Nawilżenie skóry w profesjonalnym gabinecie - Kraków

Piszcie o czym chcecie
hektorka
Amator
Amator

Nawilżenie skóry w profesjonalnym gabinecie - Kraków

Post autor: hektorka » 22 maja 2018, 14:53

Czy ktoś z was zdecydował się kiedyś na zabieg nawilżania skóry w gabinecie medycyny estetycznej? Mam bardzo duży niedobór wody w organizmie, przez to coraz bardziej widać pojawiające się zmarszczki i moja cera jest coraz mniej elastyczna. Polecono mi gabinet MTT Estetica, tam przyjmuje dr Magdalena Tyc-Tyka, która podobno wykonuje ten zabieg. Zdecydowałabym się, bo wydaje mi się, że może to być rzeczywiście skuteczne.

natankowa
Czeladnik
Czeladnik

Re: Nawilżenie skóry w profesjonalnym gabinecie - Kraków

Post autor: natankowa » 22 cze 2018, 16:56

Nigdy nie słyszałam o takim zabiegu. Nie chcesz po prostu zmienić swojego kremu do twarzy na coś lepszego, z wyższej półki, aniżeli od razu decydować się na taki zabieg? Ja odkąd stosuję dermokosmetyki z Arkana, to zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej cery - czuć, że jest nawilżona i odżywiona. Mają dość szeroką ofertę https://sklep.arkana.pl/pl/c/Kremy-do-twarzy/422 . Zobacz, myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

teklazz
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: teklazz » 22 cze 2018, 18:37

Naturalne kosmetyki potrafią zdziałać cuda, sama na sobie testowałam. Zerknij na linie w https://www.warsztatpiekna.pl/pl - doradź się ich specjalisty i razem dobierzcie kosmetyki dla suchej skóry, które Ci pomogą pozbyć się problemu. Nauczysz się przy okazji, jak właściwe dbać o stan skóry by była cały czas idealna

Iwonakieł
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Iwonakieł » 23 cze 2018, 16:17

Ja zdecydowalam sie na zabieg nawilzajacy Intraceuticals w Bienkowscy Clinic - bardzo ladny naturalny i calkowicie bezbolesny efekt :) Moge wam tylko szczerze polecic. A opieka w klinice na najwyzszym poziomie :)

dergy
Amator
Amator

Post autor: dergy » 25 cze 2018, 09:43

ja najpierw zawsze staram sie nawilżyć skórę kosmetykami i też się udało uniknąć wszelkich zabiegów. Używam kremów tylko dobrej firmy. moim numerem jeden jest cetaphil da ultra. Dzięki któremu skóra jest pięknie nawilżona i nie ma suchych zmian skórnych :) Smaruję tez buzię mojego maluszka(tym kremem), bo można go stosowac od pierwszego dnia życia, mój maluch tez ma jakąś przesuszoną tą buzię.

Mirka767
Laik
Laik

Post autor: Mirka767 » 15 lip 2018, 18:34

Osobiście często korzystam z różnych zabiegów nawilżających skórę inaczej mam wrażanie, że moja skóra wygląda na dużo starszą niż jest. Pracuje w salonie kosmetycznym i przyznam szczerze, że stosowanie samych kremów i maseczek nie wystarczy. Koleżanka mi poleciła zabiegi w https://bienkowscyclinic.pl/ i powiem szczerze nie ma porównania. Skóra po zabiegu jest jędrna i napięta. Będę korzystać regularnie

asia3939
Mistrz
Mistrz

Post autor: asia3939 » 26 lip 2018, 09:14

Moja znajoma zastanawia się nad zabiegiem kolarium - Warszawa Dlaczego? Ponieważ lampy użyte podczas sesji kolarium warszawa mają mieć wpływ na poprawę nawilżenia i na poprawę kondycji skóry. Kolarium Warszawa wykonasz w różnych miejscach w tym mieście, ale wybieraj najlepsze i najnowocześniejsze gabinety, które mają najnowszy sprzęt.

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Post autor: elabarbara » 20 paź 2018, 09:30

O nie wiedziałam żę wykonują takie zabiegi jak nawilżenie skóry. No ciekawe. Mnie kuci by zapisac się na wizytę do gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie przy ul. koszykowej 69 http://olan-estetyka.pl/ na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. No niestety wieku nie da się cofnąć więc i u mnie zmarszczki są już dość widoczne. Ktoś miał już robiony takie zabieg ? Jak efekty ?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków