pochodzić po sklepach ale w sieci też kupuje, przykładowo ostatnio buty na okres zimowy kupowałam tutaj https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/da ... kozaki.cat przez internet, idealnie udało się dobrać rozmiar bez zbędnego chodzenia po sklepach. Tak można zaoszczędzić kupę czasu, a czas jak wiadomo jest bardzo ważny w obecnych czasach.

cytrvska
Amator
Amator

Post autor: cytrvska » 25 lut 2018, 23:45

zix pisze:Lubię i zakupy stacjonarnie i w sieci. Ostatnio akurat skorzystałam z wyprzedaży na stronie Teletorium i wczoraj doszła mi paczka. :D
Ja też lubię Teletorium, mają całkiem fajne rzeczy.

Ranbur
Amator
Amator

Post autor: Ranbur » 01 mar 2018, 12:23

Według mnie o wiele lepszą opcją są zakupy online. Chociażby na przykładzie tego sklepu https://www.dyskont-techniczny.pl/ . Gdzie indziej będziecie mogli dostać tyle różnych materiałów z tworzyw sztucznych? W żadnym stacjonarnym sklepie nie widziałem takiego wyboru!

ermurs
Laik
Laik

Post autor: ermurs » 01 mar 2018, 23:14

O wiele bardziej lubię robić zakupy online bez wychodzenia z domu

Tymoteusz1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tymoteusz1 » 02 mar 2018, 09:18

Ja zdecydowanie preferuję zakupy online. W dzisiejszych czasach to najrozsądniejszy wybór. Dziwi mne to, że są osoby, które postępują inaczej. Wystarczy sprawdzić tanie przesyłki kurierskie do Anglii, które można zamówić za pośrednictwem Furgonetki, by przekonać się, że nie ma lepszego sposobu na udane zakupy.

morelka23
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: morelka23 » 22 mar 2018, 21:40

U mnie jest tak ,że to zależy czego aktualnie szukam . Czasami lepszy wybór jest na stronach internetowych np. tu https://butymodne.pl/tenisowki-damskie-c87981.html Ciekawy wybór tenisówek w różnych kolorach i wzorach , zakochałam się we wszystkich . Gdybym tylko mogła to kupiłam bym te wszystkie , polecam sprawdzić może komuś również przypadną do gustu.

maryszenka
Laik
Laik

Post autor: maryszenka » 22 mar 2018, 22:02

W internecie można kupić szybko i często kilka złotych taniej

CapelloStore_eu
Amator
Amator

Post autor: CapelloStore_eu » 23 mar 2018, 08:15

Jasne, że jeżeli zakupy to z reguły w sklepach internetowych ponieważ dzięki temu oszczędzamy czas jak i pieniądze. To po prostu duża wygoda.

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

New MV Thai song 2018 ''มือปืน''

Post autor: vaiybora » 23 mar 2018, 09:53

New MV Thai song 2018 ''มือปืน''

CLICK HERE หนังไทย for New MV Thai song.

Obrazek

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków