Makijaż permanentny w Gliwicach

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Awatar użytkownika
Franciszka
Mistrz
Mistrz
Kontaktowanie:

Makijaż permanentny w Gliwicach

Post autor: Franciszka » 07 wrz 2018, 10:30

Jesteś ze Śląska i chcesz zrobić sobie makijaż permanentny? Polecam tę ofertę - makijaż permanentny Gliwice
Będziecie zadowoleni

Olga9666
Amator
Amator

Re: Makijaż permanentny w Gliwicach

Post autor: Olga9666 » 11 paź 2018, 15:50

W sumie taki makijaż permanentny to jest dobry pomysł. Fajnie szczególnie zrobić sobie lekką kreseczkę na powiece, żeby nie musieć jej codziennie malować od nowa. Dzięki temu makijaż będzie trwał znacznie krócej bo będę musiała tylko położyć odpowiednie cienie (np. https://www.cocolita.pl/cienie-do-powie ... -do-powiek) oraz tusz do rzęs i oko będzie zrobione :)

precel
Laik
Laik

Post autor: precel » 11 paź 2018, 16:41

Super to wyglada.

greta544
Laik
Laik

Post autor: greta544 » 07 sty 2019, 09:09

Ja bym się na makijaż permanentny nie zdecydowała ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Wolę na co dzień delikatny make up.

anikol
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: anikol » 16 lut 2019, 21:42

Bardzo bałam się zabiegu ust jednak w salonie http://roksanahauser.pl/ mnie uspokojono i przekonano do tego, że nic nie będzie bolało i tak było wszystko było dobrze, nic nie czułam i dzięki im mam teraz ładny makijaż ust

turyna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: turyna » 20 lut 2019, 12:33

greta544 pisze:
07 sty 2019, 09:09
Ja bym się na makijaż permanentny nie zdecydowała ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Wolę na co dzień delikatny make up.
Dlaczego ?
Ja mam kreskę przy oku i tylko tuszuję rzęsy i mam gotowy makijaż. Ust nigdy nie malowałam mam tak małe ze zazwyczaj tylko oko zaznaczam. Ja robiłam makijaż permanentny w gabinecie www.permanentny.com w Warszawie i dojechałam tam z Kielc. Wiedziałam, że w tym gabinecie uzyskam taki efekt jaki chcę, widziałam też na mojej siostrze, która jest z Warszawy efekt jaki uzyskała. Umówilam się pojechalam do siostry na kilka dni i przy okazji wykonałam ten makijaż. Super się w nim czuje. Wiecie jaka to wygoda ? Niesamowite. Tusz do rzęs i trochę pudry mogę iść na miasto :)

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 15 mar 2019, 11:52

Jeśli natomiast interesowałby Was makijaż permanentny wrocław opinie bardzo dobre ma na przykład gabinet Pani Oliwii Strugała. Podobno zabieg jest tam wykonywany bardzo profesjonalnie, a klientki po wyjściu są zadowolone :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków