Przeszczep włosów?

Inne techniki fryzjerskie
Monikashley
Amator
Amator

Przeszczep włosów?

Post autor: Monikashley » 11 cze 2013, 12:11

Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Przeglądałam sobie dział chirurgia w internetowych rankingach, ale w sumie nie orientuje sie jak to wygląda, a nie chcę płacić za samą poradę - może wy wiecie jak to wygląda?
Chirurg, kosmetyka??

Awatar użytkownika
ambrela
Laik
Laik

Re: Przeszczep włosów?

Post autor: ambrela » 17 cze 2013, 14:24

Poczytaj więcej o tym w necie, ale wydaje m i się, że raczej chirurgia plastyczna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 21 cze 2013, 07:39

chirurgia i to nie byle jaka
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Ardilla
Laik
Laik

Post autor: Ardilla » 21 sie 2013, 10:31

Też mi się wydaje, że tylko chirurg, bo to wiąże się już z operacją z tego co wiem a kosmetyczka czy fryzjer takich umiejętności nie mają.

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 17 paź 2013, 10:15

Przeszczep włosów jest już jednak zabiegiem chirurgicznym. Więcej na temat tego typu zabiegów przeczytasz u źródła, czyli np. na stronach typu chirurgia plastyczna clinicforyou.pl. To właśnie tego typu kliniki wykonują przeszczepy, czegoś takiego nie zrobi zwykła kosmetyczka, potrzebny jest chirurg.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 30 lis 2014, 14:04

Wybaczcie, że sobie tak pozwolę na odświeżenie wątku, ale to jedyny związany z chirurgią plastyczną temat, jaki znalazłam na tym forum. Czy któraś z Was wykonywała kiedykolwiek korektę powiek? Moja mama zastanawia się nad tym zabiegiem, ale chciałaby wcześniej zebrać jak najwięcej opinii na ten temat, żeby móc potem na spokojnie udać się na konsultację z lekarzem.

DrNettie94
Laik
Laik

Post autor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:36

Ardilla pisze:Też mi się wydaje, że tylko chirurg, bo to wiąże się już z operacją z tego co wiem a kosmetyczka czy fryzjer takich umiejętności nie mają.
Nie dajcie się zwieść na przeszczepianie włosow u kosmetyczki! Słabe są szanse, że coś jej się uda dobrze zrobić, ale na pewno nie lepiej niż chirurg. Problem podstawowy polega na tym, że lekarz jest odpowiedzialny za to, co robi, a u kosmetyczki nie.

DrNettie94
Laik
Laik

Post autor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:39

Monikashley pisze:Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Przeglądałam sobie dział chirurgia w internetowych rankingach, ale w sumie nie orientuje sie jak to wygląda, a nie chcę płacić za samą poradę - może wy wiecie jak to wygląda?
Chirurg, kosmetyka??
Tylko bardzo Cię ostrzegam dla spokoju własnego i tak obolałego sumienia;) - nie wierz w te bajery ani z szamponami, chociaż szmpon to jeszcze pół biedy, ale też nie przyspoży Ci włosów, ale te idiotyczne reklamy typu schudła w 2 dni, odrosły mu włosy w 1 dzieńn!

DrNettie94
Laik
Laik

Post autor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:41

Monikashley pisze:Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Chirurg, kosmetyka??
Aha, wiedz o tym, że te rzekome kuracje też mogą zaszkodzić. Nie masz żadnej gwarancji że to, co Ci sprzedadzą nie zaszkodzi nawet niekoniecznie na włosy, ale na coś innego- na skórę, spowoduje alergię lub tp. Odradzam, idz do chirurga, powodzenia!

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 16:08

W sumie opinie są podzielone,natomiast generalnie co do przeszczepu włosów mam pozytywne zdanie,uważam że na pewno nam to nie zaszkodzi,jedynym minusem może być cena bo tez umówmy sie,że taki zabieg nie należy do najtańszych i nie każdy może sobie na niego pozwolić..

abooot
Laik
Laik

Post autor: abooot » 17 maja 2017, 14:52

W przypadku konieczności skorzystania z przeszczepu włosów proponowałbym wybranie Centrum Transplantacji włosów Cheveux. Sam korzystałem z ich usług i muszę przyznać, że mimo dwóch lat od zabiegu włosu są cały czas piękne i lśniące. Nie ma efektu odrzutu.

TheGent
Amator
Amator

Post autor: TheGent » 04 cze 2017, 09:42

Na pewno jest to skuteczny zabieg, natomiast bardzo kosztowny o czym mowa powyżej. Czy ktoś jest w stanie sprecyzować koszty? Bo to byłoby bardzo wskazane.

sahmon
Laik
Laik

Post autor: sahmon » 08 sty 2018, 11:15

It is very useful for me to have gathered some important information from these sources.

goldenslot

Julinka
Laik
Laik

Post autor: Julinka » 07 mar 2018, 10:12

Mój znajomy jeździł do Czech na przeszczep włosów. I faktycznie zamiast łysiny ma teraz normalne włosy. No prawie normalne, bo jego stare włosy po bokach są już siwe a te nowe na czubku głowy są naturalnie czarne... Choć trzeba przyznać, że ma to swój urok :)

Awatar użytkownika
Tany
Laik
Laik

Post autor: Tany » 07 mar 2018, 13:05

Nie mam zbytnio doświadczenia w tym temacie... Nie jest to moja dziedzina i nie będę w stanie doradzić.
Koty są sprytne, nie przywiązują się do ludzi

kosmyk1
Amator
Amator

Post autor: kosmyk1 » 15 maja 2018, 11:10

Są teraz takie zabiegi http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/prz ... artas.html
One są bardzo precyzyjne i rzeczywiście niewidoczne. Jeżeli zależy Ci na naturalności to myślę, że taki zabieg na pewno
warto rozważyć. Nikt nie chce źle wyglądać ale jeżeli źle się człowiek ze sobą czuje, to trzeba coś z tym zrobić.

kristof232s
Laik
Laik

Post autor: kristof232s » 16 maja 2018, 07:49

Nigdy o tym jeszcze nie słyszałem że jest przeszczep włosów

albert44wes
Laik
Laik

Post autor: albert44wes » 22 maja 2018, 10:31

Znam ludzi co mają zrobiony przeszczep włosów i wyglądają świetnie. Też zastanawiałem się nad tym na stare lata.

Awatar użytkownika
daragon
Laik
Laik

Post autor: daragon » 22 maja 2018, 14:22

Moim zdaniem sporo porad w tym temacie można znaleźć w Internecie :) Wystarczy tylko trochę poszukać ;)
Najgroźniejszym wrogiem człowieka jest jego układ nerwowy

myrynda
Amator
Amator

Post autor: myrynda » 28 maja 2018, 15:58

Zawsze wcześniej warto spróbować mniej inwazyjnych metod. Na przykład na wypadanie włosów http://na-wypadanie-wlosow.pl/loxon-max ... de-dziala/ skutecznym środkiem jest Loxon Max. Prawie wszyscy mężczyźni w mojej rodzinie go stosują, a już u niektórych widać cudowne efekty. Jego zalet jest to, że silnie pobudza ukrwienie skóry głowy, wzmacnia i stymuluje mieszki włosowe. Panowie, pochwalcie się czy wam także pomógł Loxon Max.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2018, 10:34 przez myrynda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kammeo
Laik
Laik

Post autor: Kammeo » 30 maja 2018, 16:31

Ja nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego nie będę w stanie pomóc.
Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 21 wrz 2018, 17:44

Powiem Wam, że mój mąż był bardzo załamany swoim łysieniem i postanowiliśmy wspólnie poszukać na to rozwiązania. Zdecydowaliśmy się na przeszczep włosów. Wybraliśmy ofertę gabinetu Dermapoint, którą znaleźliśmy za pośrednictwem strony: http://dermapoint.pl/przeszczepy-wlosow/ W tej chwili od zabiegu upłynęło naprawdę sporo czasu i mojemu mężowi udało się wyzbyć największego kompleksu.

Awatar użytkownika
klaudia67
Laik
Laik

Post autor: klaudia67 » 24 wrz 2018, 11:12

Warto się w tym temacie rozeznać w Internecie. Bez wątpienia znajdzie się tam wiele sprawdzonych informacji.
Razem chyba umiera się lepiej

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków