Jaki prezent dla faceta

Piszcie o czym chcecie
welek
Laik
Laik

Re: Jaki prezent dla faceta

Post autor: welek » 25 gru 2017, 20:06

Jak myślicie, co kupić tacie na urodziny? Czy coś w stylu akcesoria do salonu się nada? Mówię o jakiejś ramce na zdjęcie albo poduszce? Na przykład myślałem też o doniczkach, na przykład takich https://zasmakujradosci.pl/doniczka-cer ... 6-cm-szara. Na tej stronie ostatnio widziałem bardzo dużo tego typu rzeczy i wydaje mi się, że warto będzie z tego skorzystać. A wy co o tym myślicie?

Tuni
Amator
Amator

Post autor: Tuni » 26 gru 2017, 00:17

Jak już nie masz pomysłu to jakieś wspólne wyjście na koncert czy kabaret

JoollaannttA
Laik
Laik

Post autor: JoollaannttA » 27 gru 2017, 11:02

Polecam coś z tematu "sport". Tam zawsze można wybrać coś ciekawego. Ja nie tak dawno robiłam zakupy w jednym ze sklepów internetowych KajaSport. Bardzo fajne produkty sportowe. Ciekawe, interesujące i w bardzo fajnych cenach. Polecam przede wszystkim dla tych, którzy szukają praktycznych produktów.

robocik
Laik
Laik

Post autor: robocik » 27 gru 2017, 11:42

Od biedy zawsze się nada jakaś fajna gra ;)

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Post autor: elabarbara » 03 sty 2018, 11:03

Zdecydowanie jeśli ja miała bym kupić mojemu facetowi prezent to z pewnością wybrała bym perfumy ale takie zmysłowe, delikatne. Nie wiem jakie zapachy lubi twój facet ale może ten by mu przypadł do gustu invictus perfumy https://www.perfumeria.pl/products/paco ... towa-spray .Bardzo fajny flakonik który też będzie ładnie się prezentował. Może zerknij sobie na tą stronę i poczytaj, zresztą w tej perfumerii mają bardzo duży wybór.

zix
Amator
Amator

Post autor: zix » 26 sty 2018, 11:36

violin pisze:
ditta pisze:Wszystko jest zależne od tego co lubi twój facet. Może jakiś fajny gadżet byłby odpowiedni, np kamerka sportowa, klawiatura gamingowa itd? W Teletorium mają mnóstwo takich rzeczy.
Ja bym proponowała kamerkę sportową ;)
Ja też stawiałabym na kamerkę sportową zwłaszcza jeśli facet lubi wyjazdy, lubi jakieś aktywności sportowe itd. My też mamy taką, kupiliśmy ją jakiś czas temu właśnie w Teletorium.

cytrvska
Amator
Amator

Post autor: cytrvska » 25 lut 2018, 23:48

zix pisze:
violin pisze:
ditta pisze:Wszystko jest zależne od tego co lubi twój facet. Może jakiś fajny gadżet byłby odpowiedni, np kamerka sportowa, klawiatura gamingowa itd? W Teletorium mają mnóstwo takich rzeczy.
Ja bym proponowała kamerkę sportową ;)
Ja też stawiałabym na kamerkę sportową zwłaszcza jeśli facet lubi wyjazdy, lubi jakieś aktywności sportowe itd. My też mamy taką, kupiliśmy ją jakiś czas temu właśnie w Teletorium.
Fakt, kamera sportowa naprawdę się przydaje na wyjazdy. My też zdecydowaliśmy się na kupno takiej. Przynajmniej dzięki temu mamy mnóstwo wspomnień. :)

Olenka754
Laik
Laik

Post autor: Olenka754 » 11 mar 2018, 15:20

A może tak jedną z kurtek? Mężczyźni lubią dostać czasami coś, co mogą używać przez dłuższy czas. Chodzi o to, aby im się przypominało, że taki prezent dostali. Kurtki w zimie są niezbędne, chronią nas przed zimnem i dodatkowo dodają naszym stylizacjom uroku.

stofo
Laik
Laik

Post autor: stofo » 11 mar 2018, 19:34

wydaje mi sie, że jednym z lepszych prezentów dla faceta jest alkohol

Waraga
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Waraga » 13 mar 2018, 13:52

Warto zastanowić się, co bedzie najbardziej praktcznym prezentem. Moim zdaniem jest to portfel taki jak ten https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-meskie/76 . W końcu każdy z nas z takich rzeczy korzysta a jak dostaniemy w prezencie porządny portfel to każdy jest z tego zadowolony.

danka777
Laik
Laik

Post autor: danka777 » 14 mar 2018, 12:25

ja tez zawsze mam z tym problem niby kobiety skomplikowane ale latwiej dla nich o prezent ;)

motylek39
Amator
Amator

Post autor: motylek39 » 15 mar 2018, 11:32

Podpytałaś co mu się marzy? Mój to zawsze wyśpiewa co chce. Tak to bym się nigdy nie skroiła, że chciał polatać w Lesznie w aerotunelu. A jak Ci nie powie to podpytaj jego kolegów.. Oni zawsze wszytko wiedzą, a mówią, że to kobiety plotkuja.. Zupełnie na odwrót jest

gelem
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: gelem » 15 mar 2018, 20:26

Chyba w tym roku na urodizny mojego mężna dam mu oryginalny prezent. Znalazłam wczoraj w internecie możliwość wykupienia przejażdżki sportowym samochodem po tor Jastrząb. Wydaje mi się to bardzo ciekawe i coś czuję, że jemu się to bardzo spodoba. Czy myślicie, że takie coś jest fajne?

silveria
Amator
Amator

Post autor: silveria » 25 mar 2018, 00:56

cytrvska pisze:
zix pisze: Ja też stawiałabym na kamerkę sportową zwłaszcza jeśli facet lubi wyjazdy, lubi jakieś aktywności sportowe itd. My też mamy taką, kupiliśmy ją jakiś czas temu właśnie w Teletorium.
Fakt, kamera sportowa naprawdę się przydaje na wyjazdy. My też zdecydowaliśmy się na kupno takiej. Przynajmniej dzięki temu mamy mnóstwo wspomnień. :)
Z fajnych rzeczy, które można znaleźć w teletorium to dorzuciłabym też wideorejestrator. To ciekawy i bardzo przydatny gadżet.

grzyh
Laik
Laik

Post autor: grzyh » 25 mar 2018, 13:28

myślę, że każdy facet lubi dostawać w prezencie słodycze :D

sophyn
Amator
Amator

Post autor: sophyn » 22 kwie 2018, 17:58

silveria pisze: Z fajnych rzeczy, które można znaleźć w teletorium to dorzuciłabym też wideorejestrator. To ciekawy i bardzo przydatny gadżet.
Ciekawy pomysł. My też kupiliśmy sobie rejestrator do samochodu i bardzo się nam przydaje, ostatnio przy stłuczce.

jjusti18
Mistrz
Mistrz

Post autor: jjusti18 » 05 maja 2018, 16:36

A ja wpadłam na pomysł, że skoro mój małżonek interesuje się sportem. A w szczególności MMA to go zapisze na taki trening, który znalazłam tutaj http://www.gymfight.pl/kickboxing-mma/ . Dokładnie myślę, żeby mu zakupić karnet w tym Klubie Sportowym- Gym Fight. Z tego co się dowiedziałam instruktorzy to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie ze sztukami walki i mają w tym kierunku sporo osiągnięć. W dodatku w klubie tym panuje świetny klimat, niesamowita atmosfera. Uważam, że będzie to świetny prezent.

kosmyk1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kosmyk1 » 09 maja 2018, 09:02

Ja myślę, że fajnym pomysłem na taki prezent jest wspólny wyjazd.
Taki weekend w hotelu https://www.hotelponiatowski.pl/
trochę się zrelaksujecie, pozwiedzacie, a przede wszystkim oderwiecie się od rzeczywistości, pracy i obowiązków:)
Każdej parze to jest potrzebne.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 09 maja 2018, 10:15

Może lt tunelem aerodynamicznym? Faceci lubią takie ekstremalne przeżycia.

jolamiodulak
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: jolamiodulak » 09 maja 2018, 17:12

Według mnie dosyć rozczulającym prezentem może być ramka ze zdjęciami do zawieszenia. To prezent przede wszystkim dla prawdziwych romantyków, więc jeżeli Twój facet jest takim typem to na pewno będzie dla niego wspaniały upominek. Zawsze też można kupić coś tematycznego do jego hobby. Ale najlepsze prezenty to te robione własnoręcznie ;)

Gravur
Amator
Amator

Post autor: Gravur » 22 maja 2018, 02:09

Mój mąż jest zapalonym żeglarzem i chcę mu kupić w prezencie coś co przyda mu się podczas żaglowania. Sprawdzałam już sklepy ze sprzętem żeglarskim i najbardziej zainteresowała mnie ta oferta https://sklepwind.pl/pl/c/WYPOSAZENIE-POKLADOWE/32 , ale nie wiem na jaki produkt się zdecydować. Możecie mi podpowiedzieć?

Tymoteusz1
Mistrz
Mistrz

Post autor: Tymoteusz1 » 29 maja 2018, 14:25

Ja ostatnio zauważyłem na mieście, że sporo młodych chłopaków, też takich po trzydziestkę, jeździ na deskorolkach. Kiedyś ten sport wiązał się od razu z całą subkulturą, ale teraz widzę, że to jest po prostu forma sportu dla wielu osób. Może kup dla chłopaka jakąś ciekawą deskorolkę w tym stylu https://supersklep.pl/i253652-deskorolk ... outh-multi i sama zobaczysz co z tego wyjdzie. Być może zrodzi się u niego nowa pasja.

dagiga
Amator
Amator

Post autor: dagiga » 22 cze 2018, 08:56

alkomat to też ciekawa opcja na prezent, w domu mam elektrochemiczneo alkohita x50, robi bardo zybko pomiary, mój model ma lejek i nie trzeba wymieniać go nawet jeśli kilka osób chce sprawdzić się, bo tego lejka się nie dotyka ustami, wygodne jesli więcej osób ma z alkomatu korzystac, do tego mam 6 lat gwarancji na sprzęt i kalibracje w cenie

Alexa555
Amator
Amator

Post autor: Alexa555 » 25 cze 2018, 08:25

Fajny pomysł na podarunek to istotna kwestia. Zastanawiałam się sporo nad estetycznym upominkiem, i w końcu w tym celu finalnie odszukałam przedsiębiorstwo, które, ma świetne rzeczy dla facetów i nie tylko. W owym sklepiku można nabyć np. uchwyt do telefonu, albo torbę podróżną do auta. Wszystko to w bardzo przystępnych kwotach, i przede wszystkim ekspresowa realizacja zamówienia. Serdecznie polecam firmę moto-obroty.pl.

asia3939
Mistrz
Mistrz

Post autor: asia3939 » 30 cze 2018, 10:33

Ja nie mam prawie żadnego kłopotu, bo mój facet uwielbia piłkę nożną, więc kupię mu jakiś strój piłkarski, może ze strony https://futbolsklep.com.pl/stroje-pilkarskie/adidas Jeszcze dokładnie nie wiem, ale już widzę oczami wyobraźni, że będzie w czymś takim wyglądał świetnie :D

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków